Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Tak mě dnes měnili tu spojku a docela jsem čučel..obložení ze strany přítlačáku úplně ohoblované :kuk: Naštěstí opačná strana byla opotřebovaná asi z 50%, takže setrvák se měnit nemusí :)

Jinak mě ji objednávali podle katalogu kde byl udaný průměr 225mm a objednali zrovana od VALEA i od SACHSe, ale po rozebrání zjistili, že spojka u RS má průměr 228mm, takže museli odjednat další od LUKu, ta už snad pasovat bude :aggressive: (má přijít odpoledne)

Nakonec tam mam SACHS a jsem max spokojený :palec2:

Editováno: , autor: TOMRS3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim, sem též štastný majitel mazlíka vRs (r.v. 2002 model 2003 - naj 121tis, black)

Chci se zeptat jaký máte zadní stěrač na 5tých dveřích...nejlépe foto.

Mě se stalo v rychlosti cca 210-220km/h že se mi zadní stěrač odlepil od skla a postavil -2x...přičemž popraskal

krycí plast stěrače.

Origo komplet stěrač od Škody cca 900kč...

A ještě dotaz, zda někdo nevíte jestli tam jde dát stěrač z nového vRS či z nové normální Octy..

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

cus borci

chtel jsem se zeptat jestli tady je nekdo z brna kdo ma RS...

jsem se stal majitelem OIRS a byl bych rad kdybych znal nekoho kdo ma RS taky a mohl by me poradit s pripadnyma problemama... predpokladam ale ze zadny nebudou ale stejne bych byl rad kdyby ch nekoho takoviho znal.

jsem ze sokolnic cca 15 km od brna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

originálně sice z Brna nejsem, ale začíná mi tam za pár týdnů škola...takže tam občas se mnou bude i moje RSo :-)

tak někdy v budoucnu můžem třeba hodit řeč nebo se projet:-)

super na jakou skolu jdes? ps: asi mezi nama nebude tak moc velkje rozdil me je 21... tesim se na setkani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super na jakou skolu jdes? ps: asi mezi nama nebude tak moc velkje rozdil me je 21... tesim se na setkani...

to nebude...maximálně tak rok až dva :)

jdu na VUTčko, konkrétně podnikatelka, takže můj pobyt bude nejčastěji na Královo poli...ale dojet se dá kamkoliv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec

Chci si koupit Octu Combi , 1,8t 110kw, jakej reál co se týče spotřeby

a tak celkově ve srovnání o otatnímy variacemi motorů Octávek?

:help:

a hlavně jak se vám jeví nabídka 160k? (130tkm, r.v.2004, 2maj., bouchnutá lehounce na prdel)

jinak ok(plná palba)

Děkan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
cus borci

chtel jsem se zeptat jestli tady je nekdo z brna kdo ma RS...

jsem se stal majitelem OIRS a byl bych rad kdybych znal nekoho kdo ma RS taky a mohl by me poradit s pripadnyma problemama... predpokladam ale ze zadny nebudou ale stejne bych byl rad kdyby ch nekoho takoviho znal.

jsem ze sokolnic cca 15 km od brna

Jsem z Brna- Liskovec a mam RS OI 2004/ 80k km . Rad se podelim o zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím vas všechny RSáky :) Kluci poraďte mě.Vždy jsem si chtěl koupit RSko a když už konečně si ho můžu pořídit,tak mě spousta lidí od koupě zrazuje,že je to strašně poruchové auto a je všechno strasně drahý,ať prý jdu raději do TDIčka.Proto se vás ptám jestli má cenu kupovat RSo po najetí cca 180tis.km a určitě každý kdo tento vůz má (měl)mu dával řádně za uši :-) Proto písněte co a jak nejvíce odchází a doufám že si ho stejnak pořídím,že to nebude zase tak horký :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo to je klasická údržba,ale fur mě strašej a házej hroznejma sumama co stojí servis RSka,tak proto jsem se vás na to ptal co a jak.A protože já ročně nenajedu horentní km tak i rád někdy nakrmím koníky pod kapotou.Už jsem párkrát měl tu čest se v RSku povozit no a je to alespoň pro mě fofr :-) tak zatím děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...