Přejít na obsah

Vaše spotřeba


hollywood.2

Doporučené příspěvky

Na mem ori mam po 77hodinach provozu, coz je v mych podminkach 5400km, dlouhodobej prumer 6.7l/100km.

 

Dlouhodoba prumerna rychlost vychazi tedy na cca 72 km/h, ikdyz je to asi nic nerikajici udaj, vzhledem k tomu, ze cca 60% najeto po dalnici v rzchlostech 140-160km/h, 30% mesto, a zbytek nejaky ty silnice I.tridy.. :)

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nemám odzkoušenou spotřebu na delší trasu, ale jen krátké po 20km. Když jedu ráno do práce těch 20km tak mám spotřebu 4,2- 4,4 dle PP. Ale je to tím že je tam klesání 200 m.nad.výšky.. Naopak když jedu domů tak zase je tam  200m nad.výšky prudkého stoupání a spotřeba dle PP 6,2-6,5. Takže v průměru 5,33 dle PP. Mám najeto teprve něco přes 400 km. Tak nemám změřeno přes nádrž. Jsem zvědaví kolik to bude po 2. tankování do plna.

 

Tak jsem se asi naučil jezdit s TSI. Dlouhodobě jezdím trasu do práce za 4,0-4,2 Dle PP. A z práce jezdím za 5,4-5,9 dle PP. A dlouhodobá spotřeba začíná pomalu klesat. při posledním tankování byla 5,9 reálná spotřeba (počítač ukazoval 5,7).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Kde na ty spotřeby chodíte, včera dálnice 140km a bralo to 5,6l, jel jsem cca 145km/h průměrně, 3 lidi + bagáž plnej kufr. Ve městě kde jezdím sám přes den jinak spotřeba cca 6,4 ve špiččce, takže nic moc. Jako neříkám že jezdím pomalu, ale rozhodně nevystřeluju první z křižovatky. Tak rozumně. Zatím najeto 1100km. 4,5l/100km sem se ještě ani nepřiblížil. Jednou sjem to zkoušel, ale neměl jsem na to nervy, víc než na řížení jsem se soustředil na řazení:). Hodím též foto, ale asi se není čím chlubit :kol-31: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem spamovat...ale....zigulak by vas naucil....to samo srandujem. :kol-28:

Ked si pozries profil a trasu,dedin je po ceste dost,po prve...po druhe...hore Klakom sa osemdesiat neda ist,po tretie,urcite si vsimnete na PP,ze dusit a podtacat nema zmysel,naopak vyssia spotreba,ideal je tocit od 2000-do 3000....je pravda,ze cez 3000 som tocil ojedinele.

Cierna Hora-Ulcinj tento rok tam priemer 5,0l a spat 4,9l....a pred Sarajevom ma namerali.Aj ked HUN dialnica cca 300km...tesne nad 6,00l,ale celkove to spriemerovalo na 5,0.

 

P.S.Nemachrujem!!!

Editováno: , autor: taktik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jel jednou taky pod pet (4,7) a byla to dlouha trasa (142km)....proste staci jet 70 (prumerna byla 79)  na sestku a predvidat hodne dopredu....da se to ale je to vopruz... :) trasa to byla Ostrov(KV) - Praha  viz stránka zpět v tomto topicu

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

R15 Dunlop ak dobre pamatam,185/65???To co bolo dodavane v standarde vo Freshi...kontrola tlakovanie na spravnu hodnotu cca spat dva mesiace,za to dobu neverim,ze sa extra zmenila.Nepotrebujem ohurovat...tak sa nenavazajte.Mam odjazdene dost,aby som potreboval niekoho oblbovat.

Dedina 50+5km...v kolone menej...mimo obce 90-100...rovinka pred Rajeckou Lesnou 120km/h.

A spravne,staci vyuzivat kinetiku,zbytocne nemlatit po plyne...nechat tomu cas na rozjazd,miesto brzdenia staci dat v predstihu nohu z plynu...

to je cely recept...a moj posledny prispevok na tuto temu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...