Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Potřebuju poradit. K rádiu jsem měl ve fábce I přiděláné handsfree Nokia MCC-1, jehož konektory jsem uštípl a zaizoloval. Bohužel na rádiu se mi ukázal nápis "PHONE" a nic jiného mi nefunguje. Nemužu přepnout ani na rádio. Zkoušel jsem odpojit baterku a taky nepomohlo. Mj. radio je Music system 502. Dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit. K rádiu jsem měl ve fábce I přiděláné handsfree Nokia MCC-1, jehož konektory jsem uštípl a zaizoloval. Bohužel na rádiu se mi ukázal nápis "PHONE" a nic jiného mi nefunguje. Nemužu přepnout ani na rádio. Zkoušel jsem odpojit baterku a taky nepomohlo. Mj. radio je Music system 502. Dik za rady

zůstal ti zapojený mute kabel v iso konektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přepojil na černé svorce konektor č.7 a č.4 a vše funguje jak má  :kol-47:

Dále jsem dnes zapojil i aux kabel, vše funguje na jedničku  :kol-38: mám připojený svůj telefon, přijde mi to jako vhodnější řešení než nějaké USB disky a CD.

S tímto rádiem jsem hodně spokojený  :kol-147:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Dobrý den potřeboval jsem  poradit koupil jsem fabii rok výroby 2004 bez radia puvodně tam bylo neorigo radio.Já si sehnal origo symphony vše funguje jak má akorát mě zarazil zaisolovaný modročerný drát mám pocit že je to drát k anténě na pin č5 mám ho tam zapojit.Přikládám obrázek prosím poradte děkuji

post-87206-0-10370800-1392979670_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Rad bych zde poděkoval uživateli Dula, který mi včera prodal a rovnou namontoval do meho symphony radia aux kabel misto cd měniče :) funguje to perfektně. Chtěl jsem koupit fm transmitter, ale jsem rad, že jsem to neudělal.

 hm chcem sa spytat na ten AUX kde ste to tam pripojeli ??  da sa kupit koncofka ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě tohle zajímá, jak na rádiu poznám, jestli má konektor ISO nebo MOST? Je to pevně dané rokem výroby? Nebo je to tam někde zezadu napsaný? Jinak Fabia 1 s origo Symphony r.v. 09/2007  http://www.zbozi.cz/?q=Adapt%C3%A9r+pro+ovl%C3%A1d%C3%A1n%C3%AD+USB+za%C5%99%C3%ADzen%C3%AD+OEM+r%C3%A1diem+VW%2FAUX+vstup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, děkuji, takže tenhle by mohl být ten pravý http://www.autoprofi.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=2360&virtuemart_category_id=1 

A jen ještě jeden dotaz, mám zapojenou handsfree Nokia CK 7 W, zůstane tam i ¨nadále, nebo nejspíš využívá stejnou zásuvku a budu ji muset odpojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...