Přejít na obsah

Koupě ojetého Superba II


Jims Sanders

Doporučené příspěvky

tak pokud byste někdo uvažoval, tak je na prodej můj superb kombi... z rodinných důvodů jdeme do prostornějšího auta (peugeot expert tepee, takovej správnej skok z limuzíny do dodávky :-()

Je to MR2013, 125kw, 4x4, .... cena bude po dohodě, více kdyžtak SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.skodaplus.cz/Car/740843/skoda-superb-tdi-4x4-2-0-cr-125-kw-elegance?query=%26priceFrom%3D0%26inOperationTo%3D0%26speedometerFrom%3D0%26mark%5B%5D%3D32%26model%5B%5D%3D910%26fulltext%3D

Dobré ráno Pánové, moc díky za odkazy!

Casshern: Máš SZ, kdyžtak pls písní info o Tvém novém supikovi:-)

Tady jsem taky něco nasel 4x4 125kw, ale jednu 4x4 už mám. Ten druhý bude "do města" blbě řečeno místo O3, viz moje polemika ve vlákně "Proč Superb"

Kdyby někdo z Vás pracoval jako prodejce, budu rád za fér nabídku:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahojte. Nehcem otravovat ale musim sa spytat na vas nazor.

Mam na ruke S2. Ale je to 2.0 TDI PD BMP. (piese sa o nom ze je dost problemovy....) Ma 160 tis. poctivich a je to po prvom majitelovi zo slovenska.

Servisna historia plna (do 140 tis. mal predlzenu zaruku). Je s 6 stup. DSG a Columbusom (nekradnu sa???)

Ma vo vybave alarm aj so sledovanim interieru (staci to?) + pieskovanie okien. cena je 10500€ / 280 000 CZK

 

Tak otazka na Vas. Sli by ste do toho?

Zajdim trasy aj kratke aj dlhe. cca 12000 km / rok...

Vrela vdaka za odpovede. Lebo uz som s toho rozhodovania na nervy :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boriso11: Ahoj, asi bych zvážil být tebou jestli opravdu chci diesel. Pokud ano, koukal bych po novějších typech Common-rail a to nejlépe 2. generace. 

 

(kvůli spolehlivosti, vyvažovákům, kultivovanosti a DPF, který v CR motorech funguje dlouhodobě bez problémů)

 

Jinak cena je normální.

Colombusy se kradou často ve velkých městech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem v čom tkvie tá legenda o spoľahlivosti 1,9 77Kw oproti hociktorému dvojlitru ... 2,0 PD bývali prúser , ale väčšinou v Passatoch a skomolené všetky možné aj nemožné závady ktoré jeden motor dohromady ani nikdy nemal ...  Jazdiť s SII na 5Qte 1,9 77KW , na malých brzdách je trochu predpotopné , vlastne ako celé jazdenie na diesloch v SII ... /pokiaľ samozrejme niekto nerobí tých min 35 000km ročne aby sa nafta oplatila / 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

legenda ani nie :) ale cital som uz daco o tom v recenziach, testoch... atd... ale berem to s rezervou. No a mne sa nafta oplati aj ked nenajazdim tych 35000km . Mam naftu po 0,9 eura... Preto stale zmyslam nad dieselom. Na druhej strane 1.8 T  pre SII tiez nie je popisaneho vela dobreho... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznám viacero SII čo majú cez 400 000km , /2,0-3,6/ , jedna 2,0TDi kde je pôvodný podvozok , menili sa len brzdy na žiadosť majiteľa pri cca 300 000km / nebolo ešte treba , 50tkm by ešte dali / , mení sa tam len olej a bežné veci v dlhých intervaloch , teraz sa menila spojka ... motoru nie je nič , vstreky a čerpadlo pôvodné a to pán chodí aj na ukrajinu a tankuje tam , proste to asi len chce jazdiť ... a to je 2010 takže tie prvé 2008 môžu reálne kľudne niektoré mať aj spomínaných 800tkm ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...