Přejít na obsah

Škoda Superb 4


Dixik2

Doporučené příspěvky

Včera jsem jich potkal cca 10 v kombíku v různých barvách. Kdybych nevěděl, že vyšla nová generace, vůbec si ho nevšimnu, resp mě nenapadne "Tohle je nový sup, pecka", jako u 3.gen. Absolutně nevýrazný ocumlaný bonbon. U kombíku je vidět batoh na zádech (připomíná mi profil Kia Ceed SW). S3 má po 10ti letech pořád krásný a výrazný design. Tohle úplně zapadne v šedi nějakých tvarů. Je to velká škoda. Můj pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, za nějaký rok si možná budeme říkat, že je nadčasový a předběhl dobu. Jen mě mrzí, že na rozdíl od předchůdce, že si z toho člověk nesedne na zadek, když jej vidí naživo. Nijak nevyčnívá, není výrazný. Takové bezpohlavní auto.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy objednal na poslední chvíli ještě SIII, ale dneska jsem na kamionu naložené SIV a na dálku se mi líbily. Byl tam i jeden v modré, je trochu tmavší, než současná Race, ale sluší mu. Ostatní byly černá a šedá, prostě klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 2. 2024 na 17:28, Adam Rýpar napsal:

Jasné, za nějaký rok si možná budeme říkat, že je nadčasový a předběhl dobu. Jen mě mrzí, že na rozdíl od předchůdce, že si z toho člověk nesedne na zadek, když jej vidí naživo. Nijak nevyčnívá, není výrazný. Takové bezpohlavní auto.  

 

Stejne jako druha generace kokodáka. Bezpohlavní je přesné označení. Možná je to v rámci inkluze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, deto napsal:

Ake dalsie??? 😁

Dalsie nebudu. Ak nechces L&K, tak vezmes Selection a pridas pakety.. 

To je nějaká ověřena informace, že další výbavy nebudou, nebo jen tvůj pocit? Bratrský Passat má od začátku 4 stupně výbavy, takže očekávám, že minimálně 1-2 ještě přidají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...