Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

... nedejbože nastoupivší jedinec - co pak s ním?

 

normálně vyhodit případně ještě nakopnout.....vlastně sorry, jsme v česku a v eu, tady se to tak nedělá, tady se slušně zeptáme proč se nám tam vetřel, jestli nechce třeba někam odvést, ubytovat, jestli  nemá hlad a případně nepotřebuje kapesné....omouvám se za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký má smysl zapínat AUTO bez klimatizace? Režim AUTO totiž automaticky upravuje teplotu foukaného vzduchu tak, aby teplota v kabině odpovídala té nastavené na ovládacím panelu klimatizace. Jak toho docílíš v létě, když je venku 30 a ty máš nastaveno 22 a nechceš mít puštěnou klimatizaci? Větrák pojede naplno a tobě bude jen větší a větší vedro, protože ti to tam bude foukat těch 30° zvenku... Proč vůbec chceš vypínat klimatizaci?

Editováno: , autor: janmatejicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmysel to ma taky, ze keď otočím Tvoj príklad cca, ze vonku je 16 a Ty chceš v aute 22 stupňov, a stlacis AUTO, tak sa Ti zapne aj klíma, pričom klima v tomto prípade nie je vôbec nutná. . Raz za čas by sa to hodilo aj mne.

Editováno: , autor: vodka11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, Pawouk má pravdu. Že někdo klimu nevypíná mě opravdu nezajímá. Já klimu zapínám jen na delší cesty za vysokých teplot, jinak mi vysušený vzduch není vůbec příjemný. Často se ale stává, že chci vyšší nebo nižší otáčky ventilátoru, takže přepnu na manuál a při přepnutí zpět na auto se zapne i klima, pro mě to znamená zmáčknutí čudlíku navíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, prostudoval jsem všech 40 stránek této diskuze chci poděkovat všem za návody a postupy k dokódování auta. Sám jsem novým majitelem Scouta 2016 takže něco málo už jsem si na něm nastavil. Měl bych ale dva dotazy. Zaprvé, potýkám se s problémem při nastavení zavírání oken za deště, obě funkce v adaptacích zapnuty (funkčnost jako taková a ikona v menu), ale kódování v jednotce RLHS nespolupracuje, může to být tím, že používám VCDS 12.12? Ta už asi nebude plně kompatibilní. A ještě bych se rád zeptal, zda už někdo řešil možnost obloku obrazu na Boleru tak aby mirror link fungoval i za jízdy. Vím, že to údajně lze přes zásuvku obd eleven, ale nechce se mi kvůli jedné specialní funkci objednávat další věc. Díky za reakce!

Editováno: , autor: Hitachi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...