Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Oslovuji tímto všechny octaviany (samo, že prioritně majitele O II RS :palec2: ) ať sem pověsí fotky či názory k O II RS kterými jezdí, nebo které viděli (nafotili) - ať tu my příznivci RS máme přehled a pokoukáníčko ;)

byť zatím O II RS nevlastním začnu jednou firemní barvou :p

post-246-1190742058_thumb.jpg

post-246-1190742093_thumb.jpg

Ludvíčku,nejsou to čistě náhodou MOJE fotky? :o Od někud je znám a že by jsi fotil na tom samým místě? Ale ještě ti tam chybý TŘETÍ.

Ty,ty,ty. kol1kol1

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oslovuji tímto všechny octaviany (samo, že prioritně majitele O II RS :palec2: ) ať sem pověsí fotky či názory k O II RS kterými jezdí, nebo které viděli (nafotili) - ať tu my příznivci RS máme přehled a pokoukáníčko ;)

byť zatím O II RS nevlastním začnu jednou firemní barvou :p

post-246-1190742058_thumb.jpg

Ludvíčku,nejsou to čistě náhodou MOJE fotky? :o Od někud je znám a že by jsi fotil na tom samým místě? Ale ještě ti tam chybý TŘETÍ.

Ty,ty,ty. kol1kol1

jj asi budou tvoje, sem to tady někde psal - nevydávám je za svoje, měl sem je stažené z netu a jen sem prostě nemohl odolat..) a v těch policejních barvách se mi líbí :palec2: , se omlouvám :feve:;)

post-246-1190742093_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ludvíček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejkrasnejsi na tech policejnich fotkach je pro me nepochopitelna blbost pri nakupu druheho vozu stojiciho v pozadi St220,ktere je jednou tak dazsi,a trilitrova V6 uvnitr na rs druhe generace uz nestaci.Za stejne prachy mohli mit benga misto 11 estecek minimalne 15 eresek a mozna by je bylo i vice videt.Ale zas na druhou stranu,je dobre,ze je videt moc neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejkrasnejsi na tech policejnich fotkach je pro me nepochopitelna blbost pri nakupu druheho vozu stojiciho v pozadi St220,ktere je jednou tak dazsi,a trilitrova V6 uvnitr na rs druhe generace uz nestaci.Za stejne prachy mohli mit benga misto 11 estecek minimalne 15 eresek a mozna by je bylo i vice videt.Ale zas na druhou stranu,je dobre,ze je videt moc neni.

Otázkou je, jestli nemuseli ty Fordy koupit.

Podle mých informací, to měli být běžné Mondea benzíny 1.8 96 kW a firma Ford Charouz jako pozornost Policii vybavila v nejvyšší možné vybavě ST.

Dle agentury JPP :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejkrasnejsi na tech policejnich fotkach je pro me nepochopitelna blbost pri nakupu druheho vozu stojiciho v pozadi St220,ktere je jednou tak dazsi,a trilitrova V6 uvnitr na rs druhe generace uz nestaci.Za stejne prachy mohli mit benga misto 11 estecek minimalne 15 eresek a mozna by je bylo i vice videt.Ale zas na druhou stranu,je dobre,ze je videt moc neni.

Otázkou je, jestli nemuseli ty Fordy koupit.

Podle mých informací, to měli být běžné Mondea benzíny 1.8 96 kW a firma Ford Charouz jako pozornost Policii vybavila v nejvyšší možné vybavě ST.

Dle agentury JPP :kol-48:

No vim jak se to pred casem resilo verejne a tvrdilo se,ze dostali obrovskou slevu a ze to byla dobra volba,pry platili za kus polovinu normalni ceny(ktera je u st220 neco pres mega)Chtel bych videt kdo by jim dal takovou slevu,skodovka jim nabidla eres prvni generace,navic upravene na 200 koni,stejne jizdni vlastnosti,levnejsi servis,levnejsi gumy a majaky,co neuleti ve 150,hromadna sleva by byla 10 procent.Ale asi zapomneli na obalku,ktera by pak vykompenzovala slevu.je to fuk,jen jsem si tak na to vzpomnel,hlavne kdyz vim,ze treba anglie po te nabidce sahla,a koupila naraz 180 aut,ktere tady vidavam taky,totez rekove,ale u nas se bude jezdit fordem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10% dostane každej, to jim moc nedali. i kdyby jim ford dal 50% tak si myslim, ze je to pro něj dobrý, protože podle mě je to pro něj supr reklama

Nevěřím, že to tak bylo...stačí vznést dotaz na MVČR a uvidíme...

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Jsou ze zákona povinni tu info poskytnout, stačí napsat email...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10% dostane každej, to jim moc nedali. i kdyby jim ford dal 50% tak si myslim, ze je to pro něj dobrý, protože podle mě je to pro něj supr reklama

Nevěřím, že to tak bylo...stačí vznést dotaz na MVČR a uvidíme...

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

...nooo každopádně by se mi O II RS "policie" na silnicích v ČR líbily víc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10% dostane každej, to jim moc nedali. i kdyby jim ford dal 50% tak si myslim, ze je to pro něj dobrý, protože podle mě je to pro něj supr reklama

Nevěřím, že to tak bylo...stačí vznést dotaz na MVČR a uvidíme...

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

...nooo každopádně by se mi O II RS "policie" na silnicích v ČR líbily víc :palec2:

Mě by se taky líbily, ale zase míň znamená líp pro nás :p

Jinak skoro švagra nedávno změřila u Třebíče červená OII RS s bradavicí v masce, tak bacha, ne každá červená OII RS je mírumilovná mischicka :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10% dostane každej, to jim moc nedali. i kdyby jim ford dal 50% tak si myslim, ze je to pro něj dobrý, protože podle mě je to pro něj supr reklama

Nevěřím, že to tak bylo...stačí vznést dotaz na MVČR a uvidíme...

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

...nooo každopádně by se mi O II RS "policie" na silnicích v ČR líbily víc :palec2:

Mě by se taky líbily, ale zase míň znamená líp pro nás :p

Jinak skoro švagra nedávno změřila u Třebíče červená OII RS s bradavicí v masce, tak bacha, ne každá červená OII RS je mírumilovná mischicka :p

jj ;) , chtěl sem tím jen pochválit O II RS a favorizovat ji před Mondeem

Editováno: , autor: Ludvíček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...