Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

post-37704-0-79633800-1367197731_thumb.jČau z Pekingu. Musím s dětma a ženou (dlouho jsem nebyl doma:-) takže přijedu asi tak na dvě hoďky (resp. jak budou spratci udržitelní), ale přijedu. I když se dívám, že se v tomhle vlákně nic neděje už delší dobu. Vracím se 1.5. tak se doufám do soboty vzpamatuju. Mějte se všichni moc hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se tez zucastnim, ikdyz se mi to moc nehodi do kramu... jsem
doma sam a cubina by na srazu nevydrzela (tolik novych aut... kazdy by
musela nejmene 3x prolezt), tak hold bude sama doma a budu ji muset
slibit, ze brzo prijedu a pak pujdem min na 2h na prochazku (furt je to
levnejsi, nez neco slibovat pritelkyni, to uz pak leze do drahejch
kovu).

 

Benzinku okouknu, zda-li ji mam pri ceste
nebo ne. Minule jsem jel s Ozim a ten me vedl schvalne pres hory, aby
mohl ukazat ze mu to tahne i do kopce a tak jsem se uplne ztratil a spis
jsem hledal jeho nez koukal po okoli kudy mne tahne.

 

A jako minule, pokud mne nepolozi "rymicka", tak dorazim, ja se turba ani rozvodu nebojim :D.

 

PS:

ja vim jaky ma Ozi novy auto... prece prezuty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dávám pomalu dohromady, ještě jsem obeslal pár lidí, co slíbili účast, ale poslední dobou se neozvali...

 

Jsou to:

 

1/ Elvíno

 

 

Nejistí, co přijedou možná jsou:

 

1/ skodaforum20

2/ mirek2007

 

Ostatní jak se zdá účast již potvrdili  (Mavouš je tajemnej jak hrad v Karpatech :) )

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem to oznámil domů a byl vysloven souhlas....pak (nebo před)  musím do Lán na zámek , pak musím a ještě tam musím a ještě něco musím......a teď musím sbalit a musím na letiště a největší problém, že sem musím zpátky o čemž soudružka ještě neví....mě zabije. Ale můžu já za to že nemám testovacího pacienta? No nemůžu, je jich dvě miliardy nebo kolik a nejsou schopni lapit jednoho a věnovat mi ho :-) 

Doufám, že tam podle navigace dorazím. Já trefím jenom na letiště a zpět-jinde mne vozí :-). Vyjedeme tak cca v 9. takže v poledne tam můžu být.....Docela se těším a mám trému neb už jsem postarší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz je klasicky v 11:30 u bývalého motorestu "Farma" na R6 u Nového Strašecí. Je to cca 300-400m vpravo od místa, co skončí "dálniční R6" a navazuje na normální komunikaci 1. třídy. Pár lidí to minulo a pak se někde obracelo :) Kdyby byl problém, ve dvanáct v Classiku na Lánech. Privátní parkoviště je vzadu v areálu hotelu, vjezd je do brány hned od křižovatky vlevo vedle hotelu.

 

V 11:50 odjíždíme kolektivně od "Farmy" směr Lány...

 

Zde mapa setkání:

 

http://www.mapy.cz/#t=s&x=13.884058&y=50.163395&z=14&d=user_13.873199%2C50.165539%2CB%C3%BDval%C3%BD%20motorest%20Farma~Zde%20v%2011%3A30%20sraz%20%3B)_1&l=15

 

Zde mapa místa konání v Lánech:

 

http://www.mapy.cz/#t=s&x=13.948985&y=50.124813&z=17&d=user_13.949232%2C50.125328%2CPrivat%20parking%20hotel%20Classic%20L%C3%A1ny~Zde%20m%C3%ADsto%20pro%20na%C5%A1e%20mazly%2C%20vjezd%20z%20ulice%20K%C5%99ivokl%C3%A1tsk%C3%A1._1&l=15

 

GPS souřadnice vám u obou map vyskočí v popisu.... ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem, kteří zareagovali na moji a Clintovu výzvu k účasti na srazu.

Též díky za reakci těch, kteří se srazu z rozličných důvodů nemohou zůčastnit, a v neposlední řadě se omlouvám těm, kterým je sraz lhostejný a nemají o takovéto akce zájem - příště je již nebudu obtěžovat.

 

Sraz je pro všechny majitele OI, II a III bez rozdílu věku a pohlaví,

motorizace vozu, výbavy či barvy, vítáni jsou všichni !!

 

Doufám, že akce proběhne bez sebemenších problémů, k plné spokojenosti všech zúčastněných !

 

:kol-35:

 

stanmar & Clint

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stanmar:

by mne zajimalo, koho tvuj dotaz obtezoval... nezahledl jsem tu jen ty 2 plynare (alshajmr mi vzal nicky) a tech je uprimne skoda pokud neprijedou, po dieslu to jsou nejhezci motorizace a po nich daleko nic a pak je nekde benzin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...