Přejít na obsah

tak som prezul na letne


multipas

Doporučené příspěvky

tak este davat letne je asi risk. dnes boli zamrznute okna bolo kusok pod nulou a aj cez den sa teplota splhala tak 5-7 stupnov nad nulu a aj co som pozeral predpoved za zaciatok tyzdna tak bude takto podobne.

p.s.: pocasie sice pekne ale teplotne klame zda sa ze je teplejsie a ono az tak teplo zas nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dva roky za sebou se mi stalo, že do týdne po přezutí nasněžilo, takže na to ještě bobkuju

jááák bobkuješ :D

ještě zůstanou zimáky, nějakej ten ušetřenej milimetr na zimních a pak jet jako připosranej, nebo nedej bože udělat průser.... za to mi to nestojí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo taky už uvažuju o přezutí nějaký ten den, bratr má pezuto už 2 týdny a pohoda. Fakt je, že on když nasněží, tak prostě nikam nejede, já musím každé ráno do práce... Ale o víkendu přede mnou dálková ke známým a to už mě fakt neba hoblovat zimáky, takže jestli nenasněží, v pátek do toho prásknu -_-

Editováno: , autor: Jirkasss V//RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prezujem ,ked zozeniem elektrony , kua aj zo snehom p-------m

No až se začneš chovat jako normální člověk a ne v každým inzerátu žebrat slevu, že jsi chudobný slovák tak je budeš mít do druhého dne

:smich::smich:

daju za zohnat disky za dobre ceny.....daj si inzerat do aviza.....ja som zohnal za dobru cenu 15" z O1 sa mi najviac pacia......Som mal aj ponuku na nove v krabici za 10t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...