Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

post-46872-039642500 1285153462_thumb.jppost-46872-057471600 1285153501_thumb.jppost-46872-004812200 1285153521_thumb.jpTak už jsem to zvednul

podložky od kakose 30 + 30

starší orig.pružiny

Bilsteiny

kdyby někdo chtěl snižovat jsou kmání původní pružiny -35(40)

snižováno v D fy ABT

přidám zdarma jeté tlumiče

4 přední

2 zadní

Tábor - 608 432 019

Editováno: , autor: mahonycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny co zvedaji :) Zbyly me podlozky pod zadni pruziny na O1 kombi, tak kdyby mel nekdo zajem jsou k mani. Nove ze silonu. Cena 300,-Kc za obe. Jsem z Prahy, takze spis preferuju osobni predani.

email: pavel1468@seznam.cz

Cus

Editováno: , autor: Pavel68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Teď jsem si nechával dávat podložky dozadu, aby se to ještě zvedlo o 2cm. Mám paket špatný cesty a ještě o 2cm zvedlý, abych byl úplně přesný. Byl jsem v autorizovaným servisu na geometrii a seřízení světel a tam narazili na to, že jak je to zvedlý tak nebylo schopno se vykalibrovat nastavení xenonů. To čidlo, prý není schopno při zatížený zadku už ty xenony sklápět. Tak nevím. Včera jsem s tím jel sám a zatím je to ok, ale naloženej jsem meště nejezdil. Chtěl jsem se zeptat jsou na Scoutu úplně jiný snímače? že by se tam dali případně z něj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude potřeba změřit původní dýlku táhla na nivelační čidlo a pak změřit po zvednutí rozdíl kterej naměříš musíš někde docílit tím že buď posuneš celý čidlo směrem dolů(naměřený rozdíl)nebo upravíš dýlku táhla. Tady u táhla budeš muset prodloužit.To platí pro obě čidla jak v předu tak i vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né tak jámam octavii 2.

ACEK - To táhlo myslíš takovou tu tyčinku mezi těmi vodiči nebo jak to nazvat co je na nápravách? V servisu říkali, že by právě možná šlo kdyby se prodloužila? Myslíš, že by to tedy šlo? Mám se tedy s nimi domluvit ať to zkusí? A nebo sehnat ze scoutu?

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vím že to je na OII pokud to zládnou tak jim to dej pokud jsi zručnej udělej si to sám.Já bych si stím poradil hravě.Tak stačí sehnat dvě táhla a prodloužit ale musí to bejt o to co to je zvedlý a měřit musíš u čidel udělat značku mezi čidlem a táhlem (na tý páce co naní je přidělaný táhlo a tělem čidla)před zvednutím a potom po zvednutí poměřit rozdíl kterej tam vznikne a o ten ty táhla prodloužit.pro porovnání by bylo dobrý nechat si ukázat obě táhla ze scautu a normální ho podvozku to by mohlo stačit.ale to by se nejlépe řešilo s autem na místě.Tady je jen teorie.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...