Přejít na obsah

Vaše spotřeba


hollywood.2

Doporučené příspěvky

To my machři vormene máme v podpisu, tedy v mém případě udávaná spotřeba dle tankování asi už za 9tis km. Přesně jak píšeš, po 20km to moc neřekne, kdyby to bylo alespoň na nádrž. Jinak my co nemáme maxidot tak se to počítadlo dlouhodobé spotřeby (údaje pod 2čičkou) samo vynuluje už snad po 2tis km (nebo nevím kolik to bylo už) roli taky hraje doba, myslím 99hodin. někdo psal, že je to proto, že nemaxidot má malou paměť a proto je to takto nastaveno. U mé předchozí O1 s displayem japonské kalkulačky si pamatovalo 10000km a nevím kolik hodin. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobrý na město...já mám taky dlouhodobě 6,4 ale každou jízdu jezdím do 5,5...pak stači jeden, dva krátké výlety do obchodu na kopci, nějaká ta dálnice a je to hotovo :D Ale u rapidů bez maxidotu není pamět dlouhodobé spotřeby až tak dlouhodobá...nuluje se to po tuším že 1500km.... :(

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, 
taky přidám pár semínek do mlýna, nebo jak se to říká,,
 

Spaceback stylepluse 1.2TSI 77kw, ještě stále na zimákách Pirelli 185/60/15, ve předu 2x 90kg vzadu 2x 60kg a v kufru cca 8 kg zavazadel..

 

Cesta Mořina (okr. Beroun) - Praha ( centrum ) - Praha Suchdol - Tropical Island ( DE ) - Praha (centrum) - Praha Suchdol - tankovaní na Shell Letiště Ruzyně  - Mořina.. při přijezdu na Shellku svítil dojezd 0 km :D

 

Cestou tam u nás po okreskách 100, po dálnici 130, v Německu jen dálnice podle značek většinou maji 130 a pokud byla možnost neomezeně tak sem zkoušel i maximálku a přes 200km/h sem se nedostal.. možná z kopečka by to ještě trošku víc šlo..

Zpátky většinou 130, u nás zase 100 / 130..

 

post-86674-0-99660000-1395269413_thumb.jpost-86674-0-45932900-1395269416_thumb.jpost-86674-0-92790100-1395269418_thumb.j

 

 ( foceno během tankování, kdy ručička nádrže už lezla nahoru..)

Editováno: , autor: hiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, i já se přidám svými postřehy ohledně spotřeby. Před 14 dny jsem jel lyžovat do Rakouska, jel jsem ve třech lidech + pakáž na lyžování uvnitř v autě - cesta tam 650 km - dálnice většinou mezi 130-145 občas i rychleji, proběhla i zkouška maximálky a tachometrových 220 z mírného kopečka no problem :-). Za Mnichovem cca. 1 hodina popojíždění v zácpě a posledních 35 km pořád do kopce. Výsledná počítaná spotřeba 6,65 l/100km. Cesta zpět v podobném stylu akorát prvních 35 km z kopce a míň zácpy a výsledný počítaný průměr 6,25 l/100 km.

 

JInak celkově zatím najeto 5 600 km a průměr na maxidotu 6,1 l/100km versus počítaný 6,32 l /100 km. Docela mi to kazí cesty do práce (denně 5 km tam a 5 km zpátky).

 

V porovnání s předchozí O1 combi- 1,6 MPI - 75 KW jsem s celkovým průměrem cca. 0,7l /100km níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...