Přejít na obsah

Projektorová světla


ntr23

Doporučené příspěvky

Ano, u těch Night Breaker-ů je rozdíl svítivosti na dálkových opravdu výrazný.

Podle mého subjektivního posouzení je nárůst svítivosti u potkávacích světel odhadem o 25-30% a u dálkových asi tak 40% (výrobce uvádí až 90%).

Zatím je mám 8.000km, cca 2/3 všech jízd bylo v noci, a za obyč.H7 bych už nikdy neměnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler: Docela by mě zajímalo přímé srovnání těch tvých Tungsram a mých Osram. Přece jenom je rozdíl dát za pár 150,- nebo 500,- když svítí pravděpodobně srovnatelně. Co se týká barvy světla (Osram NB ve srovnání s žárovkama z výroby), tak je to vidět už od pohledu že je jasnější, stačí vyměnit jednu a zapnout světla pro srovnání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas nekoho v okoli, tak zkus porovnat. ja sem sel metodou "za 400Kc 4 zarovky" a pak se uvidi :) Navic, za zarovku se mne ekluje dat 1000Kc...

P.S. pro zakladatele - projektorovÁ světla a projektorové světlo (jedno). :)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Taky by mě docela zajímalo srovnání vašich žárovek. Každopádně se pro jedny rozhodnu. Nejspíš

začnu těmi levnějšími, co má Bojler. Přeci jenom 150 kč za dvě žárovky je hodně dobrá cena a pokud mi budou

vyhovovat, tak není co řešit.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vymeny sem stravil asi tri ctvrte hodiny. Furt sem koumal jak to vytahnout a bylo potreba jenom hodne sily. Po vytahnuti zarovky a patice ze svetla uz to chce jenom hrubou silu, nic uz se tam neodepina nebo nepretaci.. ja furt dumal, co je potreba zakroutit nebo vytahnout, aby to slo lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych výměnu vlastní žárovky viděl takhle:

- Sundat gumový kryt a odložit na suché místo

- Uvolnit nejprve celou paticíi (i s drátama) pootočením proti směru hodinových ručiček až se to vycvakne a uvolní

- Tenkým šroubovákem/nožem/nehtem uvolnit od sebe patici a žárovku a vysunout starou žárovku z kontaktů

- Nasunout novou žárovku kontaktama do patice - pozor - nedotknout se baňky

- Patici i s žárovkou vsunout do světla a ve směru hodinových ručiček zacvaknout nadoraz

- Nezapomenout na nasazení gumového krytu, ať ho pak nehledáte ve škarpě :D

PS: Uvnitř světel, vedle samotného projektoru je vlevo ve směru jízdy taková kovová páčka, která pravděpodobně natáčí/přepíná clonku. Nevíte k čemu to tam je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja mam osobne Phillips NightGuide (duble life), zatial spokojnost, svietia lepsie, zivotnost by mala byt udajne predlzena oproti originalnym. Do FII idu H4, tak mozte skusit porovnat s OI. Pre zaujimavost som robil foto.

Inak kolega ma na inom aute H7 a hovori, ze je to to iste ako u mna. :)

porovnanie svietivosti Phillips NG a seriovych ziaroviek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to naprapnutie z lavostrannej na pravostrannú prevádzku kedy sa v tomto prípade hrana lúča len zarovná

PS: Uvnitř světel, vedle samotného projektoru je vlevo ve směru jízdy taková kovová páčka, která pravděpodobně natáčí/přepíná clonku. Nevíte k čemu to tam je?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...