Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Měl bych dotaz, popř. požadavek na někoho šikovného. Mám O3 RS TDI DSG MR 2016 s volbou jižních režimů. Naprostou většinu času jezdím na Eco, ale nevyhovuje mi plachtění. Byl by tu někdo natolik schopný, že by se mu podařilo tuto záležitost vypnout? Ideální by bylo nastavit v režimu individual motor a převodovku na eko - jen bez plachtění. Současný Eco mód bych si rád ponechal pro případnou možnost změny názoru,  popř. na testování. 

Děkuji za rady / nabídky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co v individuálním modu dát vše na eco a jen motor nechat na normal? To by nefungovalo, jak potřebuješ? Já to mám přesně obráceně, pořád plachtím...:-)), ale ostatní mám na normal nebo sport. Onehdá jsem jel do Krkonoš a omylem přepnul na celé eco, celou cestu jsem byl naštvaný, jak netáhne plyn a jak je líný rozjezd tempomatu. Až doma jsem něco kódoval a všiml si přepnutého módu. Docela se mi ulevilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2016 at 23:11, signoflife napsal:

a co v individuálním modu dát vše na eco a jen motor nechat na normal? To by nefungovalo, jak potřebuješ? Já to mám přesně obráceně, pořád plachtím...:-)), ale ostatní mám na normal nebo sport. Onehdá jsem jel do Krkonoš a omylem přepnul na celé eco, celou cestu jsem byl naštvaný, jak netáhne plyn a jak je líný rozjezd tempomatu. Až doma jsem něco kódoval a všiml si přepnutého módu. Docela se mi ulevilo.

No mám to jako alternativu, pokud nebude jiné řešení, ale mému naučenému stylu jízdy více vyhovuje eco. Proto bych ho měl rád i bez plachtění. Normal to občas točí trošku více, než mému uchu lahodí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Malé info ohledně problému aktivace coming home a barevného Swingu a hlášky: "Funkce momentálně nedostupná"

Řešení:

Po aktivaci v BCMku stačí jen ve Swingu obnovit výrobní nastavení pro oblast vozidla a už vše funguje...

Snad to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

nebyl by někdo z MS kraje (Ostrava, okolí) na nakódování OIII MY2017 LK Amundsen - zájem bych měl o protočení ukazatelů, poodjetí el. sedadla při nástupu (Easy Entry), ztlumení LED při odbočovacím signálu, případně jízdní profily, pokud budou v BCM.

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...