Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Mam zakladny zvuk 8 repro k dotykovemu radiu SWING, so zakladom som celkom spokojny lebo nemam prehnane naroky, ALE:

 

  • teraz ked zacalo vonku mrznut pri zapnuti radia ked je auto cele zmrznute / stuhnute spodne repro vo dverach nevydavaju ziadne basy, az ked sa cely interner auta zohreje. Skusal som pocas tohoto vykonu menit basy ale bez zmeny.
  • 2x sa mi stalo(1x ked boli bezne teploty a 1x pri mraze) ze mi nehrali predne repro, neviem povedat presne ci vobec alebo ich iba stisilo ale z miesta sofera som pocul hrat zadne, predne vobec alebo skoro vobec, pomohlo vypnutie zapalovania auta a problem sa stratil(docasne).

Viete mi niekto povedat ci nemate podobny problem? Myslim si ze to je na reklamaciu, druhy problem bude tazko zdokumentovat ked sa neprejavuje casto a neviem ako dokazem problem so zvukom, ale to ze nejdu ziadne basy ma celkom stve. Auto je samozrejme poriadne studene, parkujem vonku a teplota sa blizi aj ku -10, no robi to aj ked je teplejsie ale mraz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten druhý problém se mi stává, když telefonuji přes handsfree v rádiu, zavěsím a občas pak nehrají přední reproduktory. Nepomůže ani vypnutí a zapnutí motoru. Musím někam zavolat (jedno kam, ale aby se seplo handsfree), zavěsit a funguje to normálně. Nejde to reklamovat, protože se to nikdy neprojeví a software je aktuální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, chtěl jsem provézt loga stanic na mém radiu Swingu - Octavíe 6/2015, dle rembuzu odkazu jsem si stáhl loga českých a slovenských stanic. V návodu je postup k provedení - Manuální přiřazení loga stanice - V nabídce Rádio stiskněte funkční tlačítko Nastavění  - Loga stanic. - Stiskněte funkční tlačítko předvolby stanice, ke které chcete logo přiřadit. Zobrazí se nabídka datových nosičů (karta SD, USB). - Na příslušném datovém nosiči zvolte požadované logo. V radii by mělo být dle návodu ■ Scan  ■ Šipky ■ Dopravní zpravodajství (TP)  ■ Typ sezn. stanic ■ Loga stanic  ■ Smazat paměť ■ Rozšířená nastavení.
No, ale ja na radii nevidím funkci Loga stanic. Tak bych chtěl Vás požádat jestli to Loga stanic máte nebo zkrátka mám smůlu, že to Loga stanic nemám. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo volal jsem do škodovky  i poslal jsem jim fotky mojeho nastavení v radiu a oni mě poslali toto vyjádření

děkuji Vám za všechny zaslané podklady.

Váš infotainment Swing pochází z období, kdy jím import log rozhlasových stanic ještě nebyl podporován.

 Jediný, kdo Vám v této souvislosti může pomoci – je-li to vůbec technicky realizovatelné -, je značkový servis ŠKODA. Ten může připojit Váš Swing k diagnostickému zařízení s programem ODISS, které následně rozpozná, je-li možno firmware Swingu upravit (aktualizovat) tak, aby import log rozhlasových stanic nabízel.

Volal jsem do servisu Škoda Porsche Brno a řekl jsem jim o vyjádření škodovky a jestli by mě to realizovali a technik servisu mě řekl, že to pravděpodobně nepůjde.

Editováno: , autor: dagbetmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mohu potvrdit že mi to taky nejde.... Octavia listopad 2014... Swing... Poptával jsem v autorizáku, a řekli mi že to nejde... Prý se jich na to ptá čím dál více lidí a řešili to s automobilkou a nejde to...

 

Zajímavé (sice auto z roku 2015 což je asi pro toto podstatné), že manželka na Fabii má na Swingu trochu jinou grafiku, podle mě trochu líbivější, a loga stanic manuálně nahrát šly... Škoda... kdyby na to někdo přišel budeme asi tady na fóru rádi... :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten druhý problém se mi stává, když telefonuji přes handsfree v rádiu, zavěsím a občas pak nehrají přední reproduktory. Nepomůže ani vypnutí a zapnutí motoru. Musím někam zavolat (jedno kam, ale aby se seplo handsfree), zavěsit a funguje to normálně. Nejde to reklamovat, protože se to nikdy neprojeví a software je aktuální...

 

Dokážu to nasimulovat... Stává se mi to taky... vím co musím udělat aby se to projevilo.... :-)

 

Když telefonuji a vlezu do auta bluetooth se spojí během aktivního hovoru.... pak po položení hovoru by mělo začít hrát rádio normálně ale hrají jen zadní repro.... vyzkouším to dnes jak pojedu domů jestli jsem to nepopletl... Ale vím 100% že jsem to předváděl v servise... Škoda prý na to vydá aktualizaci.... Zatím ale nic... Upřímně mi to až tolik nevadí... stačí vytočit jakékoliv číslo třeba to ani nenechat zazvonit a zase zavěsit a je to OK....

 

EDIT: teď jsem si vzpomněl, možná ještě je (vše jak jsem psal výše) ale musím k tomu ještě vycouvávat (chápeš zařazení zpátečky=stišení repro) vyzkouším dnes.....

 

Ahoj R 

Editováno: , autor: Pro_man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj všem, 

 

tak jsem také absolvoval výměnu starého Swing rádia za nový barevný Swing. Pokud by do toho někdo chtěl také jít, tak postup následující:

 

1. sehnat autorádio Swing (já jsem využil jednoho eshopu s použitými díly škoda) - dávejte pozor, ať opravdu není kradené ale jde např. o rádio z totálky

2. je potřeba se zkontaktovat s oficiálním Skoda servisem - rádio je napárované na minulý vůz a bez "přepárování" do Vašeho vozu to nepůjde (je potřeba pořešit ochranu komponentů atd.) - btw. nepotřebujete žádný odblokovací kód, ten si najdou oni samy v systému

3. servis pak po Vás bude chtít občanku a ideálně fakturu o koupi rádia (to si ponechají pro případ kontroly)

4. držet si palce, ať jejich elektrikář odvede dobře práci a vše dokóduje :)

 

No k poslednímu kroku mám dotaz na kolegy, co se hrabou v diagnostice - rádio funguje, ale diagnostika hlásí chybu "ERP0617E Došlo k nepředvídané závadě systému." Netušíte o co jde a jak se toho zbavit??

Editováno: , autor: tvosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...