Přejít na obsah

výměna dorazů na zadních tlumičích


parkan

Doporučené příspěvky

Min. týden jsem nechal měnit komplet tlumiče na O I, bylo to při 102tkm. Čuměl jsem jako puk, když vyndali ty původní dorazy a ty byly netknuté! No, ale pro jistotu jsem tam stejně nechal namontovat nové, ať je dalších 100tkm klid. Sorry za OT.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak se mi to dnes taky úspěšně utrhlo lol Nejraději bych to vyměnil celé za nový díl jako to dělal tenkrát Dimanat na své Fabči... ale nějak se mi ve škodovce nechce dát za jeden cca 350 :wacko: Zatím to mám nouzově pořešeno ale moc se mi to nelibi... :disgust: Nevíte kde to sehnat aspoň trošku laciněji? Nebo jdou opravdau použít z Felicie? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem měnil ten doraz na levém zadním kole a origo stál teď si to úplně přeně nepamatuju ale urcitě kolem 200,- plus mínus 5 Kč a eště taky měli neorigo asi za 145,-. Chtěl sem to doma udělat sám.....jenže sem nepovolil ty dva šrouby co drží tlumič :wallbash: tak sem s tim musel do servisu a chlápek se smál a říkal že sem první kdo mění ty dorazy...nicméně říkal že je to určitě dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW dnes ve Škodovce mi ženská řekla... " nooo nestojí moc něco okolo pětistovky. jj 420kč pane " lol Už jsem se chtěl ptát na ten na Felicii...ale nakonec jsem sehnal na Fabii za 120kč tak jdu zítra na to.. :D

Editováno: , autor: Olin
porušení pravidel - nekopírovat předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to není pro tlumiče dobré, ale co se jim může stát? Jde do nich všechen bordel, ale při 100.000km je stejně vyměním, ne?

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Pava: jak jsem ti už psal...prostě obchod kde prodávají Škoda díly - 120kč s porovnání s Škodovkou 420kč je to dost rozdíl...

2Century:rozhodně bych to nelepil...to je řešení tak na měsíc ne? :( Pokud to seženeš za lepší cenu jak ve Škodovce tak není co řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Pava: jak jsem ti už psal...prostě obchod kde prodávají Škoda díly - 120kč s porovnání s Škodovkou 420kč je to dost rozdíl...

2Century:rozhodně bych to nelepil...to je řešení tak na měsíc ne? :( Pokud to seženeš za lepší cenu jak ve Škodovce tak není co řešit...

Někdy mi to vydrží i dva měsíce... budu tam muset dát nový... už je to celkem dost špatný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Můžete mi někdo poradit jaký mám použít doraz na zadních tlumičích. Mám 1.4 44kW Hatchback r.v.2002.v Etce jsem to nenašel.

Viděl jsem na netu několik typů 6X0512131A,6Q0512131B, docela se i cenově liší.jsou dlouhé 120mm,123mm ...

Chtěl bych si ho koupit dopředu, než to rozeberu a zjistím jaký tam skutečně je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo poradit jaký mám použít doraz na zadních tlumičích. Mám 1.4 44kW Hatchback r.v.2002.v Etce jsem to nenašel.

Viděl jsem na netu několik typů 6X0512131A,6Q0512131B, docela se i cenově liší.jsou dlouhé 120mm,123mm ...

Chtěl bych si ho koupit dopředu, než to rozeberu a zjistím jaký tam skutečně je.

Zkus zadat do Etky přímo svůj VIN, měl by se ti ukázat ten správný typ pro tvoje auto. Dle mého názoru ten kratší bude krátká Fabie, ten delší bude combi. Ale můžu se mýlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky!Takže pro mou krátkou "bez paketu pro zle cesty" je to těch 120mm.

U feldy měli v ETCE dokonce 4 druhy ale měli tam v poznámce napsaný co je pro COMBI.

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisu mi řekli podle VIN kódu že tam patří ty 123mm a taky chtěli za jeden 427Kč. Tak jsem to koupil jinde, kde měli jen tyhle 123mm dlouhe a tam stal 80Kč. Tak jsem zvědavej co to je za typ ty co tam teď mám až je vyndám. Ale už to neřeším cena rozhodla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...