Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dnes při cestě do práce (-11 st.) jsem si všiml, že rádio hrálo divně - nebasovalo a hrálo tak nějak "ploše". Jakmile se trochu ohřálo tak hrálo normálmě. Nevím jestli nějaká ochrana, nebo to je nezvládlo nízké teploty. Setkal se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jen nepřimrzly repráčky :) Ale nevím, jen mě napadlo že když v mrazu materiál ztuhne a reproduktory by se měli pohybovat lehce tak by to na to mít možná vliv mohlo. Ale je to jen moje teorie.

 

 

EDIT:    Tak to tím asi bude, teď jsem jel domu z práce a i když bylo asi jen - 6 tak to hrálo taky bez basů a tak nějak jako kdyby tam byli nějaký horší repráčky :D

Editováno: , autor: kkaktus_Baxton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nekdo nahodou premyslel, jestli hlasove ovladani dat hned do konfigurace nebo pripadne az jako dodelavku, pak info jsem dostal takove, ze se musi zakoupit licencni kod a dodatecne stoji 2500 Kc. Takze cca 5*drazsi nez z vyroby.

 

I v případě, že tam už máš smartlink?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes volal do škodovky a ptal jsem se, zdali by se dal dodělat smartlink pokud mám Bolero. Řekli mi, že neslyšeli o tom že by šlo a stejně to nedoporučuji, prý to má hodně problémů. Tak jako to mi přijde spíš jako odpověď "no nám se do toho nechce a je to stejně na hovno"...

Nebi někdo jestli je možné smartlink dodělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jak je to a napajenim USB a SD pru vypnutem zapalovani? Zkousel jsem pripojit telefon a ten se nabiji. Bude stejne pod proudem i Flashka a SD karta, nebo se vypnou? Obe pripojna mista si svym charakterem rikaji o to, aby tam clovek nejakou flash a sd nechal strcenou porad. Nerad bych tim ale ve finale vytloukl baterii...

Udelal jsem test s flashkou, která má na sobě LED. Při vypnutém zapalování stále svítí. Když se opustí auto a zamkne, tak po chvíli sice zhasne, ale všimnul jsem si, že poté se během cca 3 minut, co jsem ji sledoval dvakrát na cca 3 s rozsvítila. Déle mě už nebavilo to sledovat.

Určitě bych uvítal nějakou informaci, jak to ve skutečnosti je.

Editováno: , autor: k0j0t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zkoumal, jestli po zamčení jsou napájeny zásuvky a sloty. Chvíli po zamčení to svítí a pak nabíjí. Stejně to bude muset mít ochranu, aby někdo v létě nenechal v kufru zaplou lednici a ráno neodjel. Když klesne napětí baterie třeba na 12,5 V, mohlo by se vše vypnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva za ot. Dle návodu se zásuvky nevypínají a je tam přímo popsáno nebezpečí vybití baterie. Dle návodu se vypínají komfortní spotřebiče jako výhřev oken a sedaček ale to při běžícím motoru. Prosím moderátora za případný přesun do jiného tématu. USB i zásuvky jsou obecné stojící mimo výbavy. Howgh 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl ve Škodovce na reklamaci a při té příležitosti jsem zjišťoval, jestli jde do auta dohrát Mirrorlink. Prodejce mi řekl, že Mirrorlink má každé Bolero, takže časem by to snad mohlo jít zaktualizovat. Nemá někdo nějaké přesnější informace??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl ve Škodovce na reklamaci a při té příležitosti jsem zjišťoval, jestli jde do auta dohrát Mirrorlink. Prodejce mi řekl, že Mirrorlink má každé Bolero, takže časem by to snad mohlo jít zaktualizovat. Nemá někdo nějaké přesnější informace??? 

Nejdřív si zjisti, zda je tvůj telefon podporován, je jich opravdu málo, co skutečně spojíš http://compatibilitylist.skoda-auto.com/ . Můj telefon se třeba nespojil a navíc jeho připojení skončilo až factory resetem, jelikož se pak už nebyl nikde schopen připojit jako disk a to s jakýmkoli nastavením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě do primárně o přenesení sygic navi na displej. Nic jiného mě ani tak nezajímá. Navi mám koupenou a úplně nesnáším dávání telefonu do jakéhokoli držáku, když mám v autě displej jako kráva který je téměř nevyužitý ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...