Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Je 1.9TDI 74kW hlučnější a méně kultivovanější než 1.9TDI 66kW?

To "pískání" od zrcátek při vyšších rychlostech máte všichni?

Má cenu si připlatit za Climatronic?

Sedačky, co jsou ve sport paketu, jsou pohodlnější (i na delší cesty) než ty původní?

Taky mně docela překvapila různá spotřeba u 74kW motoru. Někdo jezdí "za pět" od začátku, někdo "za sedm". To se časem srovná, nebo je každý 74kW motor originál?

Měl jsem 66 kw i 81 kw, možná je ten zvuk 74 kw kapku hlučnější, ale mě se ten zvuk líbí,

mě nic nepíská,

mám climatronic, určitě to stojí za to, trošku jsem s ním ze začátku maturoval, ale teď je vše ok, prostě AUTO 22 st. a o nic se nestaráš a v autě je fakt dobře,

jezdím s těmito motory už douho, já mám spotřebu 5,7 l, ujeto 3300 km, jezdím úplně normálně, semtam tomu šlupnu, do práce po okrsce 25 km, do 4,5-5,0 l, u starších byla spotřeba menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam v pánu dávat R 17 ale až po vyježděni na spiderech prvni foto škoda Kentaur druhe škoda Trinity

Ktere by jste braly vy ?

Tak ty druhé to je paráda, mě se ty spidery třeba moc nelíbí, já raději těch 5 paprsků, ale přijde mi cena těch 17 " dost vysoká, ale to kolo je parádní, ukážu ho ženě, jsou Velikonoce, tak se možná nechá přemluvit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magic

Novinkou v nabídce je akční paket Magic, který obohacuje paket Tour Plus. Prvky komfortní výbavy rozšiřuje dálkové ovládání centrálního zamykání, na bezpečnost dohlíží boční airbagy a stabilizace podvozku ESP. Příjemné prostředí zajišťuje automatická klimatizace Climatronic, velký bodový displej Maxi-DOT a rádio Symhony s přehrávačem CD a MP3 včetně osmi reproduktorů. Pohodlí si uděláte díky výškově nastavitelným předním sedadlům s nastavitelnými bederními opěrami. Cena paketu je 20 200Kč a zákaznická výhoda tedy činí 46 300Kč!

Tak málem jsem spadl ze židle, takhle se přichází o dovolenou u moře...., ale co, mazel je doma, vyrobený ve středu, slouží jak má, třeba by mi mi ten Magic spadl z kamionu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty druhé to je paráda, mě se ty spidery třeba moc nelíbí, já raději těch 5 paprsků, ale přijde mi cena těch 17 " dost vysoká, ale to kolo je parádní, ukážu ho ženě, jsou Velikonoce, tak se možná nechá přemluvit....

No tak to bych chtel taky takovou ženu a určitě bych ji přemluvil :D a máš někde na fotkach svoji octu ? rád bych se podival

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak je to se 17" koly, ve velkém TP jsou uvedeny jen 16", můžou tam vůbec být?

V TP mám taky jen 15" a 16". 17" jsem si koupil minulý týden, po prodejci jsem požadoval typový list, který jsem

i při prodeji dostal. Teď jen zajet na technickou (pro potvrzení) a pak na úřadě zapsat do TP.

Už se to tu někde na fóru řešilo.

Editováno: , autor: marttinj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Ještě jeden dotaz, u OI se používají disky s označením ET 42, můžu koupit disky s ET 43. Něco jsem si k tomu zjistil, že čím větší číslo, tím více je to v podběhu - zális kola. Nejspíš jde o 1 mm, tak snad by to nemusel být problém....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to bych chtel taky takovou ženu a určitě bych ji přemluvil :D a máš někde na fotkach svoji octu ? rád bych se podival

Nakonec jsem koupil ty 16", takže zítra bude nakládačka...Tento týden to hodím na ty litá kola a nafotím, pro inspiraci ostatním majitelům Tourů, kteří se rozhodují jaká kola zvolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, hodně jsem váhal mezi těma Atria a Bear, tyto kola vypadali trochu mohutněji, tak jsem do nich šel. Měl jsem sice slíbené ty Atria za hodně dobrou cenu, ale bylo to hodně nejisté, tak jsem nakonec byl rád, že jsem sehnal tyto. Však jsem hodím foto, až mi přijdou pneu, vybral jsem Kleber HP3, už jsem měl dvě sady (HP2) a za tu cenu myslím, že dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jenom tour trumf je dobrá nabídka, ale paket magic tomu dá korunu...

Combi, 1,9TDI + sport paket + paket magic a v týhle cenový kategorii rozumná konkurence prostě není..... :palec2:

Je vybráno a nemusím dál nic řešit:

Combi, 1,9TDI + sport paket + paket magic + vyhrivani sedacek + mlhovky (snad jsem na nic podstatnyho nezapomnel)

Díky všem za odpovědi, teď už jenom najít dobrýho prodejce, u kterýho ještě dají slevu ;)

Editováno: , autor: PiNa.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, na květen je plánovaný velký pokles produkce a vzhledem k velkým prodejům Trumfu se stal český trh docela důležitým. Třeba to v nějaké formě do konce roku apríl nebude. Přecejenom proti Fabii Combi TSI s paketama Plus, Sport I. a II. je teď Tour dost drahá věc. Uvidíme, jak se budou vyvíjet prodeje.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...