Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky.


libero

Doporučené příspěvky

ahoj E1, reaguji na tvou cenu za prohlidku, viz komentar ze stranky 13.. ja delal na aute toto

 

tak ja mam po servisni prohlidce 75000, neznackovy servis-vymena oleje-vlastni, olejovy filtr, pylovy filtr, vymena brzdove kapaliny, cisteni klimatizace,celkova kontrola vozu, cisteni zadnich bubnu, nacteni diagnostika, kontrola predni napravy. Cena 2500 bez oleje a bez papirku.Prace servisu 3 hodiny.

 

Napsal jsi mi, ze cena je vysoka.. a argumentoval jsi tam hodinovyma sazbama.. kdyz se podivam na ceny materialu ve TVEM servisu tak me napada to, ze ve Tvem servisu je hodinova sazba sazba normalni, ale to je tak vse. Ostatni material je hovadsky predrazeny-viz svicky -jen pro info ja dal u plynare za 4ks NGK 800korun vcetne vymeny-, proste vse je nehorazne predrazene az je z toho cloveku zle.. Pravda je, ze ja pouzival filtr meile olejovy a pylovy, ty pouzivals asi origo skoda... no rekl bych to takto-Tvuj servis te solidne obral.

Ale hlavne ze jsi spokojeny.. :kol-24:

Palivovy filtr by se mel u fabie menit kazdych 60 000km, ale patrne ne vsechny servisy to delaj..

 

Jen ti jeste napisu cenu ze servisu skoda agrotec Breclav, kam daval auto muj tatik pri 60 000km, zadny material vlastni, cena byla cca 6300korun .. nedelal vymenu oleje v DSG a nedelal palivovy filtr. Jinak mel to same co ty+ jejich olej a filtr.

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka, aktuálne som s cenou materiálu u svojho servisu nespokojný. Hodinovú sadzbu majú takú akú, dávnejšie mali aj lepšiu. Ale okrem toho, že niektoré veci som mal vlastné, ostatné boli poriadne predražené. Ja som si to medzitým spočítal a keby som si všetok materiál kúpil sám, tak ušetrím nejakých 70 €. Žiaľ, teraz som nemal čas sa tomu venovať a všetko včas objednať, tak som veľa vecí nechal na nich. Čo sa týka palivového filtra, pri benzínových motoroch (TSI) nie je predpísaná výmena, 60 tisíc km je len pri nafťákoch (podľa toho čo ja viem). Ja som napriek tomu nechal vymeniť aj palivový filter, aj ten olej v prevodovke, a toto sú dosť veľké položky na faktúre. Nabudúce určite donesiem materiál vlastný, ale  teraz to už spätne neriešim.

Iným spôsobom, ale mal som tie extra výdavky kompenzované, preto som "spokojný". Beriem to tak, že ak oni sú spokojní , tak ak ja budem potrebovať niečo riešiť, tak aj ja budem spokojný. Zatiaľ bol prístup servisu ku každej veci ktorú som riešil viacmenej v poriadku a to je dôležité. Jediná vec na ktorej sme sa nedostali z 1 na 2 je búchanie od prevodovky, ale musím uznať, že sa snažili, lebo menili mi aj jeden silentblock, ďalší namazali, len stále sme tam, kde sme boli. Ale toto je skôr problém ktorý spôsobili konštruktéri motora, prevodovky, auta... servis s tým asi nič nezmôže, keď sa nedá presne simulovať búchanie a identifikovať jeho zdroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e1 jde o to, ze celkově jsou ,,jejich,, veci sakra predrazene..napr. otec platil za 4 svice cca 1800kc, olej 5w40 kupuju v auto bayer modrice za necelých 500kc-litr, 5w30 stoji v porsche brno 580kc litr, pylovy filtr obyc skoda stal 540 inspekcni servis 60 000km me stal 840kc, olejovy filtr 200kc, .ceny dle mich faktur vcetne DPH + nikdy nemeli problem s vlastnim olejem...atd atd.. myslim si, že u vas je to dost predrazene.. ted jsem se jeste dival do svych papiru a svicky od plynare pri prohlidce 45000km staly 960 kc vcetne vymeny, japonske NGK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja viem, že autorizovaný servis nie je najlacnejší a preto si väčšinou materiál nosím sebou. Teraz nebol čas, tak som rýchlo kúpil iba olej, olejový filter som už mal doma, vzduchový som si "vypral" sám. To, že som nemal čas to vopred riešiť, zisťovať čísla materiálu, atď., ma teraz stálo 70 € navyše (oproti cenám v eshopoch kde nakupujem). Teraz už s tým nič nespravím, akurát kamaráta som upozornil, že nech si nabudúce donesie okrem oleja do servisu aj všetko ostatné. On prvý krát nechal v servise viac ako 200 € len za prehliadku pri 30 tisíc s výmenou oleja. Za liter oleja (LL 5W-30, VW 504.00) vtedy platil 25 €, takže aktuálne som mu olej objednával už ja. Tentokrát ale platil za 4 litre toľko, ako naposledy za liter. :D

 

Čo sa týka sviečok, záleží od typu. Píšeš, že NGK za 960 Kč, ale do TSI za toľko sviečky nekúpiš. Najlacnejšie sú za nejakých 11 € za kus cez internet a to si ich ešte nevymenil. Takže treba rozlišovať v cenách dielov aj to, že do akého auta idú. Aj do môjho auta sa dá kúpiť olej za 3-4 €, možno aj menej, ale majiteľovi nafťáka s DPF to budem hovoriť zbytočne, ak on musí mať olej so schválením VW 507.00 ktorý stojí minimálne 2x toľko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skutecne??tady mas odkaz na svicky do tveho auta.. mrkni na ceny...   http://www.cc-autodily.cz/search/?keyword=03F+905+600+A ... ja jsem daval auto na prohlidku do Porsche Brno, ktery plati za ,,drazsi ,, servis, davali mne tam jejich olej castrol 5w30 3litry sud + 1 litr navic ve flasce, cela prohlidka 30 000km me stala 4500kc+-, coz je v prepoctu 160euro..tatik daval do Breclavi agrotec , olej 5w40 a platil 3900+-..

 

Nevim, jestli je ta spravna cesta nakoupit na netu kupu dilu a donest je do servisu a -todle mne tam dejte- chapu to u oleju, ale nedovedu si predstavit dotahnout do servisu spojkovou sadu, nebo rozvody a rict-toto tam chci.. jak budes prokazovat, v pripade, ze se ti tam nedejboze neco rozsype, ze problem vznikl spatnou montazi a ne vadou materialu?? Nijak, servis te posle nekam..

 

chtel jsem tim jen rici, ze znackove servisy na slovensku jsou vuci ceskym dost predrazene. To je vse...

ve vlaknu octa III psal nekdo ze platil 213 euro za prohlidku 30t km u oktavky, jen za vymenu oleje a filtru.. a ty ludry mu tam jeste navic nauctovali jeste 30E diagnostiku..

mrkni  http://forum.skodahome.cz/topic/127176-garanční-servisní-prohlídky/page-4

 

co si o tom pak ma clovek myslet???

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

včera jsem mluvil se servisním technikem.... muj známý....říkám že mám najeto skoro 15tisíc že chci na výměnu oleje.....ale říkám že olej je čistý,žádná černota....že mám proměný servisní interval a že bych chtěl ho dát na pevný.....takže s debaty vyšlo to že si vyměním olej doma  s filtrem sám dám si tam olej 5w40 nestrhnu šroub výpušťáku a na prohlídku pujdu až to bude žádat auto...a nechám si ofiko nastavit pevný interval a klidně si mužu donést svuj olej..,dle auta mám jít na olej za 14900 km....takže si ted pro muj klid udělám olej a jezdíme dál...a příští rok šup na servisku do servisu....

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky proměnlivý interval, max 30 000km, a měním olej po 10 000, ale proměnlivý interval si nechávám. Líbí si mi to hlídání kvality oleje, podle způsobu ježdění a těší mě že se mu moje ježdění líbí a chce měnit až v těch 30t. I když už proběhla výměna 2x.

Ty kilometry si pohlídám sám i bez hlášení systému.

 

Když dáš pevný, tak tím tu kontrolu vypneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka: já vím že jo..jen jsme byli chlastat na chatě tak jsem pokecali spolu:-)jen jsem chtěl napsat a on to potvrdil že takhle to jde...jen říkal ať neorvu šroub a pak ho tam nedám zpátky a to samý s filtrem..ať to neutahuju sikama:-)))nebo nechám proměný interval ale budu si olej měnit po svých 12 ti tisících jak na fabce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja bežne dávam za výmenu oleja za robotu 10€, s tým že keď chcem tak si donesiem všetko filtre a olej a len to vymení alebo mu dopredu zavolám že nech to on zabezpečí. Filtre + olej ma víde tak na 60-70€, je fakt že najdrahšou položkou je palivový filter

 

nechcem zastávať e1. ale na západnom slovensku sú tie autorizované servisy drahé síce tam nechodím ale keď počujem tata aké faktúry musí platiť firma na firemné auto tak je to vcelku dosť, jeden krát mu robili na roomstri 1.4  prehliadku po 120tkm a menili aj brzdy predné kotúče a zadné kontrolovali, výsledná cena bola cez 1000€ rozvody mu menili až pri 150tkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak objednavka na pr. tyden do porsche brno-zimni prohlidka +kontrola predni napravy, vubec ale vubec se mi ty pazvuky nelibi, + dneska pri zataceni doleva jakysi divny zvuk od kol, tak su zvedavej co to bude.. mam nejake slevove kupony tak snad tam nenecham pulku vyplaty.... budu informovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak opraveno.. musim pochvalit pristup servisu porsche brno, sice jsem o nich slysel ruzne zvesti, ale asi sli do sebe- informacni sms o datumu a case kdy mam dojet do servisu, prijemny prijimaci technik p. frydek -muzu jen doporucit. zimni prohlidka, kontrola  napravnice, test tlumicu, vymena 2ks tyci stabilizatoru+nove matky. Cena za vse 3100kc, sleva 500kc za voucher, ktery mi pred mesicem poslali.. platba celkem 2600kc kartou, .. spokojenost.Bouchani a zvuky jsou pryc, jeste opravit vibrujici levou vypln dveri a budu spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

prohlidka 90000km u soukromeho servismana pracujiciho v nejmenovnem skoda servisu jižní Morava.. olej 5w40edge 4l 1000kč, 2x axialni ložiska přední nápravy 450kč, olejový filtr 160, pylový filtr 230, sbíhavost 600kč, práce 1600. v ceně je výměna 2x axialní ložiska, kontrola+čistění brzd přední+zadní, desinfekce klimy, umytí motoru, doplnění provozních kapalin, oprava rezonující přední výplně dveří,celková kontrola auta,  umytí koberečků+interieru. Celkem jsem platil 4050korun. Pokud to srovnám se servisem porsche brno 30 000km, tak jen výměna oleje,5w30edge,  výměna pylového filtru, prohlídka 30000km, potvrzení mobility vyšlo na 4400kč.v ceně bylo akční umytí auta v myčce za 1kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Snad je to k tématu.

 

Mi jeden borec v autorizáku řekl, že když nebudu jezdit na záruční servisy kde se mimo jiné připojuje auto na diagnostiku, tak se při tej diagnostice nějak aktualizuje řídící jednotka podle počtu najetých kilometrů a upravuje se její funkce a vliv na běh motoru. A pokud se to nepřipojí a neaktualizujem, tak se prej sníží výkon motoru.

 

Že prej:

 

"Probíhají adaptace hodnot snímačů čidel podle toho kolik má auto najeto" a "kvality auta jdou rapidně dolu"

"Řídící jednotka neni samonivelační, ale potřebuje nivelovat přez tu řídící jednotku diagnostikou která má aktuální údaje z továrny"

 

Můj argument byl, že se snad auto učí za pochodu a řídící jednotka motoru se přizpůsobuje a upravuje chod motoru podle všelijakých čidej od váhy vzduchu až po lambda sondu. Něco jako na mojem starým twingu kde když odpojim baterku a pak jí zas připojim tak při nastartování pár vteřin běží motor kolísavě než se zas jednotka rozkouká a načte aktuální informace.

 

A ten týpek-prej to neni až tak jednoduchý.

 

Když to zkrátím-prostě pokud bych nechodil na servis s diagnostikou, tak mi motor nebude moc táhnout.

 

Mi to přijde docela divný, diť jezdí hromady Fabií který už nikdo do autorizáku nevozí a místo toho je svěří Lojzovi garážistovi. A ty auta jezdí docela svižně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty idioti už neví,co by si vymysleli.Jediné co je pravda,že když vyjde aktualizace,tak ti jí při prohlídce přeflashují.Ještě ses ho měl zeptat,jak poznají,v jakém je auto provozu,protože neexistuje na všechny jeden metr.Zavolej na škodováckou infolinku a zeptej se tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...