Přejít na obsah

Zimní pneu


StandaO

Doporučené příspěvky

Ale houby, měl jsem je 5 let a i když teda nejsem žádný znalec, tak jsem byl spokojený a nikdy mě v zimě nezradily. Chovaly se předvídatelně. Teď mám nové Continentaly TS850, tak až napadne (pokud napadne) tak uvidím rozdíl.

já jsem také před Continentalama TSXXX měl Barumky a byl to diametrální rozdíl, tam už ho poznáš.

 

Barum ztrácí výkonost po roce, to ti tu potvrdí hafo lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, speciálně po Praze jezdím na různých zimních Polarisech (postupně jak šly vývojově po sobě) hodně let a v tomto provozu poznáš kulový. Teď mám na FII Polaris 3 druhým rokem. Používal jsem je i na soukromých autech a pokud nejezdíš na hory (tam nemohu sloužit  zkušeností), nebyl žádný problém je sjezdit až na stanovenou hranici, bez zásadních problémů. Mám na nich najety desítky tisíc km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zajímavost - jak je náš milovanej výrobce zblblej - posílám komunikaci z loňského roku s ing.Radejem...

 

Dobrý den.
Tímto žádám o vaše vyjádření k používání rozměru pneu - 185/60  R15 (hmotnostní index dle vašeho doporučení) u mého Roomsteru r.v.08.
Ráfek dle vašeho doporučení. Pokud vím, tak tento rozměr pneu se používá u právě vyráběných Roomsterů i F ll.
V příloze zasílám vámi požadované

 

odpověď

Dobrý den, Vámi navrhovaný rozměr pneumatik nebyl na Vaše provedení a variantu vozidla uvolněn, takže ho nelze použít.

 

A přitom už dlouho víše zmíněný rozměr běžně Škodovka prodává a dodává....... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha! Na "předface" modely jsou povolený některý jiný rozměry, než na "facelift"!!!!!

 

Neboli to, co se prodává naprosto běžně na modelech ročník 2010 a pozdějších VŮBEC NEMUSÍ BEJT LEGÁLNÍ NA MODELY DO ROKU 2009 VČETNĚ!!!! Rozhodující je to, co vyhodí centrální registr Škodofky podle VINka auta - nutno kontaktovat značkáč a nechat si to podle VIN zjistit!!!!

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky používám 10 let Sava Eskimo S3 a naprostá spokojenost, občas mě popadne myšlenka koupit něco značkovýho, ale raději neriskuji, abych nebyl naštvanej. Bydlím na kopci a vždy jsem vyjel, což se nedá říct o ostatních sousedech se značkáčama. Vzhledem k ceně neřeším výdrž, měním po 2 letech bez ohledu na opotřebení a myslím, že není lepší guma do nepohody, do Prahy možná jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...