Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Tak mám namontováno, ale vyskytl se jeden doufám menší problém. Na kanálu 39 měl by jít, ale nejde vypnou snímač oleje. Neví prosím někdo jak se toho zbavit. Je celkem jedno jestli softem a nebo přivedením + nebo - na příslušný pin budíků.

Uz to mate odstranene? Myslim, ze uz vim, jak tu kontrolku oleje zhasnout..

Honza

Jak ses zbavil té žluté kontrolky oleje. Jde to vypnout vagem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám namontováno, ale vyskytl se jeden doufám menší problém. Na kanálu 39 měl by jít, ale nejde vypnou snímač oleje. Neví prosím někdo jak se toho zbavit. Je celkem jedno jestli softem a nebo přivedením + nebo - na příslušný pin budíků.

Uz to mate odstranene? Myslim, ze uz vim, jak tu kontrolku oleje zhasnout..

Honza

Jak ses zbavil té žluté kontrolky oleje. Jde to vypnout vagem?

ano vagem, nastavit pevné intervaly a pak snímač oleje ne, opačně to nejde resp. vypnout jde jen pokud jsou intervaly pevné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám intervaly pevné, ale pak jsem ho nějak aktivoval a už nevím jak deaktivovat. nevíš přesně kde ho ve vagu vypnout?

dával jsem sem někam (myslím k tématu Vag a chyby) tabulku kódování a přizpůsobení, tam to je, jinak "nějak aktivoval" znamená, že jsi ho musel změnit vagem, jinak to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak páni ja som namontoval vo štvrtok kabeláž na čidlo hladiny v nádržke ostrekovačov a vyhrievané trysky ostrekovačov

čísla dielov

6Y0 955 986 tryska ostrekovačov s vyhrevom

1J0 973 702 konektor trysky ostrekovačov s vyhrevom, spínač spiatočky

7M0 919 376 snímač hladiny v nádržke ostrekovačov (čakal som niečo zložitejšie ako len dva kontakty)

7M0 919 382 tesnenie na snímač hladiny v nádržke ostrekovačov

7M0 973 202 konektor na snímač hladiny pre štandardné ISO piny

Ďalej foto snímača na nádržke

Ahoj,

takže snímač hladiny jde normálně dodělat?Vyříznu díru vložím spínač koupím to těsnění a je to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nechcu delat spatneho proroka, ale taky jsem si takhle hral a nakonec splakal nad vydelkem. V servisu mi tvrdili ze mi nemuzou zapnout na budikach zobrazeni hladiny v nadobe ostrikovacu, protoze tam pry nemam diodu, pry tam nemam ani diodu na tempomat, nevim zda opravdu skodovka takto setrila, ale zrejme jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vyvrtaš dieru priemeru 28mm, daš snimač, naťahaš kabelaž nakóduješ a máš :D

Tak páni ja som namontoval vo štvrtok kabeláž na čidlo hladiny v nádržke ostrekovačov a vyhrievané trysky ostrekovačov

čísla dielov

6Y0 955 986 tryska ostrekovačov s vyhrevom

1J0 973 702 konektor trysky ostrekovačov s vyhrevom, spínač spiatočky

7M0 919 376 snímač hladiny v nádržke ostrekovačov (čakal som niečo zložitejšie ako len dva kontakty)

7M0 919 382 tesnenie na snímač hladiny v nádržke ostrekovačov

7M0 973 202 konektor na snímač hladiny pre štandardné ISO piny

Ďalej foto snímača na nádržke

Ahoj,

takže snímač hladiny jde normálně dodělat?Vyříznu díru vložím spínač koupím to těsnění a je to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak píše Strojvůdce, maxík vie všetko, ja osobne nemám zapojené brzdové platničky a pásy :D

Mno nechcu delat spatneho proroka, ale taky jsem si takhle hral a nakonec splakal nad vydelkem. V servisu mi tvrdili ze mi nemuzou zapnout na budikach zobrazeni hladiny v nadobe ostrikovacu, protoze tam pry nemam diodu, pry tam nemam ani diodu na tempomat, nevim zda opravdu skodovka takto setrila, ale zrejme jo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herr Profor . naozaj ide maxikom vsecko? mna dost stve ze mam na roome maxik a nesignalizuje mi to hladinu kvapaliny v ostrekovaci . .ktosi tvrdil ze ke d to chcem mat musim ma t aj ostrekovace .. ale to povazujem za dost haluz . jednoducho ostrekovace svetiel nechcem ale chce, signalizaciu nedostatku kvapaliny v nadrzke ostrekovaca .. ňňuhh to je pekossssssszzzz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ukuchtíme??

Herr Profor . naozaj ide maxikom vsecko? mna dost stve ze mam na roome maxik a nesignalizuje mi to hladinu kvapaliny v ostrekovaci . .ktosi tvrdil ze ke d to chcem mat musim ma t aj ostrekovace .. ale to povazujem za dost haluz . jednoducho ostrekovace svetiel nechcem ale chce, signalizaciu nedostatku kvapaliny v nadrzke ostrekovaca .. ňňuhh to je pekossssssszzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to čidlo se připojí -jeden drát kostra a druhý na maxík konektor T32 svorka 30 a nakódovat přes vag.je to tak?dá se dostat na tu nádržku bez oddělání nárazniku? jedná se mě o navrtání díry do stávající nádržky

Editováno: , autor: lancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to čidlo se připojí -jeden drát kostra a druhý na maxík konektor T32 svorka 30 a nakódovat přes vag.je to tak?dá se dostat na tu nádržku bez oddělání nárazniku? jedná se mě o navrtání díry do stávající nádržky

přávě že asi nedá to je jediné co mě trochu brzdí.Kámoš tvrdí že jak ten nárazník sundám tak už ho tak dobře neslícuji,ale myslím že kecá.Ješte prosím zda mi někdo řekne kolik ho stálo to čidlo+těsnění+konektor, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vyvrtaš dieru priemeru 28mm, daš snimač, naťahaš kabelaž nakóduješ a máš :D
Tak páni ja som namontoval vo štvrtok kabeláž na čidlo hladiny v nádržke ostrekovačov a vyhrievané trysky ostrekovačov

čísla dielov

6Y0 955 986 tryska ostrekovačov s vyhrevom

1J0 973 702 konektor trysky ostrekovačov s vyhrevom, spínač spiatočky

7M0 919 376 snímač hladiny v nádržke ostrekovačov (čakal som niečo zložitejšie ako len dva kontakty)

7M0 919 382 tesnenie na snímač hladiny v nádržke ostrekovačov

7M0 973 202 konektor na snímač hladiny pre štandardné ISO piny

Ďalej foto snímača na nádržke

Ahoj,

takže snímač hladiny jde normálně dodělat?Vyříznu díru vložím spínač koupím to těsnění a je to?

A čím jsi vyvrtal díru aby měla průměr 28mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden drát kostra......tá kostra keď toto čidlo chcete a máte pal PC origo sa zoberie ako som písal z kostry pre snímač teploty, to je zem pre snímače a je to rozdiel oproti kostre!!

to čidlo se připojí -jeden drát kostra a druhý na maxík konektor T32 svorka 30 a nakódovat přes vag.je to tak?dá se dostat na tu nádržku bez oddělání nárazniku? jedná se mě o navrtání díry do stávající nádržky

Musí dole nárazník a von nádržka , čidlo pojde zpredu a beztak nádržku treba z vnútra po rezaní opláchnuť

Jaaaj dieru som nefotil :D

Na nádržku som zvnútra tesnenia fixou obkreslil otvor a po tej kružnici som s 1,5mm vrtákom na modelárskej vŕtačke rezal otvor ktorý som dopiloval pilníkom do finálneho tvaru.

Ak otvor urobíte malý a cpete to tam za každú cenu (najprv tesnenie a potom čidlo) tak to tesnenie vletí dnu a je problém ho dostať von takže dostatočná diera je správna.

Po osadení čidla a trochu ním potočením si tesnenie sadne a drží a tesní ale hovorím treba skúšať aby diera nebola velká :D

post-3171-1186642551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden drát kostra......tá kostra keď toto čidlo chcete a máte pal PC origo sa zoberie ako som písal z kostry pre snímač teploty, to je zem pre snímače a je to rozdiel oproti kostre!!
to čidlo se připojí -jeden drát kostra a druhý na maxík konektor T32 svorka 30 a nakódovat přes vag.je to tak?dá se dostat na tu nádržku bez oddělání nárazniku? jedná se mě o navrtání díry do stávající nádržky

Musí dole nárazník a von nádržka , čidlo pojde zpredu a beztak nádržku treba z vnútra po rezaní opláchnuť

Jaaaj dieru som nefotil :D

Na nádržku som zvnútra tesnenia fixou obkreslil otvor a po tej kružnici som s 1,5mm vrtákom na modelárskej vŕtačke rezal otvor ktorý som dopiloval pilníkom do finálneho tvaru.

Ak otvor urobíte malý a cpete to tam za každú cenu (najprv tesnenie a potom čidlo) tak to tesnenie vletí dnu a je problém ho dostať von takže dostatočná diera je správna.

Po osadení čidla a trochu ním potočením si tesnenie sadne a drží a tesní ale hovorím treba skúšať aby diera nebola velká :D

a je tam nějaký přesný místo na to čidlo?Nebo to mužu dát kam chci? Samozřejmě že to nedám na vršek nádobky B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...