Přejít na obsah

Jaký máte kdo úchylky?


Kubic

Doporučené příspěvky

Pánové, jsem vděčný za tohle téma. Celou dobu jsem si myslel, že nejsem normální. :smich: . Z toho co ještě nezaznělo ... jsem úchylný do absolutní čistoty interiéru. Hlavně musím mít čisté prahy a pedály. Takže je i dvakrát týdně myju a z pedálu vyškrabuju nečistoty a pedály stříkám sprejem na plasty na interiér :palec2: Před nasednutím se kontroluju jestli jsem do nečeho nešlápl a nemám něco na botech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane: a když to nastříkaš sprejem-neklouže se ti to?

Neklouže, musíš to postříkat a otřít hadříkem. Ještě jsem s tím neměl problém. Doporučuji taky ošetřit pogumování pro nohu vedle spojky. :palec2: Pak jsou ty pedály hezky čisté v těch rýhách a špína nemá tendenci se tam moc chytat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když parkuju auto před hypermarketem, tak ještě dvakrát obcházím dokola auto a kontroluju vizualně vnitřek a vnějšek, tahám ještě za kliky abych se přesvědčil že jsem opravdu dobře zamknul, odcházím a po 100m se zase klidně vrátím, když si nejsem jistý, že jsem kontrolu provedl důkladně. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro všechny moje úchylky ohledně auta jste už popsali. Proto to shrnu; všechny auta, které jsem kdy měl, měli jméno; s autem si povídám,občas ho pohladím po kapličce; na garáži ho pozdravím; pří odchodu pohladím po zadním světle a děkuju za cestu, za jízdy opakovaně zkouším ruční brzdu; parkuji schválně kde nejsou okolo mě jiná auta (klidně jdu do obchodńáku přes celé parkoviště - což rodina nechápe). Kolikrát jsem již vyběhl z hokny a kontroloval je-li auto zamknuto, to už ani nepočítám. Ale to je problém dálkového ovládání a mé sklerózy ( zas, ale na jinou stranu. pořád poznávám nové lidi, nové věci). Každý maličký šrám mě přivádí infarktové stavy, když mě nějaký závistivý debil poškrábal dveře, tak to bylo na koronárku, a teď si vemte, že jsem měl auto tři týdny nové, a na křižovatce mě nakulmoval borec, který jel na červenou, s autem na falešných SPZ, bez povinného ručení ( je to tady na fóru), to mě museli oživovat. Jakmile je možno, okamžitě umývám, ale vnitřek trochu zanedbávám - není čas. Snad je to vše, jsem prostě ukázkové pako (nebo snad ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru to, vím to, rodina tvrdí to stejné , kde se předávají ceny?

To je správnej přístup ;) Jako cena ti musí stačit uznání...já si myslím že cenu by si zasloužili hlavně lidi z našeho okolí - že to s náma vydrží, když je někdy "odstrčíme" a věnujem se milenkám (myšleno autu samozřejmě) :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jsem vděčný za tohle téma. Celou dobu jsem si myslel, že nejsem normální. :smich: . Z toho co ještě nezaznělo ... jsem úchylný do absolutní čistoty interiéru. Hlavně musím mít čisté prahy a pedály. Takže je i dvakrát týdně myju a z pedálu vyškrabuju nečistoty a pedály stříkám sprejem na plasty na interiér :palec2: Před nasednutím se kontroluju jestli jsem do nečeho nešlápl a nemám něco na botech.

tak se hlásím do klubu: jsem na tom podobně, jsem háklivej na zašpiněný plasty v interiéru - zaprášený interiér nebo okopaný kryty prahů, dveří, jednou týdně je otírám, - pedály neřeším páč na ně šlapu pořád. A hlavně se v mým autě se nejí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se přiznám taky,že ve skoro každém příspěvku jsem se našel.Ale něco jsem tu nenašel a já to dělám.Jestlipak někdo posloucháte auto za jízdy? Hlavně za studena,když vyjedu zvolna,tak stahnu okna a poslouchám ,jestli nejsou pazvuky,nebo jak píská turbo,cvrkot motoru,nápravy atd..Mám hudební sluch a hned bych poznal něco nekalého.Když jsem spokojený a zahřeje se motor,tak přiložím volume na rádiu i na motoru. Tak a teď se smějte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy ste pacienti :smich: myslim ze pozicat vam moje zajebane auto ktore nebolo umyte od jesene spravilo od vtedy 30tkm a vysava sa v nom pomocou lopatky a svetla pucujem len ked vyrazam na vecernu jazdu. a rodina sa odmieta so mnou vozit lebo sa hanbi lol tak to by bolo pre vas na infarkt.

asi aj ja som trochu uchyl :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsme všichni stejně potrefení. A já už z toho měl málem mindrák. Tak moje autíčko musí být absolutně čisté, venku i vevnitř, špínu nesnáším. Sousedi mi už občas říkají LEŠTĚNKA :) Skoro ve všech příspěvcích jsem se našel, taky kvedlám řadičkou při neutrálu, s dálkou blikám dvakrát, třikrát, ale dveře nekontroluji (elektrice věřím lol ) a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Úchylákům tohoto typu zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...