Přejít na obsah

39 témat v tomto fóru

    • 4 odpovědi
    • 3,6k zobrazení
    • 26 odpovědí
    • 8,7k zobrazení
    • 83 odpovědí
    • 23,4k zobrazení
    • 19 odpovědí
    • 5,7k zobrazení
  1. nahradne diely

    • 5 odpovědí
    • 4,8k zobrazení
    • 44 odpovědí
    • 16,6k zobrazení
  2. Búračky/bouračky, nehody 1 2

    • 25 odpovědí
    • 9k zobrazení
  3. Kde se šetřilo 1 2 3

    • 65 odpovědí
    • 18,9k zobrazení
  4. Registrace 1 2 3 4

    • 87 odpovědí
    • 20,7k zobrazení
  5. Výroba 1 2 3 4 6

    • 135 odpovědí
    • 35,3k zobrazení
  6. Slevy, bonusy 1 2 3

    • 60 odpovědí
    • 24,6k zobrazení
  7. Scala a konkurence 1 2 3 4 21

    • 508 odpovědí
    • 84,5k zobrazení
  8. Ceník Škody Scala 1 2 3 4 9

    • 201 odpovědí
    • 48,5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 4,4k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj,nevite jak demontovat ovladaci prvky na sklenenem radiu? Dosel jaem do faze viz obrazek a dal nevim, potrebuji vytahnout zakladni desku ale chybi mi posledni krok a to ty otocne kolecka. Dekuji
    • Ahoj nenašel by se tu prosím někdo v Praze a okolí kdo by mi pomohl s výměnou repro a vytlumením dveří? Jsem docela zručný, ale stejně je lepší to dělat s někým, kdo už s tím má zkušenost, auto je v záruce... Vím, že na to jsou firmy, ale 1) Zbyl nějaký tlumící materiál z ahifi, tak bych ho chtěl využít 2) mám výškáče DLS (moc se mi líbí zvuk), ty bych dal dozadu (středobasy nechal) a dopředu dokoupil komplet DLS stejné řady ...to mi žádná firma neudělá z dodaných věcí Samozřejmě zaplatím a rád přiložím ruku k dílu
    • je to normálne , tie veká tečú vo veľkom , detto guferá na kľuke ... v lepšom štádiu to tečie tak že rozleptá vodné hadice a vystrelí z toho voda v najlepšej chvíli v 38st na dialnici ... totalne olejničky   toto na foto by som prvé umyl , vyzerá že to žere olej ako tiež zvyknú a ten kto to dolieval nemá pevnú ruku 
    • a ja v dnes po pulnoci zaplatil tech 100kc a dnes vyskakuje tohle ... jsem teda zvedav .. jestli mi ty reklamy zmizi nebo ne ... 
×
×
  • Vytvořit nový...