Přejít na obsah

Denní svícení


virgin

Doporučené příspěvky

Pokuď máš origo relé,tak je to nefunkční záměrně, aby tě to v noci nutilo otočit vypínačem.

A já osobně přes den nepotřebuju osvícenou palubku, podle je to holej nesmysl něco vymešlet a řešit to.

nahodou je to vic nez uzitecna fce.. v pze, v brne.. prakticky kazdodene clovek projizdi nejaky delsim tunelem.. opravdu tu neni nic moc, kdy na palubovce takrka nic nevidis.. takze zas bych to tak neztracoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tých 90 milíkov by to malo bezproblémov zniesť.

Uz som to skusal.Stahuje to na 9v. Mozno to nevadi,ale ja som to ta pre istotu,nezapoji.Ale co mam take biele ploche mini rele do 6A to slo v poho.

Nema dakto schemu origo predavaneho denneho svietenia od skoda,alebo od molpiru?Zaujma ma ako to maju poriesene,ake svetla spinaju a odkial beru signal pre spustenie a ci je tam dake oneskorenie.....

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak uz to mam hotove. :palec2:

Ja som to tu kdesi vydel,ze: molpir zapojenie ma byt akoze original co dodava skoda,ale som to nemohol najst.

Z toho altiku som to nemohol brat,lebo to moje malo velky odber.

Mna zaujmal skvor princip,ale podla toho co si povedal mi to je jasne ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

menší oživení tematu.. :)

po inspiraci u jar dy jsem něco podobného vytvořil i já na svým autě objednal jsem tyto

a jsem zvědavej jak po tom pujdou švestky a stk,jinak spínaj automaticky a zhasínaj tak jak maj,tzn.bud svítí pouze denní nebo všechno ostatní.k tomu jsem ještě pro jistotu přidělal nad radio led-ku ktera mi signalizuje že modul skutečně sepnul.

co sem tak testoval tak modul spíná na cca 3 sekundy po otočení klíčku a po nastartování do rozsvícení potkavacích světel.jen bych řek že to není zvýšením palubního napětí ale rušením od alternatoru a to má menší nevyhodu když sedim v autě mam klíček v první poloze kvuli radiu a dam do zasuvky nabíječku na mobil tak světla blikají.. :smich: ....takže nezbyva než dobíjet za jízdy nebo ještě dodělat nějaky extra vypínač na podobný případy.nebo pro případy chladnych romantickych večeru v nastartovanym voze někde na tajnym místě... :smich::smich::smich:

a takhle to vypadá.zatim první verze časem si s nima zkusim ještě pohrat uvidim až podle připomínek orgánů... :smich:

post-2444-1250036285_thumb.jpg post-2444-1250036276_thumb.jpg

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

]Přátelé okřídleného šípu a vyznavači denního svícení v provedení LED,

doufám, že Vaše radost nebude dočasná, jako ta moje. Po čtyřech měsících mi zmizely z vozidla. Musím uznat, že ti lapkové pracovali odborně, že se to povedlo bez poškození vozidla. Dnes již mám opět nové, opět od fy. Stualarm. Uchycení na stejném místě, ale drží na svých místech díky silnému magnetu. Momtáž a demontáž každého světla cca 15 sekund. Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud mi něco v budoucnu ještě ukradou, tak světla pro denní svícení to nebudou, ty si beru s sebou domů :p . Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak už jsou tam.

Nemám mlhovky, takže volba byla jasná - kulatá 4 LED. Použil jsem původní "záslepky" mlhovek, jsou jen odvrtané a myslím, že to vypadá lépe, než kdybych použil originál kryty mlhovek, které mají větší díru.

SJ 288 typ 2 MYCARR.

Už se tady někde řešilo, že někomu dost rychle odešly, snad 2x po sobě (ne přímo tenhle typ, ale byly od MYCARRu), no uvidíme co umí TAIWAN.

Zajímaly by mě Vaše případné zkušenosti s touto značkou.

post-38690-1254036230_thumb.jpg

post-38690-1254036250_thumb.jpg

post-38690-1254036280_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Mefisto: Pokud se rozhodneš pro ovály - dej sem pak foto.

Já taky uvažuji o oválech a tak jsem si zatím udělal pro první představu,

co by mohlo vypadat lépe (kulaté x oválné), tuto !fotomontáž!: :t

(světla jsou na fotu z Helly.de pro VW Passata)

Tak posuďte sami – samozřejmě by to chtělo vidět in natura.

Co bych ještě uvítal v zapojení “denních světel” je nějaká akustická signalizace.

já to pořešil takhle a po cca měsíci v provozu vše O.K.

post-11318-1254250599_thumb.jpg

post-11318-1254250604_thumb.jpg

post-11318-1254250610_thumb.jpg

post-11318-1254250615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsou tam.

Nemám mlhovky, takže volba byla jasná - kulatá 4 LED. Použil jsem původní "záslepky" mlhovek, jsou jen odvrtané a myslím, že to vypadá lépe, než kdybych použil originál kryty mlhovek, které mají větší díru.

SJ 288 typ 2 MYCARR.

Už se tady někde řešilo, že někomu dost rychle odešly, snad 2x po sobě (ne přímo tenhle typ, ale byly od MYCARRu), no uvidíme co umí TAIWAN.

Zajímaly by mě Vaše případné zkušenosti s touto značkou.

pekna pracicka.. super. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

ty HELLY jsou fakt pěkný, ten menší rozměr u MYCARRů mi ani nevadil, ale tohle bude určitě o jiné kvalitě. Můžeš uvést příkon a na kolik přišly ?

Abych věděl do čeho jít příště.

DRL zatím svítí jak elektrická svářečka a už mám za sebou první kontakt se strážci zákona. V obci silniční kontrola, jak jsem se blížil, jeden se zájmem vyrazil do vozovky, dlouho na mě bral míru a ........

zastavil OCTU co jela za mnou.

Myslím, že to je, jak píšeš, z toho jak ty světla svítí, musí být snad každému (skoro každému) jasné, že nejde o mlhovky (navíc nesvítí ani obrysovky).

Zdravím všechny denní světýlkáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...