Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Jinak skoro švagra nedávno změřila u Třebíče červená OII RS s bradavicí v masce, tak bacha, ne každá červená OII RS je mírumilovná mischicka :p

A to ještě JMK nebo nee? Třebíč by měl být JMK, nee? Pokud je tomu tak, tak hnedle seženu fotky ... lol

Třebíč je kraj Vysočina. Jihomoravskej to bejvalo dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto sa mi podarilo dnes vecer v BA pred jednym obchodakom (skoda sa uz stmievalo )

Ty kola na té levé jsou vážně zajímavé 19"-ky ...

mam na chalaniska mailovy kontakt, mozem sa ho opytat, ci su to 18-tky resp. 19tky. Ja som nemal moc cas to obkukovat. Je pravda, ze som tu RS su videl po Blave behat dost dlho, ale toto bola fakt nahoda. Snad este dame niekedy nejakeho spicha, a coto pofotime.

PS1: mam este zalusk na jedneho cierneho rs-sedana, co chodi do toho obchodaku nakupovat, snad sa tiez raz postasti urobit live-foto

PS2: toto je TDI (aj na lavo, aj na pravo :) ), len ta nalavo to ma chipnute cez 200koni, a vravel ze nema s tym zatial ziaden problem. Ta napravo bez chipu (moja)...

PS3: nieco planujem na week, mozno pribudnu pekne fotecky, tentokrat modro-zlte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wagoo: Nevíš, od koho má ten chip a o co konkrétně se jedná (výkon, cena, kompatibilita s DPF, nájezd...)?? Celkem by mě to zajímalo, jelikož bych o něčem podobném eventuelně také uvažoval ;)

So Skajom sme uz komunikovali, ale aj pre ostatnych info z emailu, ktory sme poslali dotycnej osobe ohladom chipu samozrejme poskytnem tutok na forum.

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Zkusim udelat par fotek tech v anglickych barvach. Ale co sem zatim videl tak jezdi s 2.0 FSI. Jednou nahaneli nejake litevce a ten zvuk taky neznel jako RS. Si neumite lidi predstavit v cem muzete v Anlii respektive Sev. Irsku svestky potkat. Nekdy cumim jen s otevrenou .... :o Me se taky vic libi RS nez ST.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto sa mi podarilo dnes vecer v BA pred jednym obchodakom (skoda sa uz stmievalo )

Nazdra, vcelku by ma zaujimalo ake to ma ta RS-a co ju mas na fotke kolesa, podla mna su to 18"-stky, nevies mi nahodou zistit o ake kolesa- znacka sa jedná? Som mal na mojej 19" a to vyzeralo brutalnejsie,ale zase jazda nic moc, tamtie su fakt pekne,

dakujem

zatial ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...