Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Marketink je hodně velkým problémem Škody. Výběhového Fusionu se prodá snad 800ks měsíčně a stejně jí to nestačilo hodně dlouho k nějaké protiakci. Já FII považuju za přirozenou evoluci, s výbavou se mně líbí, ale spoustě lidí se nelíbí. Konkurence toho velmi obratně využila a přiměla zakoše přihodit peníze a vzít o něco dražší, ale větší auto. Škoda dokonce v pásmu 300-350k nenabízí žádné akce na FII, i když u nižších výbav ano. Nabídku OII Prima považuju docela za žertík, imho černý zrcátka, kliky a absence lišt FLOII vůbec nesedí a vypadá to s čirejma oknama hodně podivně, navíc sleva po odečtení airbagů a ESP klesla jenom málo. Fabrika nestíhá výrobu 1.2, ale akci na 1.4 dá jenom na R a ještě prakticky po skončení největšího boomu...

A já se lidem nedivím, u nás je pořád velký auto braný jako symbol bohatství a jestli mít dobře vybavenou FII 1.2 za 329 900 a nebo si za 360 koupit korejce/francouze... když by byla Tourka za nižší ceny už loni, uteklo by Škodě mnohem míň zákazníků a naopak by imho dost lidí kupujících třeba FII Ambiente 1.2 přihodilo peníze a vzaly by dražší Tour. A vsadil bych obuv, že to zvýšení ceny by bylo vyšší než zvýšení nákladů na výrobu..

Konecne rozumny nazor, v tomhle se shodneme :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dozvedel ze strejda ktery dela hromosvody hodne zvazuje vymenu roomstera 1.4 , uz ho pry stvou ty naklady na palivovny obzvlast ted ty nehorazny ceny na benzinkach o 2kc drazssi jak nafta, a pujde od Tour v Combiku samodejme v 1.9TDi to uz oprpti benzinu zvladne i nalozeny auto, navic uz ho nebude srat ta prepazka a to ze se diky tomu do RM neveslo nic delsiho a podle jeho slov bude kombik praktictejsi, manzelka uz jednu starsi combi octavii (r98 TDi 66kw) ma, v autosalonu mu nabidli cenu 340t,- kdyz si da paket Tour plus + navic "zdarma" sportpaket, mlhovky, vyhryvany sedacky, parkovaci asistent, sklopne klice a ESP a kdyz chtel plnohodnotnou rezervu tak naka se pry taky najde :) ..katalogova cena by pry byla 398t,- ... takze sleva na vybave nakych 58T,- to je si myslim hodne slusna nabidka... takze bude mozna dalsi octavka v rodine :)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dozvedel ze strejda ktery dela hromosvody hodne zvazuje vymenu roomstera 1.4 , uz ho pry stvou ty naklady na palivovny obzvlast ted ty nehorazny ceny na benzinkach o 2kc drazssi jak nafta, a pujde od Tour v Combiku samodejme v 1.9TDi to uz oprpti benzinu zvladne i nalozeny auto, navic uz ho nebude srat ta prepazka a to ze se diky tomu do RM neveslo nic delsiho a podle jeho slov bude kombik praktictejsi, manzelka uz jednu starsi combi octavii (r98 TDi 66kw) ma, v autosalonu mu nabidli cenu 340t,- kdyz si da paket Tour plus + navic "zdarma" sportpaket, mlhovky, vyhryvany sedacky, parkovaci asistent, sklopne klice a ESP a kdyz chtel plnohodnotnou rezervu tak naka se pry taky najde :) ..katalogova cena by pry byla 398t,- ... takze sleva na vybave nakych 58T,- to je si myslim hodne slusna nabidka... takze bude mozna dalsi octavka v rodine :)

Ježišmarjááááá... co to bylo za prodejce?? Myslel jsem že mám utoho svého celkem protekci (do firmy jsem od něj koupil už 22 aut a 34 u něj servisuju) a k žádnejm velkejm slevám se neměl, že už to u tohodle modelu moc nejde..no nakonec mi tam dal zdarma akorát zámek řadičky a z celkový ceny slevil 5%..Toť vše a to sem to na něj zkoušel docela fest..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježišmarjááááá... co to bylo za prodejce?? Myslel jsem že mám utoho svého celkem protekci (do firmy jsem od něj koupil už 22 aut a 34 u něj servisuju) a k žádnejm velkejm slevám se neměl, že už to u tohodle modelu moc nejde..no nakonec mi tam dal zdarma akorát zámek řadičky a z celkový ceny slevil 5%..Toť vše a to sem to na něj zkoušel docela fest..

... zeptam se je to jeho znamej, a uz tam kupoval vice aut.. treba je to individualni sleva :) ... musis vic smlouvat.. je krize ..skodasalony sou na kazdym rohu vyplati se objezdit celej okres klidne... pokud si od svyho prodejce bral tolik aut a da ti takovou smesnou slevu tak bych ho poslal nekam... navic neco jinyho je sleva z ceny to pry nejde, a neco jinyho je vybava ktera je sice papirove draha, ale pro skodovku nekolikanasobne lejvnejsi... tak sem to resil i u fabie kdyz sem shanel mamce, tak sem usmlouval vybavu asi za 50t,- ... + VIP predavacku v bolce ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor ale na ty vyhřívaný sedačky, ty nejdou dát do sportpaketu :feve:

Na to se zeptam ale to me je naky divny, nic sem o tom neslysel.. dit je to nesmyslny.. a v konfiguratoru sem neavno koukal ze to de.. prinejhorsim se tam daji dodelat ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to se zeptam ale to me je naky divny, nic sem o tom neslysel.. dit je to nesmyslny.. a v konfiguratoru sem neavno koukal ze to de.. prinejhorsim se tam daji dodelat ...

Nesmyslný ano, ale je to tak. My jsme to měli takto v první nabídce, ale druhý den nám paní volala, že si to zjišťovala a bohužel to nejde.

S tím doděláním - jdou koupit přímo dečky a dodělat to do sedaček jako u Fabie? To by bylo i pro nás řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Škodovkáři, mám už cca 2 týdny objednanou OI tour trumf 1.6 s paketem plus, malým koženým paketem a paketem pro špatné cesty. Hned jak auto bude, zašlu fotky. Děkuji za fotky nového interiéru a za odkazy za katalog akčního modelu. Tyhle informace a hlavně fotky mi neposkytl ani autosalon.

tak si kolego připočti 8-10 týdnů já tak dlouho čekal, nebo ti slíbili kratší dobu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si kolego připočti 8-10 týdnů já tak dlouho čekal, nebo ti slíbili kratší dobu ?

Čekací doba na Oktávii Tour se prodloužila až na 8 týdnů ;) přesněji řečeno, 5-8 týdnu(klidně i víc), a makaj na lince fest, nezapomeňte, že jedou jen na 2 směny. Loni se jela Tourka na 3 směny, tak to bylo taky znát, za týden o cca 400 Tourů více bejvávalo... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to se zeptam ale to me je naky divny, nic sem o tom neslysel.. dit je to nesmyslny.. a v konfiguratoru sem neavno koukal ze to de.. prinejhorsim se tam daji dodelat ...

To by ještě museli speciálně pro SportPaket dělat sportovní vyhřívaný sedačky místo jen sportovních, proto to tak je... :palec2:

buď máš sportpaket, tak ho máš celej se vším, nejde koupit paket a říct, chci tam tyhle sedačky. Mě osobně se SportPaket líbí, ale nevyhovují mi ty sportovní sedačky, když vylejzám z auta, tak to šileně tlačí do boku jak to má tvrdý ty bočnice, je to pro mě prostě nepohodlný. A vůbec z toho SPaketu se mi nejvíc líbí to zadní křídlo, a kola si už může dát každej jakýkoliv(i když Spidery tomu sluší nejvíc), takže já osobně bych si z originál příslušenství dokoupil jen to křídlo a peníze místo do SPaketu narval do jiný výbavy(např. tažné zařízení apod.)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi přišlo z jednoho autosalonu - takže pokud někdo váhá, měl by si trošku pospíšit :)

Pokud budete mít o vůz zájem, je nutné jej objednat do konce září, dodací lhůta už se prodloužila na 2 měsíce (nedostatek diselových motorů pro tuto akci) a možnost objednání končí právě 30.9.2009.

Nechci tady zasírat fórum, ale když už se tu nakousnul dýzlový motor pro Oktávii Tour, což je 1.9 TDI PD 74KW, co si o něm myslíte? má někdo reálnou zkušenost s PD systémem? já jen, že slyším ty a ty názory....

Jinak ty "ropáci" se v Tour fakt jedou hodně hodně hodně, a taky dost 1.6ky MPI 75KW, a poslední dobou už moc nejsou vidět 1.4 16V...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......5 az 8 tydnu i vice cekaci doba? Aspon bude pod vanocnim stromeckem pekny darecek ;)

Tak dárek to bude rozhodně moc pěknej :) z mého pohledu je prostě Tour kus poctivýho auta, když pominem design, supermoderní blbosti který to nemá(a který nepotřebuju), tak to auto prostě nemá chybu, a jako že všude se "vochcává" a šetří, tak Tour je opravdu hodně kvalitně poctivě udělaný auto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý to tak řekli na školení prodejců za účasti hlavounů pro prodej v ČR.

Jo končit už to asi fakt bude, příští rok, PREJ od ledna snad na 1 směnu a max do letních prázdních, ale každý toho napovídá, uvidíme uvidíme, ale ke konci se to už blíží, to jako jo.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...