Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte...

Mam vazny problem. Pred nedavnom mi zacala tiect voda, asi do ventilacie, a pri nastartovani vyteka na podlahu v mieste spolujazdca. Poradte mi prosim odkial to moze tiect a ako by sa to dalo odstranit. Ak auto stoji, voda netecie, vyteka az ked sa zapne ventilacia a nezalezi na tom ci je v AUTO, alebo ECON rezime. Je to fakt neprijemne stale to vylievat von z auta a mat mokry koberec.

Help please.... :kol-49:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

procisti si odtokove kanalky v prostoru kde je ulozen motor steracu tyhle kanalky kdyz se ucpou tak se ti tam drzi voda a pri naklonu se dostava do vetraku a odtud dovnitr ja to mel taky

jj já taky měl jsem to zasraný listím a podobným svinstvem,zjistil jsem to po prutrži mračen měl jsem na místě spolujezce 3cm vody!Od jisté doby preventivně cistím odtokové kanálky. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já taky měl jsem to zasraný listím a podobným svinstvem,zjistil jsem to po prutrži mračen měl jsem na místě spolujezce 3cm vody!Od jisté doby preventivně cistím odtokové kanálky. lol

Přesně jak píšou kluci. Mám stejnou zkušenost, jen to bylo taky při průtrži. Naštětí jsem brzo našel místo pod střechou. Kanál plný vody a vevnitř koupaliště. Nejlepší je demontovt kryt stěračů za kapotou a pořádně vyčistit celý kanál a hlavně ty zmiňované odtokové kanálky. Vedou do podběhu za ochranný plast. Tak hodně štěstí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

a nebo taky naprasklej zlabek v plastu - je to ten plast pod steracema - ma dvojite provedeni zrovna tam nad pilov. filtrem - aby tam ani kapka nekapla.

Pokud je naprasklej tak ti tece na pil. filtr a pak primo do kabiny, ale jeste ve ventilaci je tam takove hluboke dno a to az se naplni pak to tece do kabiny.

post-3876-1208678003_thumb.jpg

post-3876-1208678010_thumb.jpg

post-3876-1208678016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo taky naprasklej zlabek v plastu - je to ten plast pod steracema - ma dvojite provedeni zrovna tam nad pilov. filtrem - aby tam ani kapka nekapla.

Pokud je naprasklej tak ti tece na pil. filtr a pak primo do kabiny, ale jeste ve ventilaci je tam takove hluboke dno a to az se naplni pak to tece do kabiny.

Chalani vdaka za rady....

Hned sa idem do toho pustit. Niekedy, ked rezem zakrutu je pod palubovkou pocut akoby som tam mal mensi bazen... :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim všechny členy.

Mám prosbu, jestli by mi dokázal někdo poradit. Mé auto je Octavia r.v. 2000, je to poslední starší model a mám problém, že když stojím delší dobu na rovině a třeba celý den prší, tak mi teče do vozu. Je to zajímavé, ale teče mi tam kolem vnitřního světla. Vypadá to jako kdyby to stékalo po stropě a světlem to teče do auta.

Díky za příspěvky. Vindy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny členy.

Mám prosbu, jestli by mi dokázal někdo poradit. Mé auto je Octavia r.v. 2000, je to poslední starší model a mám problém, že když stojím delší dobu na rovině a třeba celý den prší, tak mi teče do vozu. Je to zajímavé, ale teče mi tam kolem vnitřního světla. Vypadá to jako kdyby to stékalo po stropě a světlem to teče do auta.

Díky za příspěvky. Vindy

Střešní lištou pod ní jsou dirky na orig příčníky a jsou zalepený jen páskou "zalepit"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

V poslední době jsem se všiml, že po prudším dešti mi do auta zatéká. Pouze dveřmi u řidiče. Když otevřu, ve střední části prahu je mokro a někdy je nasáklý i kobereček - naštěstí ne moc. Bohužel jsem nepřišel na konkrétní místo, kudy by se mohla voda dostat dovnitř. Tipuji lem kolem dveří - asi už má dost (má 9 let). Pomohou nějaké přípravky nebo se dá celý vyměnit? Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším těď podobný problém. Na straně u řidiče mám v autě po včerejším lijáku pořádnou louži. Dveřma tam nenateklo. Šlo to z pod palubky jakoby pod sloupkem. Myslel jsem si že by to mohl dělat ucpaný kanálek od šíbru, ale ten je v pořádku. Zítra se na to chci mrknou pokud to počasí dovolí. Nemáte někdo radu na co se zaměřit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neéé, mezi tapecem a dveřmi je igelitová folie!

No to mi došlo (dokonce jsem to i viděl, když mi spravovali ovládání okýnka) ale moje otázka byla - kudy se tam tam ta voda dostane. Nějak nechápu, jak pronikne do dveří (jinak než těsněním u okna) a pokud se tam dostane, kudy pak odteče pryč - tedy za předpokladu, že ta folie funguje tak jak má...

Navíc mi asi nateklo i do větrání - neb u spolujezdce je mokro a při větrání se mlží skla.. ach jo.. to pičasí!

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voda do dveří zateče kolem okna. Po té fólii pod tapecem by měla stéct dolu do dveří a vytéct OTVORAMA VE SPODNÍM LEMU DVEŘÍ. Jestli je ta folie roztrhaná, tak voda vyteče ze dveří pod tapec a zněj vytejká dovnitř, jestli se nepletu. Buďto můžeš koupit novou folii nebo jak mi každej doporučuje koupit tubu silikonu a přilepit tam nějakou silnější folii

Editováno: , autor: JardaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se kouknul na to zatékání do auta. Ve žlábku pod oknem byl úplně ucpaný odtokový kanálek. Vyhrabal jsem z něj hrst listí a bahna. Celé odpoledne tady prší a zatím v autě není ani kapka. Takže pokud by měl někdo stejný problém, tak je to ucpaným odtokovým kanálkem.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se kouknul na to zatékání do auta. Ve žlábku pod oknem byl úplně ucpaný odtokový kanálek. Vyhrabal jsem z něj hrst listí a bahna. Celé odpoledne tady prší a zatím v autě není ani kapka. Takže pokud by měl někdo stejný problém, tak je to ucpaným odtokovým kanálkem.... :)

asi mam stejny problem, ucpany ten odtokovy kanalek, mam mokro pod pedaly, a kdyz jsem nahledal baterecku pod sterac, tak se me to nelibi a asi tam bude sajrajt, bohuzel jsem nemehl odsrubovat sterac,abych videlal pod nim ten plast, tak se na to musim po zkouskach vrhnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sundal všechny tapecírunky,strhal všechny fólie a dal sem místo fólií 3 mm modrý mirelon. Podle starých sem vystřihnul tvar,kolem dokola olepil oboustranou lepenkou a nalepil zpět. Když už to bylo dole tak dotáhnul stahovačky,pod všechny plastový uchyty svazků,kabelů sem dal taky mirelon,tam kde se kabely dotýkají plechu a mohly by drnčet sem taky podlepil mirelonem. Jinak metr mirelonu vyjde v OBI na 11 Kč a bohatě postačí na jedny dveře. Nikde nic nedrnčí a řekl bych že auto i ztichlo oproti obyč fólii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...