Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Vsak ja vim, ze ten olej se da sehnat za 1000 Kc. Na garancku jsem sel jen kvuli zaruce, pristi rok, kdy uz mi po 2 letech skonci, tak uz si olej vymenim sam.

V autorizovanym servisu jsem byl kazdopadne poprvy a taky naposledy, protoze cena toho oleje 894 Kc za litr to uz je lichva, kdyz na netu se pohybuje pres dve stovky.

Ale zase dalsi zajimava zkusenost a s tou cenou se proste budu muset vyrovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl na garancni prohlidce v Porsche Brno.

Pro predstavu prikladam fakturu..

Olej mi tam nalili tento: Castrol SLX Professional Powerflow LongLife III

http://www.olejspol.cz/castrol-zbozi-detail/castrol-slx-professional-powerflow-longlife-iii-1-!zpet=4

post-15061-072208000 1286981599_thumb.jp

Na garančce si to platiš ty ?nebo škodovka ? ted jsem mimo :(

ta cena je tade pálka

Taky jsem měnil olej: olej Shell Longlife III-1100+pošta,vzduchový,pyloví,olejovi-vše origo 695kč+pošta,od škodovky práce+Palivový filtr cena 1080kč dejme tomu necele 3000kč mě vyšla výměna oleje..... nevim jestly to je moc nebo dobry....

Editováno: , autor: libor.kratas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl na garancni prohlidce v Porsche Brno.

Pro predstavu prikladam fakturu..

Olej mi tam nalili tento: Castrol SLX Professional Powerflow LongLife III

http://www.olejspol.cz/castrol-zbozi-detail/castrol-slx-professional-powerflow-longlife-iii-1-!zpet=4

post-15061-072208000 1286981599_thumb.jp

Ty vooe tak tomu jse řika zlodějna.Kupovat olej ve značkovem servise je největši hloupost co mužeš udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ceny od tohodle servisu jsou příšerný. Ona má sice Tour stejný sazby jako jiná Octavia, ale i na Brno je to moc.

Zkus to ve Znojmě, mám pocit, že se tam nějak pohybuješ a 6B6 co vidím se tam taky dávalo :) Já mívám výměnu kombifiltru asi za 60Kč nebo kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ceny od tohodle servisu jsou příšerný. Ona má sice Tour stejný sazby jako jiná Octavia, ale i na Brno je to moc.

Zkus to ve Znojmě, mám pocit, že se tam nějak pohybuješ a 6B6 co vidím se tam taky dávalo :) Já mívám výměnu kombifiltru asi za 60Kč nebo kolik.

Ve Znojme, co jsem se ptal u Suchyho, tak cena podobna kvuli LongLifu. Kdyz je moznost prinest si vlastni olej, tak je cena samozrejme nekde uplne jinde. To stejny plati pro jakykoliv autorizovany servis.

Je fakt, ze jsem se neptal ani na moznost vlastiho oleje ani v Autodruzstvu.

Jeste me pobavila hodinova sazba vymeny oleje u Superba 1100 Kc bez DPH oproti Fabii 360 Kc bez DPH.

Proste mas drahy auto, tak plat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani u jednoho ze jmenovanych vlastni olej bez problemu. Klasickej olej je bez DPH asi za 350Kc, ale od lonskyho roku si nosim vlastni. Na 5W30 bych se musel podivat, mam pocit, ze byl kolem 600Kc, ale to neni potreba zas tak resit. Mne u te prohlidky prijde ujeta prave ta vymena pyloveho filtru za skoro 200Kc bez DPH, sroubu (ktery byva za cca 20Kc) a prohlidku s dvouletym cyklem delame u Fabky asi za 750 (O je drazsi, ale tohle je dost).

Jinak Sucheho doporucuju na prodej, servis je slaby. Temer hned po prodeji byli schopni odstranit vrzajici nadrz az napotreti s technikem Skody. Pri bezne udrzbe mne zacli tvrdit, ze u bezproblemu statrujiciho auta mam tak vybitou baterku, ze nejde ani zmerit. Tempomat namontovali napotreti a jeste lhali o tom, ze pouze nejde ubirat rychlost... Jak maji dobry prodej, tak servis s panem Cernym a pani Mirosovou stoji opravdu za pendrek.

Autodruzstvo naopak, konkurence mu odnesla pomerne dost zakazniku, protoze se nesmyslne orientovali na prodej zakladnich fabii. Ale servis je spickovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mám taky octavii TOUR a pravděpodobně mi vůbec nefunguje signalizace nezapnutých bezpečnostních pasů. Vlastně ani nevím jak to má fungovat. Světelnou nebo zvukovou signalizací? Když nezapnu pas, tak mě to neupozorní. Dík za reakce.

tak tady to jsem se taky ptal: funguje to ale tak že jak zapneš kliček a nejsi zapnuty kontrolka se rozsviti a 3x (myslim) je zvukova signalizace, naopak když se zapneš pás a zapneš kliček tak kontrola ani signalizace se neozvou takhle to funguje.

uřčitě jsi měl namysly tak jako ja jak to je u O 2 když nejsi zapnuty tak ti sviti kontrolka a pořad pipa zvukova signalizace když nejsi zapnuty takhle to funguje jen u O2 a dalšich tipu u Touru ne.

Pokud se pletu tak mě opravte :)

Editováno: , autor: libor.kratas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady to jsem se taky ptal: funguje to ale tak že jak zapneš kliček a nejsi zapnuty kontrolka se rozsviti a 3x (myslim) je zvukova signalizace, naopak když se zapneš pás a zapneš kliček tak kontrola ani signalizace se neozvou takhle to funguje.

uřčitě jsi měl namysly tak jako ja jak to je u O 2 když nejsi zapnuty tak ti sviti kontrolka a pořad pipa zvukova signalizace když nejsi zapnuty takhle to funguje jen u O2 a dalšich tipu u Touru ne.

Pokud se pletu tak mě opravte :)

Dík za reakci,při nejbližší příležitosti to ještě vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám dotaz. Když jedu s Octou tak mi i při vypnutém větráku stále profoukává vzduch do kabiny. :feve: A když zapnu cyrkulaci a větrák mám stále vypnutý tak to přestane. To profoukávání funguje ve všech pohohách (nohy, ofuk skla,...). Máte taky někdo takový ,,problém´´ a nebo to tak mám být? :help: Mám totiž Fabia I hatch a tam když mám vypnuto tak prostě nic nefouká. Předem dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to je, ale proč se to neuzavře když je vypnutý větrák. V zimě mi tam proudí ledový vzduch. Prostě když nechci aby to foukalo, tak prostě větrák vypnu a né aby to protahovalo. :aggressive:

to Hurikan88: asi máš pravdu že tam proudí při rychlosti cca 80km/h a výš, ale u fabie se mi nezdá že by to třeba ve 100km/h profukovalo.

Editováno: , autor: Pavel Píša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...