Přejít na obsah

Nejde nastartovat motor 1.4 16V


banán

Doporučené příspěvky

Taky jsem musel asi třikrát nakrátko nastartovat, ale potom úplně bez problémů. Ještě abych to doplnil. Jednou se mi

vlastně taky stalo, že motor naskočil asi na vteřinu a potom zhasl, ale hned potom šel normálně nastartovat, ale to se stalo

jenom jednou a nebylo to po krátkém běhu motoru. Od té doby zatím klid.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volali mě ze servisu že dostanu celý nový motor. Že se potkali ventily a v prvním válci byl nějaký škrábanec. Vydržel 17.390km to je nějak málo. Nechápu jak mě to auto mohlo bez problémů jezdit a nic jsem nepoznal, já který poslouchá kde jaký šramot v autě. V servise mě řekli že já za to nemůžu a nic jsem nezanedbal, ale proč to udělalo by byli jen spekulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor mám vyměněný a ato se zdá v pořádku. Pokud bych to platil tak cena opravy by byla 110.000Kč, pokud by to nebylo v záruce tak by to bylo síla. Jinak ventily se nepotkali, špatně jsem to pochopil. Válce neměli žádné tlaky ale proč se to stalo mě nikdo nevysvětlil. Znovu musím zajíždět motor, motor byl zajetý a začínam znovu od 0km. Zajímavé že na motor mám záruku do konce záruky auta tedy do května ale pokd by mě záruka končila zítra tak do zítřka, to je snad blbost a proti zákonné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor mám vyměněný a ato se zdá v pořádku. Pokud bych to platil tak cena opravy by byla 110.000Kč, pokud by to nebylo v záruce tak by to bylo síla. Jinak ventily se nepotkali, špatně jsem to pochopil. Válce neměli žádné tlaky ale proč se to stalo mě nikdo nevysvětlil. Znovu musím zajíždět motor, motor byl zajetý a začínam znovu od 0km. Zajímavé že na motor mám záruku do konce záruky auta tedy do května ale pokd by mě záruka končila zítra tak do zítřka, to je snad blbost a proti zákonné

To se mi zdá hned několik pitomostí najednou...proč by ti nemohli říci, proč se to stalo ? Osobně bych trval na vysvětlení, byť třeba cestou přímé komunikace s fabrikou.

Stejně tak s tou zárukou, to je divné, okamžitě bych psal do Škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mě řečeno že motor nemá tlaky ale proč nemá tlaky jsem se nedozvěděl, asi to ani asmi nevěděli. S tou zárukou jsem volal i do škodovky a řekli mě to stejné že je to dle zákona ale myslím si že je to nezákoné, na každou opravu a vyměněný díl musí být záruka a ne jen se zárukou vozu třeba jen jeden den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by chcípnul po záruce, tak se dá se škodovkou dohodnout, pokud nemá motor moc najeto atd. 6e by např. škoda platila materiál a já práci, to mě bylo řečeno. Technik mě řekl pokud má motor najeto max. 80.000km tak se domluvit dá, protože se počíta s tím že ten motor musí vydržet víc. Tak mě to bylo řečeno i ze škodovky MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...