Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj kluci. Jsem tu novej ta kdybych neco psal nekam blbe tak reknete. Mam dotaz mel jsem v octavii radio na kazetu a cd menic a ted jsem si koupil symphony a cd menic mi nejde spustit nebo nevi jak, zapnu cd to bjezi a kdyz cd knoflik zmacku znova tak to nic nedela jen treba nejek skoci ta jednicka na kterem cd to je. Pritom kdyz zapnu radio tak slysim jak cd vzadu sramoti. Dekuju za radu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim mam dotaz.... kdyz autoradio neni nakodovano na Cd changer jak to funguje kdyz ho pripojim ? vubec se to nerozjede nebo to dela chyby ?

A jeste dotaz kdyby bylo radio nakodovano na cd changer a prendalo se do jineho auta musi se zase nakodovat nebo to uz drzi ? predem diky za echo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se Symphony do Fabie I, po vynutí motoru začne červěn problikávat pravá vyhledávací šipka na rádiu (ta na manuální vyhledávání). V čem by mohl být problém? Nebo je to normální, mám ho teprve krátce. Možná už to tu bylo, ale pročítat 32 stránek opravdu nemám čas a vyhledávač nic nenašel. Díky za info.

 

tak už jsem na to asi přišel, problikává indikátor zabezpečení, kódování rádia. Teď už ho jenom vypnout:)

Editováno: , autor: Aloof
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj mám problém s rádiem Symphony na CD a to takový, že nefunguje ovládání z volantu. Mám Octavii I LaK, polodot, tempomat, multifunkci, CD changer. Auto je z Německa a je to rok 12/2002. Bylo tam origo rádio na kazety a vše fungovalo. Teď jsem si koupil uplně nové rádio symphony na CD (1U0 035 156 C). Rádio na kazety mělo kodování 407. Zapojení je CANové. Když jsem dal nové rádio s kodováním 407 tak to hlásí chybu 01304 to rádio na kazety nedělalo a také jsem měl kódování 403 to nehlásilo chybu, ale stejně MF nefungovalo. U nového rádia jinak vše funguje podsvícení i vypnutí na vytažení klíčku. Dle zjištěných informací bych měl mít CANové vedení i rádio, ale ovládání na MF nejde. Rádio je uplně nové zakoupené ve škodovce.

 

poradíte někdo prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, chtel jsem se zeptat tak vseobecne na moznosti pripojeni mp3ky k radiy symphony CD. Nejsem zadny technik, tak bych si to asi nedelal sam, pokud by to nebylo nebylo jednoduchy.. Co jsem cetl nekonecne mnozstvi prizpevku v teto diskuzi (uprimne jsem mel silu se prohrabat jen par strankama), tak z toho moudrej nejsem.. Pochopil jsem, ze je mozne hodit radio firme BRM a ta je schopna k nemu pripojit TECHNISAT MOBILE AUDIO INTERFACE za 1440 CZK. To mi prijde docela dost, vzhledem k tomu, ze za tu cenu se da koupit nove autoradio, ktere to uz ma v sobe. Moje otazka je, zda ma tedy nejakou vyhodu originalni radio a zda lze tento upgrade (na kablik s jackem) provest i levneji - ne za cenu noveho radia, ktere to jiz umi.

 

Diky za reakce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...