Jump to content
Jan R.

Scala a konkurence

Recommended Posts

U Scaly jsem projel tři motorizace a nejdelší jízdou jsem měl 25 km.Co jsem měl klasickou jízdu s prodejcem,tak nejdelší byla ve Zlíně s novým MB třídy E a to 52 km.A se Ceedem na víkend jsem najel 480 km.

ŠKODA

S půjčením jsem nikdy neměl problém. Když jsem si kupoval Fábii, tak se mi sám nabídl, že mi jí na víkend půjčí, aby si to člověk vyzkoušel. (U jednoho dealera byl taky ochoten se semnou projet, zde nekoupeno) Pak když byl nový Kodiaq, tak věděl, že nemám zájem, ale jel se semnou projet i tak. A do třetice jsem si domluvil v úterý Scalu a v pátek už jsem vyzvedával na víkendovou projížďku, takže já se škodou nikdy problém neměl.

KIA
Když jsem byl u Kie se podívat na ProCeed, tak to semnou jenom prošel, ale žádná zkušební jízda mi ani nebyla nabídnuta, tak jsem se potom ani neptal.

Věřím ale tomu, že to je vždy prodejce od prodejce, nemůžeme porovnávat v tomto moc značku.  

Je to na prodejci. Mě tenkrát v Autonově ani ROSu nepovolili Fábii ani přes noc na 1 den, pouze s prodejcem. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By kuyonmodel
      Pomoze mi niekto s oznamom na obrazovke po pripojni telefonu k infotaimentu pred navstevou servisneho centra? Je to odskusane s viacerymi mobilmi. Verzia Android Auto je posledna, OS Android 9. Ako sa da "vodoznak" na obrazovke odstranit? Viz foto:

• By Jan R.
      Spuštěna výroba, kdy asi ohlásí prvních 100tis kusů ( tipuji až příští rok).

• By Jan R.
      Spatřena první Scala Ambition - verze s cenou od
      za povšimnutí světla a pneu s vyšším profilem

• By Jan R.
      Jsem se dnes v meziřečí ptal v jednom salonu a na auto za 457tis do výroby dají slevu 3% + koberce, povinná výbava, přihlášení. Při úvěru další bonus.
      Na auto, co bude na trhu až za 3 měsíce slušný. Prý ví o autosalonu, co neplní kvóty a tam za -7%, jméno pochopitelně neřekl, prý si člověk musí objet Prahu.
  • Create New...