Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

tady jedno odvaznejsi
neni moje ja jezdim jeste vic :palec2: hele bedo sem si vsiml v tvojem podpisu ze mas Vigora,dobry stroj hlavne drzak sice vykon nic moc ale je nesmrtelny pracant

Odvážnější? Těd jsi mě naštval ;) dyť blbne na rovině... já se vydal po traktorový cestě a to celkem proti kopci :p Jinak video pěkný to jo...

Jo motór mam.. Hondu SLR 650. parádni mašinka... tak výkon, není to vostrý enduro ale před tím jsem jezdil na tři a půle kejvačce a oproti ní jede hezky. Ještě dám do krapet větší rozetu a bude ok.

K těm videu, těd už nic nenatočim pač je tu přes metr sněhu a to by nedopadlo dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haldex první generace o kterém se tu bavíme je bezvadná věc - o tom žádná, ovšem pokud má auto ESP, bez něho drobně pokulhává. Takto vybavené vozítko v rukách "mistra světa a přilehlého okolí" znamená že do zatáčky přijíždí FWD, v zatáčce se z toho stává dočasné AWD a to spoustu lidí lidí mírně řečeno znervózní. Po technické stránce je O1 celkem bezproblémové auto /přecijen GIV v jiném kabátě/ - s obvyklými problémy se musí počítat...

Ad. blbnutí na sněhu :) to je zábava - já posledně blbnul na poli /neumyslně/ a málem jsem tam to auto nechal... opravdu to není traktor ;)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim i ja tebe.Pokud je vazne v super stavu a chces jednickovou octu, tak nevahej...ale ja bych uz I nebral.Buď bych pár kaček přidal a koupil II nebo počkal a taky koupil auto o třídu výš. Před rokem jsem kupoval jedničkovou...stála o stovku víc než ta tvoje,2004,107 000km,výbava STYLE,antracit,na krásných 16"...fakt je to mazel pro toho kdo to umí ocenit,ale teď mě to krapec mrzí když si představím jaký auto bych si za stejnou cenu mohl pořídit teď.Mohl za to nástup face II a hlavně krize....ale stalo se a jsem s ní spokojenej!!!A ještě něco...jestli ti jde o klasickou 4x4.Já osobně HALDEXU moc nevěřím....je to jen občasně připojovanej zadek,pokud se nemýlím.Když ti to začne hrabat a pořád jedeš,tak ti sepne,ale jak někam zapadneš tak ti nepomůže ani svěcená.Ale rozhodně je lepší než klasická předokolka...pomůže ti aspoň někdy. Hodně štěstí při koupi !!!! :palec2:

kdyz nekam zapadnu se 4x4, tak mi to nepomuze? to je vtip? :)))

pomohlo mi to uz parkrat... snih, blato..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim i ja tebe.Pokud je vazne v super stavu a chces jednickovou octu, tak nevahej...ale ja bych uz I nebral.Buď bych pár kaček přidal a koupil II nebo počkal a taky koupil auto o třídu výš. Před rokem jsem kupoval jedničkovou...stála o stovku víc než ta tvoje,2004,107 000km,výbava STYLE,antracit,na krásných 16"...fakt je to mazel pro toho kdo to umí ocenit,ale teď mě to krapec mrzí když si představím jaký auto bych si za stejnou cenu mohl pořídit teď.Mohl za to nástup face II a hlavně krize....ale stalo se a jsem s ní spokojenej!!!A ještě něco...jestli ti jde o klasickou 4x4.Já osobně HALDEXU moc nevěřím....je to jen občasně připojovanej zadek,pokud se nemýlím.Když ti to začne hrabat a pořád jedeš,tak ti sepne,ale jak někam zapadneš tak ti nepomůže ani svěcená.Ale rozhodně je lepší než klasická předokolka...pomůže ti aspoň někdy. Hodně štěstí při koupi !!!! :palec2:

Bez zadku zapadneš daleko dřív,protože s 4x4 jedeš dokud ji nepoložíš na břicho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kolega si asi zjistil ceny a bude tě šroubovat :) Ale to auto má hodnotu tak 70 000Kč. Takže i 65 000Kč je pořád dobrá cena. A ekologická daň je 3000Kč-což mi proti 60 000 příjde jako pakatel.

Jsem teď přijel s mojí domů. Táhnul jsem zas pět lidí, ale prázdnej kufr. V tomto vlhkém počasí se jí líbí. Tahá jako ďáblík. Měsíc stála a tak jsem počítal, že bude chcípnutá a ještě ke všemu plné auto...sem ty čtyři lidi dneska ani necítil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, že by mě chtěl šroubovat, spíš si to auto chce nechat. Neřekl, že se mu zdá málo peněz. Sám jsem mu ukazoval ceny na internetu kolem 60.000,- za jeho rok. Proto jsem mu sám přihodil 5 tis, aby se mu líp přemýšlelo, do 14 dnů mi řekne, jestli prodá. Taky jsem mu řekl, že mu víc už nedám, že je to můj strop. Jsem optimista a nakonec myslím, že ji prodá a ještě mi k ní přihodí ty zimní gumy na plecháčích :p , sice 5 let starý, ale na dojetí jako letní budou gut. Pak se ozvu jak jsem pořídil.

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...