Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

@boban1108I tak se dá výplň poškodit. :-). Ale pokud si uděláš díru do dveří pouze zevnitř a nic jiného nepoškodíš, tak se s tím dá jakž takž jezdit, než se situace vylepší.

Ale pokud ti ty dveře z venku někdo zboří, tak s tím se dá jezdit výrazně hůře. Takže aby mi servis pak neodstavil auto na několik měsíců, protože nebude náhradní díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

@Motyll44 Standardně bývá zdražování od 10-30 tisíc. Vzhledem k tomu, že v roce 2021 upravovali ceník Octavie 3x, nemají důvod udělat větší zdražení jen kvůli novému MR, ale budou zdražovat několikrát v průběhu roku :-) 

 

Jinak co se FL týče, zatím žádné zprávy nejsou. Můj osobní názor je ten, že nepřijde dřív, než v roce 2024. Dříve bych ho neočekával, neboť v podstatě od samého začátku OIV je produkce omezena, ať už covidem, čipovou krizí nebo teď dveřní výplně.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes při cestě na mě vyskočila notifikace o aktualizaci. Bylo tam poměrně hodně textu a informací. Nestačil jsem vyfotit. Odklikl jsem, že instalovat a zmizelo to. 
Žadnou změnu jsem nespozoroval. SW stále 1889. 
Už někomu také vyskočila tahle aktualizace a stihl to vyfotit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mne to nabehlo pred nejakými dvomi dňami. Vyfotené to nemám, tuším tam bolo napísané:

1, odstránenie chýb

2, mierne vylepšenia

Takto nejak som si to zapamätal, ale nie som si na 100% istý. Po inštalácii stále SW 1889. Nič nového som nespozoroval. Je pravda, že za tri mesiace, čo mám auto, som žiadnu chybu nemal, len raz mi pri naštartovaní nenabehol infotainment, tak som ho reštartoval tak, ako je to napísané v manuále a všetko bez problémov funguje. SW 1889 za mňa nemá žiadnu chybu, je to už odladené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Mikeencz napsal:

Dnes při cestě na mě vyskočila notifikace o aktualizaci. Bylo tam poměrně hodně textu a informací. Nestačil jsem vyfotit. Odklikl jsem, že instalovat a zmizelo to. 
Žadnou změnu jsem nespozoroval. SW stále 1889. 
Už někomu také vyskočila tahle aktualizace a stihl to vyfotit?

Tieto aktualizácie OTA sú len drobné opravy chýb, zmena SW je možná len v servise, v mojom prípade z 1806 na 1896 to bolo 16 giga dát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam to hodit:

Včera mi vypadnul ze dveří u řidiče projektor loga. Po 22 měsících a 40tis km…..

Přišel jsem na to tak, že po nasednutí a zavření dveří to vydalo “plechovej” zvuk. No nakonec jsem pod to vlezl a ten projektor visel na drátku ven ze dveří…..

tak si zkontrolujte svoje stroje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...