Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

Dle zkusenosti jednoho majitele hnedeho Yetiho co jsem s nim hodil rec je hneda dost neprakticka.

Kazdej skrabanec je hned videt - zakladovka je totiz bila - ja jsem v tom pripade v pohode ;).

Jinak sramu na dverich az na zakladovku uz par mam a neni to skoro poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, ani ja nejak veľmi červeného Yetíka nemusím.

Skús sa doma spýtať aj na čiernu a hnedú (s fotkami), od výbavy Ambition vyššie (myslím preto, aby to pasovalo s kolesami) sú to podľa mňa naj farby :)

Ještě popřemýšlím, ale v červené byl Yeti doma tři dny a nezdála se mi ta barva tak hrozná. Před několika léty jsem měl červenou Octavii a líbila se mi po celou dobu co mi říkala pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červená je pěkná barva - sám jsem toho důkazem :) ale na Yetim se mi moc nelíbí, stejně tak i na OII, na Fabii a OI vypadá dobře, ale tak každý to vidíme jinak, že jo :)

Já, manželka a dcera jsme zasedli ke stolu ( pes nedostal hlasovací právo, moc by do toho štěkal, na to stačí manželka ), já doprostřed položil katalog barev Yetiho a vedle samolepky, co se používají na kódování zboží v obchodě. Každý měl přelepit barvy, které se mu nelíbí. Hádejte, která barva zůstala! Vyhrává ten, kdo typuje, že žádná.

Kolem červeného Yetiho jsem šel před hodinkou na procházce se psem. Žádná sláva to není, ale tmavé barvy – Mato, Brunello, zelená, obě modré, se mi moc nelíbí. Světlé barvy – stříbrná, béžová, šedá, Aqua , mě nelákají a bílá, která se mi třeba líbí mi zase nepřipadá moc praktická..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, manželka a dcera jsme zasedli ke stolu ( pes nedostal hlasovací právo, moc by do toho štěkal, na to stačí manželka ), já doprostřed položil katalog barev Yetiho a vedle samolepky, co se používají na kódování zboží v obchodě. Každý měl přelepit barvy, které se mu nelíbí. Hádejte, která barva zůstala! Vyhrává ten, kdo typuje, že žádná.

Kolem červeného Yetiho jsem šel před hodinkou na procházce se psem. Žádná sláva to není, ale tmavé barvy – Mato, Brunello, zelená, obě modré, se mi moc nelíbí. Světlé barvy – stříbrná, béžová, šedá, Aqua , mě nelákají a bílá, která se mi třeba líbí mi zase nepřipadá moc praktická..

Těžká volba že ? :) Já to měl jednoduché, naše firemní auta musejí být stříbrná, takže nebylo co řešit. Jinak ta hnědá je moc pěkná, ale pokud bych si měl koupit Yetiho jako svého vlastního, asi bych šel do Championa v té cihlové oranžové. S černými a stříbrnými doplňky a pěknými koly - příjemný vizuální celek. :)

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, manželka a dcera jsme zasedli ke stolu ( pes nedostal hlasovací právo, moc by do toho štěkal, na to stačí manželka ), já doprostřed položil katalog barev Yetiho a vedle samolepky, co se používají na kódování zboží v obchodě. Každý měl přelepit barvy, které se mu nelíbí. Hádejte, která barva zůstala! Vyhrává ten, kdo typuje, že žádná.

Kolem červeného Yetiho jsem šel před hodinkou na procházce se psem. Žádná sláva to není, ale tmavé barvy – Mato, Brunello, zelená, obě modré, se mi moc nelíbí. Světlé barvy – stříbrná, béžová, šedá, Aqua , mě nelákají a bílá, která se mi třeba líbí mi zase nepřipadá moc praktická..

Já osobně jsem si vybral Šedou Platin. Původně jsem chtěl Capuccino, ale při zkušební jízdě jsem jel v té šedé a to rozhodlo :) Jinak kdybych se rozmýšlel mezi bezpříplatkovými barvami, tak bych si určitě vybral bílou. Na Yetim vypadá hezky, dokonce je to "reklamní" barva pro nové škodovky z řady GreenLine a navíc, jak už tu někdo psal, nebudou na tom vidět škrábance. Moje současné auto (Felicia) je modrá a kdykoliv ji protáhnu kolem křoví, tak je to hned vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžká volba že ? :) Já to měl jednoduché, naše firemní auta musejí být stříbrná, takže nebylo co řešit. Jinak ta hnědá je moc pěkná, ale pokud bych si měl koupit Yetiho jako svého vlastního, asi bych šel do Championa v té cihlové oranžové. S černými a stříbrnými doplňky a pěknými koly - příjemný vizuální celek. :)

Ta barva se jmenuje Tangerine. Mám jí na Fabii combi. Pokoušel jsem se ukacet prodejce, jestli by nešla do výbavy Ambition. Ten snad 20min stále někam volal a pak řekl nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem si vybral Šedou Platin. Původně jsem chtěl Capuccino, ale při zkušební jízdě jsem jel v té šedé a to rozhodlo :) Jinak kdybych se rozmýšlel mezi bezpříplatkovými barvami, tak bych si určitě vybral bílou. Na Yetim vypadá hezky, dokonce je to "reklamní" barva pro nové škodovky z řady GreenLine a navíc, jak už tu někdo psal, nebudou na tom vidět škrábance. Moje současné auto (Felicia) je modrá a kdykoliv ji protáhnu kolem křoví, tak je to hned vidět.

Musím poctivě přiznat, že bezpříplatková barva má pro mě jisté "kouzlo"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě četl bestseller Kola od Arthura Haily :smich:

Ale nic ve zlém. Já kdybych mohl, jdu s autem po výrobní lince ;)

Jak jsi tam vložil tento popis ?

Černá dáma Škoda Yeti Experience 1,2TSI 77KW

Krasavice Škoda Octavia Combi Elegance 2,0TDI 103KW

R.I.P. Karkulka Škoda Fabia Combi Classic 1,2HTP 40KW, mnou proměněná v Eleganci. Vybrakovaná a prodaná autorizovaným prodejcem Autoplus.

Určitě by se to hodilo i ostatním, a všichni by jsme měli přehled jaký auto má ten a ten pisálek. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš být přihlášen, nahoře u svého nicku rozkliknout roletkové menu a pak Mé nastavení - Profil - Změnit podpis

To co tam napíšeš se bude zoobrazovat u Tvých příspěvků.

Tak už jsem vložen. Díky -_-

Editováno: , autor: JosefP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nespi a objednavaj :D

Mne sa ťapky veľmi páčia (ale neprehnať to).

Osobne mám doma tmavomodré. Je to fakt super materiál, strieborné by som si aj na auto nalepil. Ale, žiaľ, modré naň nepasujú. Tak ich mám vystavené :D

Dej sem nějaké fotky těch ťapek, počet a možná se tu strhne o ně bitka.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílá se mi líbí také, ale ty šlápoty už né !

Pro zájemce o Yetiho - dnes mi bylo na prodejně řečeno že objednávací lhůta je až na únor!

Ahoj,já Yetiho obědnával 10 dní zpátky a dostanu ho začátkem prosince,to se mi ani nechce věřit že by to skočilo o tři měsíce.Jinak Obědnával jsem v Ostravě a dali mi 25 000,- slevu oproti ceníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda to jsou pořád čekací lhůty ! Obávám se chlapi, že brzy bude všude Yetin, že se z toho stane národní auto jako byl Trabant v Německu. A pocit vyjimečnosti pomalu vystřídá pocit masové průměrnosti :( Jenom u nás co se jich za poslední dobu vyrojilo až mě to překvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já Yetiho obědnával 10 dní zpátky a dostanu ho začátkem prosince,to se mi ani nechce věřit že by to skočilo o tři měsíce.Jinak Obědnával jsem v Ostravě a dali mi 25 000,- slevu oproti ceníku.

To by tak nějak sedělo. Já byl objednávat nějak před koncem měsíce a naskočil mi termín prosinec. To se mi nelíbilo. Než půlka prosince, to raději leden.

Nejhůře na tom prý jsou motorizace 1.2TSI, nejlíp 1.4TSI.

Prozradíš co bude v garáži?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda to jsou pořád čekací lhůty ! Obávám se chlapi, že brzy bude všude Yetin, že se z toho stane národní auto jako byl Trabant v Německu. A pocit vyjimečnosti pomalu vystřídá pocit masové průměrnosti :( Jenom u nás co se jich za poslední dobu vyrojilo až mě to překvapilo.

Bůůůů, nechci zapadnou do šedi průměrnosti.......

Jo, taky koukám kolik už jích jezdí, ale není to tím, že Yeti je tak nějak svým vzhledem výjimečný, nápadný, že prostě Octu, nebo Fábku, či jíné auto přehlídnu, za Yetim se ale pokaždé ohlídnu.

V obci je asi 370 čísel popisných a už tu je 2 x 1.2TSI a jedna 2.0/103TDI 4x4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílá se mi líbí také, ale ty šlápoty už né !

Pro zájemce o Yetiho - dnes mi bylo na prodejně řečeno že objednávací lhůta je až na únor!

V srpnu jsem sehnal jetého Jetíka, předváděčka z prosince 2009, původní cena 894 00, nyní 579tis. Motor 125kW CR, verze Experience, najeto rovných 8000 km. V ceně tažné, Columbus, skleněná střecha, originál záruka 4r/60tis. km. . Kromě vyšší spotřeby než měla fábka TDI ( v současnosti 6,2) zatím spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V srpnu jsem sehnal jetého Jetíka, předváděčka z prosince 2009, původní cena 894 00, nyní 579tis. Motor 125kW CR, verze Experience, najeto rovných 8000 km. V ceně tažné, Columbus, skleněná střecha, originál záruka 4r/60tis. km. . Kromě vyšší spotřeby než měla fábka TDI ( v současnosti 6,2) zatím spokojenost.

Gratuluji. Ten motor jsem měl možnost na krátko vyzkoušet v octavii. Hezký zážitek. Jenže jeho cena v Yetim je pro mě něco nedostupného.

No prostě závidím. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by tak nějak sedělo. Já byl objednávat nějak před koncem měsíce a naskočil mi termín prosinec. To se mi nelíbilo. Než půlka prosince, to raději leden.

Nejhůře na tom prý jsou motorizace 1.2TSI, nejlíp 1.4TSI.

Prozradíš co bude v garáži?

Bude 2,0 TDI 81kw 4x2 ACTIVE.

+Nějaká doplňková výbava co jsem považoval za nutnost a Active ji nenabízelo.Na Yetiho šetřím od dob,když jsem ho poprvé viděl načrtnutého na papíře,jak by v budoucnu mohl vypadat.Jasná volba ;) Jinak ještě bude v bílé barvě.Ale čekat až někdy do prosince to mě ubíjí,ale manželka byla tak hodná,že mi koupila k svátku aspoň model,který mám nad televizí a co chvíli na něj koukám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude 2,0 TDI 81kw 4x2 ACTIVE.

+Nějaká doplňková výbava co jsem považoval za nutnost a Active ji nenabízelo.Na Yetiho šetřím od dob,když jsem ho poprvé viděl načrtnutého na papíře,jak by v budoucnu mohl vypadat.Jasná volba ;) Jinak ještě bude v bílé barvě.Ale čekat až někdy do prosince to mě ubíjí,ale manželka byla tak hodná,že mi koupila k svátku aspoň model,který mám nad televizí a co chvíli na něj koukám :)

Nevím, co k tomu dodat, jen pošlu fotku. Dárek k narozeninám.

post-54880-098130100 1286551987_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...