Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

zdravim, neviete niekto o nejakej schopnej rs na predaj? celkom sa mi pozdava tato, co vy na to?

http://www.autobazar.eu/cz/card.php?id=566653

co viem tak tento inzerat je uz dost stary a vydel som ho uz i niekde inde s navigaciou dokonca,ale keby este bola na predaj tak super ale to co tu dal Michal F tak je to bombica :palec2:

Editováno: , autor: peterkocur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ta zltucka je fakt bomba. Ked som si kupoval RS-ko tak som o nej vazne uvazoval. Nakoniec vyhrala ta, co som nasiel priamo v mojom rodnom meste a nemusel riesit prepis v cechach a tak... Ale sem tam sa na nu pozrem na nete a niekedy aj lutujem..... Zlta je jednoducho Bomba... pre mna kol5:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze benzín a to s motorizací 1.8T 132kw/180koní ;)

Diky, myslel som si, ze boli len benzinove, lebo do teraz som nikde nevidel dieslovu RS, okrem Octavie II. A preto som sa pytal, lebo som uz par krat pocul, ze boli aj dieslove a dokonca niekto raz povedal, ze boli este vykonejsie ako benzinove :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A je normalne , ze ak ma Oct I RS rv 2003,,polokozene" sedadla a nema ohrev sedadiel ?

Taktiiez kazda RS ma ,, carbonovy" ramcek okolo radia a ovladania klimatizacie? Vsimol som si ze niektore to nemaju....

podle mě je to normální, zdaleka ne všechny RS s polokoženými sedačkami měly vyhřívání sedaček...

ten "karbonový" rámeček jsem u několika RS viděl, u několika jsem viděl jen stříbrný. Nevím kdy se dával jaký, já osobně mám ten "karbonový"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Do 2004. Teda asi sa to najskor lamalo niekedy 8/2004. Ked nastupila Tour prestala sa RS vyrabat. Vyraba sa uz iba verzia GT 193 HP urcena na export - grecky trh. Je to v podstate RS bez nejakych veci vo vybaveni....

Já jen, že jsem koupil RS výfuk, a prodejce píše r.v. 2006??

post-3282-1245652501_thumb.jpg

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj vsem. Ma OIRS kterou mam teprve kratce mi pri mijeni(rozjezd) 1500 ot. decentne ale znatelne "vynecha" jakoby byl studeny motor a nasleduje skubnuti(cele je to pomerne kratky proces) - zacne foukat turbo a jiz je vse ok. Chci se prave se zeptat zda mate nekdo podobny problem. ? diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem. Ma OIRS kterou mam teprve kratce mi pri mijeni(rozjezd) 1500 ot. decentne ale znatelne "vynecha" jakoby byl studeny motor a nasleduje skubnuti(cele je to pomerne kratky proces) - zacne foukat turbo a jiz je vse ok. Chci se prave se zeptat zda mate nekdo podobny problem. ? diky vsem

No,pokial sa rozjizdis na rychlost tak je to asi normal to roby ASR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak, deje se to pri beznem rozjezdu.. :help: btw. nekdo s OIRS z Prahy nebo MB takhle na tlachani ohledne vozitka?

Vycistil by som klapku a prekontroloval vsetky tlakove a podtlakove hadicky. Skontroluj vsetky hadicky vzduchu na motore. To co pises je bud klapka /spinava/ alebo netesnost systemu plnenia motora. Derave zvyknu byt najma hadicky pod sacim potrubim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...