Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

kurna kurna, to ste me zaskocili s tim ze akce konci s koncem zari, planoval sem objednat tak za mesic... zitra to prodiskutuju s autosalonem, jinak jeste zjistuju kde a jak a zakolik, mate nekdo overene informace kdy akce konci?

nemate nekdo sportpaket? Zajima me jak se sedi v tech sedackach, jestli by nebylo mozne u nekoho posedet :)

asi to bude corrida cervena, combi, tdi, sportpaket, climatronic, vsechny el okna, esp. Uvidime kdo co nabidne, spoleham na krizi a na vybavu zdarma, vic jak 360davat nechci.

diky

Mám červená corrida, combi se sportpaketem, viz. RedOctan ve Vašich OI. Naprostá spokojenost, sedačky super. Jsou o něco užší než Sport z Fabie, ale já už bych jiný nechtěl. I cesta do Paříže v nich byla celkem příjemná a pohodlná. Klidně možno vyzkoušet, trasa Brandýs - MB, Mn.Hradiště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám červená corrida, combi se sportpaketem, viz. RedOctan ve Vašich OI. Naprostá spokojenost, sedačky super. Jsou o něco užší než Sport z Fabie, ale já už bych jiný nechtěl. I cesta do Paříže v nich byla celkem příjemná a pohodlná. Klidně možno vyzkoušet, trasa Brandýs - MB, Mn.Hradiště.

Jestli prodejce nekecal a výrobce není ve skluzu tak tento výden by mi měli Trumfku skládat a příští týden dodat. Jak to tady pročítám tak to vidím bledě !! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli prodejce nekecal a výrobce není ve skluzu tak tento výden by mi měli Trumfku skládat a příští týden dodat. Jak to tady pročítám tak to vidím bledě !! :(

Tak pánové, já už to nevydržel, objednával jsem 31.8. a slíbili výrobu ve 43. týdnu, tak jsem si alespoň na šumavu objednal zimáky a dnes mi přišly. Ultragrip 7+, tak nevím, jestli ještě dostanu to autí, nebo si budu zatím válet gumy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale ja spis myslel presnou konfiguraci - co vse si do toho auta prejes...

co bych chtěl-

mlhovky-ikdyž ted váhám,protože jsem se tady dočetl,že to svítí naprd,jelikož je to integrovany do světlometů a neni to na spodu auta-no zní to logicky.Přitom mlhovky jsem tam chtěl určo...

-paket plus,

paket špatné cesty,

navíc repráky(8),

dálku k cenrálu,

nastavitelné sedadlo spolujezdce-tady je možná změna potahu- nevíte jak vypadají ty další dvě ve srovnání se scale(základní)?

rezervu

konstrukt,

asi budu nucen něco poškrtat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, já už to nevydržel, objednával jsem 31.8. a slíbili výrobu ve 43. týdnu, tak jsem si alespoň na šumavu objednal zimáky a dnes mi přišly. Ultragrip 7+, tak nevím, jestli ještě dostanu to autí, nebo si budu zatím válet gumy..

Co tak si dat ty gumy do obýváku kolem křesla,volant třeba s pokličky a může se vyrazit...))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to riodyn:

mlhovky: heled dle meho nazoru neni hlavni ucel mlhovek to aby si lepe videl ale aby si byl lepe viden - v hustym desti na dalnici za sebou proste auto jen tak nevidis kdyz to za tebe strika - ale jeho mlhovky vidis driv nez hlavni svetla.......ja si je tam dal urcite...navic vyhoda toho ze jsou integrovany do hlavnich svetlometu spociva v tom ze vecer s nima muzes prisvicovat a jen tak nekomu nedojde ze mas zaply mlhovky (coz je poruseni predpisu dyz neni snizena viditelnost...)

latka: ja si dal rozhodne itnerier graham s bedernimi operkami a nastavitelnym sedadlem spolujezdce - podle tech obrazku vypadaji ty sedacky nejlepe (jak vzhledove tak co se tyce bocniho vedeni atd.)

btw. do 320 v kombi a TDI se s tim asi fakt nevlezes :-) - uz samotne kombi stoji 320 + tour plus za 10 a ses na 330tis....

jesli s tim nehodlas jezdit do terenu poskrtej spatne cesty, repro je podle me taky zbytecny, si dyztak dodelas, construct je naprd a pridej si kozeny paket a msito kombi vem liftback a ses tak na 330+-

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se do 320ti nevlezu-je mi jasny,koženy paket mysliš -maly koženy paket ,tak bez toho to vydržim,jo ještě sem zapoměl-dal jsem tam rozšířenou záruku o 2 roky za 5500,-(tady se o tom nemluví)

na škrtnutí repráků a pak.špat.cesty asi dojde.

dík za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych za sebe k jednotlivým výbavám řekl asi toto:

- mlhovky jsou u OI ve svetlech, svoje si osvítí, ale dřív vidět nepudeš - jsou kvůli svojí poloze sklopený dolů; což uznávám, že je trochu i obrana proti lidem, kteří neví, co je hustý déšť, mlha a nebo sněžení

- zadní repro bych dal určitě

- koženej paket je příjemnej, navíc stojí jenom u Touru 3500č

- na záruku bych se zrovna u Touru vyprd - dyť tam pomalu není, co by se kazilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A počínaje příštím týdnem se navyšuje výroba na 172 Tourů denně. Posledních pár dní je i zvýšený počet tourek do čech, takže kdo máte objednáno určitě se již brzy dočkáte. :)

No tak podle odborářské trouby to bylo navýšeno na 162. Yeti ze 175 na 202, OII ze 480 na 532 a 180 Vrchlabi. FII z 1200 na 1000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak já jsem objednával 1.9. a včera mi volali že už ho mají a dneska už bude domáááááááááááááááááááá. Nemůžu se dočkat. Je to teda jen Červená limuzína s tím paketem za 10000,-. Najezdím tak 5000Km za rok. Doteď mám fáčko, tak to bude snad změna :D. 1.6 75kW ještě pro zajímavost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak já jsem objednával 1.9. a včera mi volali že už ho mají a dneska už bude domáááááááááááááááááááá. Nemůžu se dočkat. Je to teda jen Červená limuzína s tím paketem za 10000,-. Najezdím tak 5000Km za rok. Doteď mám fáčko, tak to bude snad změna :D. 1.6 75kW ještě pro zajímavost ;-)

wow znova gratulace - dodaci lhuta 4tydny?? KRasa to bude tim benzinem....pak sem nahod fotky ty krasky zajima me ten interier :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je taky možné, že se čeká krom motorů i na nějaké jiné díly. Já bych to ale viděl na něco jinýho. Na jaře prej byl o Toury zájem i u Helmutů. Tak možná chtěli stihnout dodat co nejvíc tam a objednávky jinam si posunout a rozprostřít v čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...