Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Mam technickej dotaz, jak se to pozna? Ja mam octu s 72tis km, tak abych vedel kdyz to na me prijde.. ;-)

Normálně jsem jel a potom se rozjíždím na křižovatcea začalo se to třepat.jeden válec úplně vypadl.Tak sem tozdechl a po chvilce natočil a už dobrý.dojel jsem dom a ráno už jsem nenatočil.dotahli jsme to do servisu a na první váleci vstřik hyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měl by stačit jen jeden, ale přesně stejný typ.

Nicméně by bylo lepší vyměnit všechny.

Tak vyměnil jsem jeden a nic moc.Za tepla v pohodě nastartuji,ale ráno,nebo když dýl stojím tak to chytá dost špatně.Jinak dík za radu a jak vyměním všechny tak dám vědět jestli je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kromě těch 2.0TDI co jsem měl u kterých mi odcházeli vstřiky po cca 80.000km jsem u 1.9TDI nikdy v životě vstřik neměnil(ať to bylo klasika 1.9TDi nebo nynější 1.9TDI-PD) a to každá 1.9TDI mi najela hodně přes 300.000km,některé i přes 400.000km.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jich tady poslední dobou víc lol

jinak čoveče to já se teda přes 6 dostávám i na dálkách, asi jezdim větší kudlu :)

Vyměněna byla váha vzduchu a spotřeba se stabilizovala na 6l dálka a 7l město.Teď jsem už konečně v tomto ohledu celkem spokojen, i když se na dálku pod 6l nedostanu. Po dálnici nejedu rychleji, než 130/h a prostě se pod 6l nedostanu. V servisu mi říkali, že když mám Xenony, kola 17 Pegasus a zaplou klimačku, tak se pod 6l dostat nemůžu. Co vy na to???. Aby toho nebylo málo, tak mi jde občas zpátečka přes zuby a na volnoběh se auto při delší jízdě tak divně škube, jako kdyby šlo chvíemi na 3 válce. Mám auto: 1.9tdi 77kw, 10-2006. Díky za pomoc Jirka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměněna byla váha vzduchu a spotřeba se stabilizovala na 6l dálka a 7l město.Teď jsem už konečně v tomto ohledu celkem spokojen, i když se na dálku pod 6l nedostanu. Po dálnici nejedu rychleji, než 130/h a prostě se pod 6l nedostanu. V servisu mi říkali, že když mám Xenony, kola 17 Pegasus a zaplou klimačku, tak se pod 6l dostat nemůžu. Co vy na to???. Aby toho nebylo málo, tak mi jde občas zpátečka přes zuby a na volnoběh se auto při delší jízdě tak divně škube, jako kdyby šlo chvíemi na 3 válce. Mám auto: 1.9tdi 77kw, 10-2006. Díky za pomoc Jirka

když jedeš po dálnici rychleji než 130km/h tak se se 17" kolama určitě pod 6l/100km nemůžeš dostat.

S klimou už vůbec ne. Ani kdyby to bylo pořád z kopce.

Píšu to podle vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to frydak: Tak by ma zaujimalo co maju xenony spolocne so spotrebou. To maju vacsiu wattaz ako halogeny?

Naopak xenony mají menší watáž - 35W oproti 55W normálních žárovek.Na spotřebu to ale asi nemá moc velký vliv a i kdyby, svícení je dané zákonem, Okina nemá oficiálně homologované denní svícení z diod a tak asi nemá smysl nad tím hloubat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...