Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

pomalejší na rychlost asi bude,ale jak jsem psa,260 na našich silnicích rozhodně jezdit nebudu

RE: No z 0-100 je rychlejsi jak VRS a to je podstatne ;) a tech 240tacho si myslim ze da taky :)

no po cipu si myslim, ze by to bylo tak nastejno....tedy cipla RS vs necipla GT, nebo coze to je? :D

Jo taky si myslim,ze chipnout Rs,tak je to s GT tak na stejno..Ale zalezi taky na kroutaku,kolik ma..?Vi to nekdo?

2jirka3: Myslel sem chudacek vybavou...Jinak to asi nemusi byt zle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomalejší na rychlost asi bude,ale jak jsem psa,260 na našich silnicích rozhodně jezdit nebudu

RE: No z 0-100 je rychlejsi jak VRS a to je podstatne ;) a tech 240tacho si myslim ze da taky :)

no po cipu si myslim, ze by to bylo tak nastejno....tedy cipla RS vs necipla GT, nebo coze to je? :D

Jo taky si myslim,ze chipnout Rs,tak je to s GT tak na stejno..Ale zalezi taky na kroutaku,kolik ma..?Vi to nekdo?

2jirka3: Myslel sem chudacek vybavou...Jinak to asi nemusi byt zle...

276 Nm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomalejší na rychlost asi bude,ale jak jsem psa,260 na našich silnicích rozhodně jezdit nebudu

RE: No z 0-100 je rychlejsi jak VRS a to je podstatne ;) a tech 240tacho si myslim ze da taky :)

no po cipu si myslim, ze by to bylo tak nastejno....tedy cipla RS vs necipla GT, nebo coze to je? :D

Jo taky si myslim,ze chipnout Rs,tak je to s GT tak na stejno..Ale zalezi taky na kroutaku,kolik ma..?Vi to nekdo?

2jirka3: Myslel sem chudacek vybavou...Jinak to asi nemusi byt zle...

Tady jsem to psal-

Octavia GT

142 kW při 5300 ot./min (první RS 132 kW při 5500 ot./min)

276 Nm 5020 ot./min (RS 235 Nm/1950-5000 ot./min)

0 na 100 km/h za 7,6 s (RS 7,9 s)

Euro 4

8 l/100 km,

cena 20990 euro.

De spise o to jak je zprevodovana, urcite ma kratsi prevody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomalejší na rychlost asi bude,ale jak jsem psa,260 na našich silnicích rozhodně jezdit nebudu

RE: No z 0-100 je rychlejsi jak VRS a to je podstatne ;) a tech 240tacho si myslim ze da taky :)

no po cipu si myslim, ze by to bylo tak nastejno....tedy cipla RS vs necipla GT, nebo coze to je? :D

Jo taky si myslim,ze chipnout Rs,tak je to s GT tak na stejno..Ale zalezi taky na kroutaku,kolik ma..?Vi to nekdo?

2jirka3: Myslel sem chudacek vybavou...Jinak to asi nemusi byt zle...

276 Nm

NO tak jako to je na tom chipnuta RS jeste o kousek lip... :D 139kw a k tomu 330Nm...Teda pokud je rec o chipu od Cimbu.. ;) Do kteryho ja bych klido sel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych do Cimbu take rad pokud nekdo ukeca cenu !  ;)

jj cimbu sleva urcite bude, klidne to ukecani vemu na sva bedra ja sam, uz to mam rozjednany, zalezi ted jen na tom, kolik nas bude.... :t

Nepotrebuju na to papir :-) Ale nevim jestli do toho pude kdyz nas bude takhle vic najednou. Jinak dostal si to teda prideleny jakozto offiko vyjednavac :D

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra lidi, dneska jsem začal řešit dilemam, které se navýšilo poté, co jsem si pročetl tohle téma na fóru...

Řeším, zda fabii RS / octavii RS ...

Asi takhle, líbí se mi obě, přeci jen ale octavie má do sebe něco navíc.., ale jen malinko... Co se motoru a výkonu týče, je to jasná převaha pro octavii, na druhou stranu spotřeba jednoznačně pro fabii (aspoň něco pro ni) nejhorší na tom ale je, že ten rozdíl není zase tak razantní... a když se navíc vezme v úvahu cena benzín/nafta :unsure: ... Jak říkám, je to těžký dilema, cenově se tyhle auta "jeté" dají sehnat za stejný peníze, fabie sice o rok, dva novější... Když vezmu v úvahu, že auto používáím a budu používat především na cestu do práce (denně do 60km tam i zpět) a takový ty cesty na nákup atd... tak ono to je celkem jedno, jestli fabii RS nebo octavii RS, nebo se pletu???

No, mohl by mi někdo poradit.., čemu mám dát v mém případě přednost???

Moc díky každému za reakci..., moc mi pomůžete... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra lidi, dneska jsem začal řešit dilemam, které se navýšilo poté, co jsem si pročetl tohle téma na fóru...

Řeším, zda fabii RS / octavii RS ...

Asi takhle, líbí se mi obě, přeci jen ale octavie má do sebe něco navíc.., ale jen malinko... Co se motoru a výkonu týče, je to jasná převaha pro octavii, na druhou stranu spotřeba jednoznačně pro fabii (aspoň něco pro ni) nejhorší na tom ale je, že ten rozdíl není zase tak razantní... a když se navíc vezme v úvahu cena benzín/nafta :unsure: ... Jak říkám, je to těžký dilema, cenově se tyhle auta "jeté" dají sehnat za stejný peníze, fabie sice o rok, dva novější... Když vezmu v úvahu, že auto používáím a budu používat především na cestu do práce (denně do 60km tam i zpět) a takový ty cesty na nákup atd... tak ono to je celkem jedno, jestli fabii RS nebo octavii RS, nebo se pletu???

No, mohl by mi někdo poradit.., čemu mám dát v mém případě přednost???

Moc díky každému za reakci..., moc mi pomůžete... -_-

s Fabkou toho moc nenakoupíš, tam se do toho kufru nic nevejde.

Oktávka liftback má dokonce větší kufr než Fabia kombi.

dalším plusem je menší povinné ručení motoru 1.8

prostě jednoznačně Octavia RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra lidi, dneska jsem začal řešit dilemam, které se navýšilo poté, co jsem si pročetl tohle téma na fóru...

Řeším, zda fabii RS / octavii RS ...

Asi takhle, líbí se mi obě, přeci jen ale octavie má do sebe něco navíc.., ale jen malinko... Co se motoru a výkonu týče, je to jasná převaha pro octavii, na druhou stranu spotřeba jednoznačně pro fabii (aspoň něco pro ni) nejhorší na tom ale je, že ten rozdíl není zase tak razantní... a když se navíc vezme v úvahu cena benzín/nafta :unsure: ... Jak říkám, je to těžký dilema, cenově se tyhle auta "jeté" dají sehnat za stejný peníze, fabie sice o rok, dva novější... Když vezmu v úvahu, že auto používáím a budu používat především na cestu do práce (denně do 60km tam i zpět) a takový ty cesty na nákup atd... tak ono to je celkem jedno, jestli fabii RS nebo octavii RS, nebo se pletu???

No, mohl by mi někdo poradit.., čemu mám dát v mém případě přednost???

Moc díky každému za reakci..., moc mi pomůžete... -_-

To zalezi na Tobe co si vybers,ale reseni to neni jednoduchy..zalezi,jestil potrebujes velky auto,nebo ne..S Fabii RS sem sice nejel,ale myslim,ze to taky neni spatna volba..Jednoznacne pro sportovn jizdu je pro Fabku plus to,ze je to hatchback a lip se chova,je mrstnejsi.Jinak zase jak pises o ORS je prevaha vykonu,ktera se da u Fabky resit chipem - 168k a 370Nm...Coz jsou na tak maly auto super vykony.Ale zase je to nafta,a tu ja osobne nemusim.Octa je vetsi,prostornejsi,fakt se tam vic vejde a taky zalezi,co s tim autem chces jezdit..Kazde ma sve pro a proti.. A na to co pises,je to asi vesmes jedno..

Ja jsem taky pro Octu,ale to si musis zvazit sam.. ;) Jo a vem zlutou,ta je nej... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra lidi, dneska jsem začal řešit dilemam, které se navýšilo poté, co jsem si pročetl tohle téma na fóru...

Řeším, zda fabii RS / octavii RS ...

Asi takhle, líbí se mi obě, přeci jen ale octavie má do sebe něco navíc.., ale jen malinko... Co se motoru a výkonu týče, je to jasná převaha pro octavii, na druhou stranu spotřeba jednoznačně pro fabii (aspoň něco pro ni) nejhorší na tom ale je, že ten rozdíl není zase tak razantní... a když se navíc vezme v úvahu cena benzín/nafta  :unsure:  ... Jak říkám, je to těžký dilema, cenově se tyhle auta "jeté" dají sehnat za stejný peníze, fabie sice o rok, dva novější... Když vezmu v úvahu, že auto používáím a budu používat především na cestu do práce (denně do 60km tam i zpět) a takový ty cesty na nákup atd... tak ono to je celkem jedno, jestli fabii RS nebo octavii RS, nebo se pletu???

No, mohl by mi někdo poradit.., čemu mám dát v mém případě přednost???

Moc díky každému za reakci..., moc mi pomůžete...  -_-

Koupit 96kW TDi 6gang Octu na cip 170-180PS a cca400Nm.+ a trochu si pohrat s podvozkem :D

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja bych volil ORS...v rodine mame obe, i fabii RS i octavii RS...fabie jezdi sice tak za 5-6 litru, kroutak ma vetsi, ale jen na uzsi spektrum otacek, octa je proste auto, jak tady pises...ten vykon, zrychleni, to v ty fabii nenajdes, jedine po tom cipu, ale to zase kdyz cipnes ORS, tak sme zase nekde jinde....ja bych volil a i sem zvolil OCTAVII RS!! ;)-_-

Editováno: , autor: novi37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych do Cimbu take rad pokud nekdo ukeca cenu !  ;)

jj cimbu sleva urcite bude, klidne to ukecani vemu na sva bedra ja sam, uz to mam rozjednany, zalezi ted jen na tom, kolik nas bude.... :t

Nepotrebuju na to papir :-) Ale nevim jestli do toho pude kdyz nas bude takhle vic najednou. Jinak dostal si to teda prideleny jakozto offiko vyjednavac :D

thx prijimam toto breme na sva bedra!!! :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...