Přejít na obsah

Dekodér kódov výbav z dátového štítka


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Hurá, konečne je online verzia, na ktorej som postupne pracoval hádam aj pol roka. Upravil som štruktúru databáz, zoptimalizoval kód, pridal zopár ďaľších vylepšení a čo je najlepšie, doplnil nové kódy - aktuálny počet ich je 11238, v češtine aj angličtine :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

ja lama na to prisel az ted. IGOR je BUH :palec2:kol5 Vyzkousim to i na R schvalne co z toho vypadne :o) Cetl sem to odzacatku a docela me prekvapilo, kolik lidi neumi naglicky. fiiiha :kuk:

Tak mi R hlasi vsechno mozny, co je Ok, ale taky 7Q1 - navigacni system. Co to zmanema, ja zadnou navigaci nemam.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky: Dík za kompliment, boh nie som, ale pracujem na tom ;) Čo sa týka 7Q1, tak popis v databáze PR čísel je naozaj "Navigačný systém". V skutočnosti sa ale jedná o "prípravu na navigáciu Via Michelin", a táto bola ako štandardná výbava prvých Roomstrov kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mima: Áno, sedí to, ten zoznam na tom webe je starší, z roku 2005. Ja zoznam zvyknem aktualizovať každý štvrťrok -_-

karel321: Z času na čas na chvíľu je dekodér mimo prevádzky, ja to bohužiaľ ovplyvniť neviem, keďže to beží na serveri webhostingu. Treba skúsiť o pár minút, prípadne hodinku neskôr B) Ak to ale nejde zopár hodín, niekde je zrada a prosím o nahlásenie závady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zadal jsem si do dekodéru údaje z datového štítku mé Fabie (FIC Elegance 2.0 MPI, r.v. 2005). A našel jsem tam kód 1AP, dle dekodéru

1AP = El. stabilizační program (ESP) s elektromechanickým "BKV"

Háček je v tom, že tam ESP není, respektive na palubce mám tlačítko ASR, nikoliv tlačítko ESP. V čem je problém ? 

Editováno: , autor: Tycoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zadal jsem si do dekodéru údaje z datového štítku mé Fabie (FIC Elegance 2.0 MPI, r.v. 2005). A našel jsem tam kód 1AP, dle dekodéru

1AP = El. stabilizační program (ESP) s elektromechanickým "BKV"

Háček je v tom, že tam ESP není, respektive na palubce mám tlačítko ASR, nikoliv tlačítko ESP. V čem je problém ? 

 neznamená že když nejde vypnout že tam není u Laurin Klement taky nemám tlačítko na vypnutí a u RS bejvá.. zkus to vzít na trávu  nebo na štěrk a poznáš hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

to je docela zajímavá otázka, podle čeho se ty informace vybírají a k čemu vlastně slouží. Často tam jsou neskutečný kraviny a naopak podstatné věci z uživatelského hlediska chybí...Také jsem vypozoroval, že některé věci se přestávají uvádět - třeba přídavné el. topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...