Přejít na obsah

Zimní pneu


StandaO

Doporučené příspěvky

Rypicong - máš pravdu, na vlastním autě jsem Continentaly nikdy neměl a neříkám, že jsou špatné. Jenom poněkud drahé a poměr cena/výkon je pro mě nízký. Na jednom autě mám Dunlop Wintersport 3D, taky drahé gumy, vítěz testu atd., ale asi se to nevyplatí. Jsou dobré, ale neodpovídá to rozdílu v ceně. Příště klidně něco levnějšího. Jediný problém, který jsem kdy pozoroval, bylo klouzání u Firestone Winterhawk, ale i to bylo spíš stářím a opotřebovaností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslíte si, že pri brzdení kedy môžu centimetre rozhodovať o tom, že sa stane nehoda, alebo nie, pozerať sa na pomer cena/výkon je trochu od veci? A v niektorých poveternostných podmienkach sú rozdiely nie niekoľko centimetrové, ale niekoľko metrové! Chápem, ak niekto nemá na drahé pneu, kúpi lacnejšie, lebo rozhodla peňaženka, ale keď niekto má na lepšie pneumatiky, tak nechápem, prečo riešite pomer ceny a výkonu. Veď od toho môžu závisieť životy. Keď náhodou niekoho zrazíte, alebo sa namotáte s rodinou na strom, tak im poviete, že sorry, ale tie lepšie pneumatiky ktoré mohli predísť nehode mali horší pomer cena/výkon? Tiež neprehadzujem doma peniaze vidlami, ale ak budem najbližšie kupovať pneumatiky, tak si vyberiem podľa svojich možností najlepšie možné.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja beru ty Nokiany, po Praze budou stacit a dle testu jsou trochu lepsi, nez ty Polarisy.

Ujistuji te, ze nejsou o trosku lepsi, ale o dost lepsi. A to jak na sněhu tak i na brecce. S Barumem  to nemuzes srovnavat. Barum se da srovnavat z Matadorem,Savou a pod. Nokian zas s Dunlopem, Continentalem a pod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dorazily k prodejci Škoda kompletní kola Nokian z eshopu Škody Auto a potěšilo mě, že DOT je 3914 a made in Finland (takže nikoliv Rusko), hlučnost zatím v pohodě, letní Hankook jsou slyšet víc.

Přezutí zdarma, sleva 10 % z kompletů, takže zatím velká spokojenost.

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mi už víme co máš za virtuální auto :


 


Škoda Fabia Ambition TOUR, 1,4 63 kW, výroba říjen 2014, stříbrná brilliant metalíza, + hlavové airbagy, boční ochranné lišty, rezervní kolo, prodloužená záruka 4 roky, al. kola 15" LINE, čiré projektory


 


takže ty tři fotky se začmáranou spz. opravdu už nic neřeší, tak máš ho nebo kecáš  :kol-48:  Já ti odpovím kecáš, protože máš dle podpisu od půlky října virtuální auto vyrobené v říjnu, to prostě vychází jen s notnou dávkou představivosti  :kol-28: 


Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl Jsem Bridgestone, Polaris 3, Dunlopy Winter něco a i Vraníky a nikdy jsem neměl problém. Naopak mohu vychválit ty Vraníky ze vzorkem asi 9 mm, protože na sněhu a ve břečce jsou luxus. Člověk se vyhrabe ze všeho a kamkoliv. Hlučnost jako ostatní zimní pneu, ale měl jsem vzorky směrové Super Snow, né ty jejich drapáky. Ty měl kamarád a to hučelo jako kráva:) Zatím jsem teda na nich dal jednu zimu a letos mě čeká další.

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď kupoval tátovi na Fabii Pneu Vraník Green Diamond – to je vzorek! :) Už jako nové jsou celkem hlučné a to ještě nejsou vystouplé ty křemeny (to trvá prý 1500 km), pak to bude asi teprve hukot. Ale pro tátu ideální – bydlí v zapadákově, kde mu nikdo cestu neprotáhne, jezdí každý den brzo ráno a pozdě v noci a na dálnici snad nikdy nebyl. :) Těším se, až je vyzkouším na sněhu a udělám si na ně vlastní názor, zatím jsem četl jen pochvalné zkušenosti (tedy samozřejmě až na ten hluk).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraník! to jsou mi věci, nedávno jste mě kamenovali když jsem oponoval místnímu Polarisklubu a teď se vrací Vraníky ze Slušovic. Ty jsem na horách jezdil už před 15 lety sice jen zimní protektory ale ten zimák když jsou všichni leštěnkáři zalezlí byl pro mě životní nutnost. Jo a OR64 byly taky dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraník! to jsou mi věci, nedávno jste mě kamenovali když jsem oponoval místnímu Polarisklubu a teď se vrací Vraníky ze Slušovic. Ty jsem na horách jezdil už před 15 lety sice jen zimní protektory ale ten zimák když jsou všichni leštěnkáři zalezlí byl pro mě životní nutnost. Jo a OR64 byly taky dobrý.

A ony jsou Vraníky i jiné než protektory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...