Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Přesně tak, jak říká Maro, mělo by to fungovat, v adaptacích by se měly nastavit dvě (dříve tři) hodnoty a pak aktivovat funkci v kódování jednotky RLHS. U mě bohužel díky starší verzi nefunkční. Ještě by mě zajímalo, zda se dá přes vag zapnout fce precrash (přitažení pásů, dovření oken atd.)? 

Editováno: , autor: Hitachi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odbočovací světla - http://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/?p=4409586

Protočení budíků - http://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/?p=3567902

 

Občas se postup liší podle jednotlivých jednotek, např. na HHC viz předchozí příspěvky.

 

Tady moc seznam návodů nehledej, byznys je byznys. Většinu postupů najdeš na http://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/ (a v dalších vláknech) a nebo na http://www.stemei.de/pages/coding/skoda-octavia-iii-5e.php. Já mám z toho nakódováno (úspěšně nebo neúspěšně) toto a toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale oba tyhle návody tady jsou. dokonce i v výtahu hned v prvním příspěvku. 

A navíc, všem doporučuju pročíst si celý topic, dozvěděl by se třeba o podobnosti slovíček pro corner, aby nebyl následně překvapený, když se uklikne tak mu místo corneru bude dělat mlhovka úplně jinou funkci. (Vlastní zkušenost). Zároveň mu to možná dodá odvahu pro další možné adaptace.

 

Takže takový dotaz mi spíš říká že to někde až tak číst nechce a navíc je to vždy dvousečné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spise to chce mit az pod nos a nic pro to "neudelat" ... 

To bojler: nemyslim si, ze vsichni se chovaji "byznys je byznys" ... me spise vadi, ze si koupi z AE kabel za 300 kc, aby usetrili u nekoho jineho za kodovani (a u nekterych s origo kabelem to neni o moc vice za kodovani) a pak chce, aby mu tady nekdo vypsal vse pod nos .... pak neco spatne nastavi, popr "zakouzli cina" a chodi brecet za nekym, kdo ma origo aby mu to dal dokupy, ve vysledku nebude chtit zaplatit za opravu a ani poradne nepodekuje ... 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud myslite tento navod:

09 - Central Electronics
16 - Security Access - enter 31347
10 - Adaptations

(5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 zmenit na Abbiegelicht links

(5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 zmenit na Abbiegelicht rechts

 

tak se dostanu na jednotlive polozky, ale volbu Abbiegelicht links resp. Rechts tam nemam...

 

Pozn. Zadnou cinu nemam, mam origo jen nevim kde a co najdu

Editováno: , autor: HonzaNovis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 7. 2016 at 19:13, MaroCZ napsal:

spise to chce mit az pod nos a nic pro to "neudelat" ...

Dyt to je blbost. Kdyz si od nekoho vezmes recept na buchtu (a popis kodovani neni nic jineho), taky ti nikdo nebude rikat, ze jses liny a nic pro to nechces udelat. Kdybych mel u sebe nekoho schopneho do 20ti minut jizdy, tak se podobnyma hovadinama nezabyvam. I kdyz je pravda, ze ceny neznam a prijde mne usmevne, ze se s nima delaji takove tajnosti.

Ale to hlavni, je tady nekdo, kdo umi i vic nez jen notoricke upravy a dokaze provest/s jistotou vyloucit moznost:

1.zmenit nastaveni tlacitka kufru tak, aby se v kombinaci s KESSY neotevrelo viko, ale odemknulo cele auto?

2. umi tady nekdo zkalibrovat merak nafty v nadrzi u 1.6TDI tak, aby odpovidal realite a neskryval 7l paliva pri udavanem nulovem dojezdu?

 

Staci mne pouze navod, zbytek si udelam. S platbou jako kdyby bylo provedeno na miste. Jo, ja vim, chci vse az pod nos a nic pro to neudelat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojler meles uplny ho.na .... viz tvoje srovnani s buchtou, ale kdyz jsme uz u toho, pokud chces recept, musis pro to neco udelat  = zde procist si vlakno, ktere dokonce napovida, co by tady mohlo byt, proc taky nazev "moznost kodovani O3", navic liny jsem psal proto, nebot hned na prvni strance je "recept na tvoji buchtu"

navic tvuj pozadavek na kodovani je zcela atypicky od ostatnich znamych kodovani, ktere jsou verejne dostupne a pokud se pletu, ferda25 zajiste opravi, ale domnivam se, ze tyto tve pozadavky je mozne snad jedine zmenou hodnot eeprom = tady recept asi jen tak nenajdes, cili davam ti recept, kontaktuj ferdu25, zajiste umi skvelou buchtu :)  (ne, neni to urazka na ferdu :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co mluvit k veci a neplacat uplne mimo tema?

1. nemam Columbus

2. nejde mne o pismena TP a nechcu TP vypinat

3. potrebuju vypnout pri dopravnim vysilani hlasku, ne nejakou pripravenost k prijmu

Pri navigaci pres AA zakryje obrazovku a nesmyslne je jen volba zrusit vysilani nebo zcela deaktivovat. Kdyz je navigace potreba, musi se zpatky pres menu.

 

Kompetentnim dekuji za informaci/nabidku upravy, kibicove odchod do bazin.

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...