Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Tak to jo to je klasická údržba,ale fur mě strašej a házej hroznejma sumama co stojí servis RSka,tak proto jsem se vás na to ptal co a jak.A protože já ročně nenajedu horentní km tak i rád někdy nakrmím koníky pod kapotou.Už jsem párkrát měl tu čest se v RSku povozit no a je to alespoň pro mě fofr :-) tak zatím děkuju

vono stačí jet na klasickej servis do škodovky a jsou to zajímavý cenovky, chceš značku Škoda? budeš platit jejich sazby, ale nic extra to zas neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na obrázku nevypadá špatně, ale chce to se svézt a taky doplnit nějaké údaje...

Ahoj tak tu su tie doplnujuce udaje:

Rok výroby: 2001

Najazdene: 106 000 Km

Výbava: ABS, ESP, 4x airbag, posilovac riadenia, xenonove reflektory, 4x elekticke okna, elektricke zrkadla, automaticka klimatizacia, koza, centralne zamykanie

na dialkove, palibny pocitac, imobilizer, radio Alpine DVD+ navigacia, 18" elektrony VOLK Racing na letnych + originál Škoda RS 16" na zimných pneu.

+Nové rozvody pri 90 000km originál v autoservise Škoda,faktúra+záruka 6 rokov alebo 90 000 km

Cena: 290 000Sk co povies, oplati sa mi to kupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Lidicky, ako sa vam paci tato RS, lebo asi si ju kupim, ked do vtedy nenajdem nejaku lepsiu a dufam ze som sa rozhodol spravne pre Octaviu RS.

moze byt neviem ake pekne auto ale ked vidim ze ma kolesa zastrcene v blatnikoch ako tato RS tak u mna konci... :feve:

esteze sa tomu da pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak tu su tie doplnujuce udaje:

Rok výroby: 2001

Najazdene: 106 000 Km

Výbava: ABS, ESP, 4x airbag, posilovac riadenia, xenonove reflektory, 4x elekticke okna, elektricke zrkadla, automaticka klimatizacia, koza, centralne zamykanie

na dialkove, palibny pocitac, imobilizer, radio Alpine DVD+ navigacia, 18" elektrony VOLK Racing na letnych + originál Škoda RS 16" na zimných pneu.

+Nové rozvody pri 90 000km originál v autoservise Škoda,faktúra+záruka 6 rokov alebo 90 000 km

Cena: 290 000Sk co povies, oplati sa mi to kupit?

jestli má těch 106km skutečně, tak bych se toho nebál, bude asi zachovalá, chce to hlavně pořádně projet ve všech režimech jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi tak ze kolesa maju trosku blbe ET. pomohli by im podlozky aby aspon licovali z blatnikmi... aby to auto vyzeralo sirsie.

diki za radu, ked ju budem mat tak urcite nad tymi podlozkami budem uvazovat. Lebo viem ze to bude lepsie aj krajsie vyzerat a ked sa nemylim tak by to malo mat aj lepsiu stabilitu v zakrutach. vsak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle kol by jsem rozhodne nevybiral.nezapomen na diagnostiku.jinak at stastne vyberes...vypada pekne zachovale

no ja som nepovedal ze by to malo byt kriterium pri vybere auta. len ze ked tak hodnotim auta co vidim na ulici tak moze byt pekne auto ale ked ma kolesa v blatnikoch ako napriklad nova trojkova rada od BMW tak sa mi to auto absolutne nepaci.

pre 23paso23... lepsie riesenie ako podlozky by bola zmena diskov. no... dost uz OT :)  

ta RS vyzera z obrazkov dobre :palec2:

edit: kokso teraz som si vsimol ze ma sabinovsku znacku... do sabinova mam len kusok

Editováno: , autor: martino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
Tak me tak napalo, co sem psat vsechny, fakta, zkusenosti, atd o RSach? pak by myslim odpadlo zase to vecne vyptavani, kdyz chce nekdo koupit novou, tak kolik zere, jaky sou zavady, atd...co vy nato? -_-;)

Ahoj, budu mít asi dost přiblblý dotaz ale po dost dlouhé době se mi podařilo sehnat znak RS na přední masku mojí O1 RS a teď jak na něj koukám vůbec netuším jak tam mám ten znak přidělat. Je mi jasné že na masku půjde ten černý plastový díl a na něj pak přilapím znak, ale problém je v tom černém "plasťáku", jak tam ten připevnit.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...