Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Nevim, do kteryho temata to napsat, pokud vubec. Kdyby to ale nekoho zajimalo, tak aktualne se ve Vrchlabi vyrabi cca 140 Touru denne. Je to ale z odborarskyho casopisu, takze nutno brat s rezervou..

A počínaje příštím týdnem se navyšuje výroba na 172 Tourů denně. Posledních pár dní je i zvýšený počet tourek do čech, takže kdo máte objednáno určitě se již brzy dočkáte. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna kurna, to ste me zaskocili s tim ze akce konci s koncem zari, planoval sem objednat tak za mesic... zitra to prodiskutuju s autosalonem, jinak jeste zjistuju kde a jak a zakolik, mate nekdo overene informace kdy akce konci?

nemate nekdo sportpaket? Zajima me jak se sedi v tech sedackach, jestli by nebylo mozne u nekoho posedet :)

asi to bude corrida cervena, combi, tdi, sportpaket, climatronic, vsechny el okna, esp. Uvidime kdo co nabidne, spoleham na krizi a na vybavu zdarma, vic jak 360davat nechci.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja to jdu objednat v sobotu :-) - konec zari je neoficialni...ale co ty vis :-D takova nabidka se neodmita...

Tdi, liftback, šedá satin, tour packet, látka graham s bederními opěrkami, kožený paket, mlhovky, dalkovy central, vyhrivane ostrikovace, a to je asi vse :-D cena cca 334K +-, dealer pry da free radio a skofin zimni kola...zkusil bych este nakou vybavu usmlouvat ale nevim nevim....ja na tohle nejsem...ani u vietnamcu mi to nikdy neslo :-D :-D mate na to nejake triky?? jinak doufam ze do Vanoc bude doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rožere zdar,

myslím si,že "manipulovací" prostor pro Dealera ohledně slev popř. dávání doplňků je minimlání.Počítám,že na těchle "akčních modelech" nebude žádnej velkej vejvar (počítám pár tisíc),ale tohle můžou potvrdit nebo vyvrátit kluci od škodárny.

Rádio dobrý,proč ho nevzít ;).Pneumatiky od Škofinu zadarmíka jen tak nebudou ;).

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rožere zdar,

myslím si,že "manipulovací" prostor pro Dealera ohledně slev popř. dávání doplňků je minimlání.Počítám,že na těchle "akčních modelech" nebude žádnej velkej vejvar (počítám pár tisíc),ale tohle můžou potvrdit nebo vyvrátit kluci od škodárny.

Rádio dobrý,proč ho nevzít ;).Pneumatiky od Škofinu zadarmíka jen tak nebudou ;).

Tom

taky myslím že dealer ma mnohem vetsi manipulovaci prostor u neakcnich modelu...tak prave jen zustavam koukat jak vsude vsichni pisou co vse jim tam navolil navic....

pneumatiky vc disku by od skofinu mely byt (v pripade FL...aspon podle toho co mi rekli) ovsem to "zadarmo" je vykompenzovany v rpsn :-D

edit: hot info: dodaci lhuta: 6-16tydnů :-)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,jo,já to tak myslel,že se to promítne do RPSN.Zas na druhou stranu je v dněšní době docela vostrá konkurence,takže už je to navyšování RPSN daleko menší než bývalo.Takže ty gumky nevýdou zas nějak draho ;).

Jinak jsem koupkal zpětně do tématu a opravdu se tady objevily znímky i o slevách cca 15% (Jaster),tak nevím,no.

Tak ten rozptyl dodaček je docela zajímavej.

T.

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja to jdu objednat v sobotu :-) - konec zari je neoficialni...ale co ty vis :-D takova nabidka se neodmita...

Tdi, liftback, šedá satin, tour packet, látka graham s bederními opěrkami, kožený paket, mlhovky, dalkovy central, vyhrivane ostrikovace, a to je asi vse :-D cena cca 334K +-, dealer pry da free radio a skofin zimni kola...zkusil bych este nakou vybavu usmlouvat ale nevim nevim....ja na tohle nejsem...ani u vietnamcu mi to nikdy neslo :-D :-D mate na to nejake triky?? jinak doufam ze do Vanoc bude doma...

Když v zimě vyskočila první akce na TOUR (trvala do konce února) chtěl jsem ji vzít v Praze, kde jsem tehdy dělal a prodejce mi sdělil že cena je konečná. Po informaci 300km východně od Prahy jsem si ji objednal se slevou cca 20 t. za kterou jsem si vzal nějaké doplňky, výbava + koberce dodal prodejce, neorig. rádio s montáží bylo za paušál 1000,-. Ovšem čekal jsem už tehdy 3 měsíce místo 8 týdnů. Prostor ke slevě určitě mají větší či menší .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky myslím že dealer ma mnohem vetsi manipulovaci prostor u neakcnich modelu...tak prave jen zustavam koukat jak vsude vsichni pisou co vse jim tam navolil navic....

pneumatiky vc disku by od skofinu mely byt (v pripade FL...aspon podle toho co mi rekli) ovsem to "zadarmo" je vykompenzovany v rpsn :-D

edit: hot info: dodaci lhuta: 6-16tydnů :-)

Ja auto objednával 1.9. a bude prý až v listopadu.A to jsem objednával 1.6 75kw benzín.Problémy s dodávkami podle nich prý mají být hlavně s naftou./málo motorů/.Dealer mi sám od sebe nabídl po konfiguraci slevu 10.000kč,když to objednám u nich. Když jsem chtěl přiobjednat komplet sadu zimních pneu, bylo mi řečeno, že se mi je pokusí zajistit zdarma. Tak doufám,že jim to vyjde! Držím jim palce. A to jsem o ceně ani nelicitoval. A podotýkam,že platím hotově.Bez přeplácení. Tím chci říci, že i tyhle akční ceny mají slušné rezervy pro dealery. Už se na ní těším. Barva capuccino,výbava slušná,cena taky-nemá to chybu.Je mám trochu obavu z té mech.klima.Nemám s tím žádné zkušenosti. Snad to vychladí. Nevíte někdo jestli na O1 pasují kryty kol HERMES ,které jsou určeny pro R?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja auto objednával 1.9. a bude prý až v listopadu.A to jsem objednával 1.6 75kw benzín.Problémy s dodávkami podle nich prý mají být hlavně s naftou./málo motorů/.Dealer mi sám od sebe nabídl po konfiguraci slevu 10.000kč,když to objednám u nich. Když jsem chtěl přiobjednat komplet sadu zimních pneu, bylo mi řečeno, že se mi je pokusí zajistit zdarma. Tak doufám,že jim to vyjde! Držím jim palce. A to jsem o ceně ani nelicitoval. A podotýkam,že platím hotově.Bez přeplácení. Tím chci říci, že i tyhle akční ceny mají slušné rezervy pro dealery. Už se na ní těším. Barva capuccino,výbava slušná,cena taky-nemá to chybu.Je mám trochu obavu z té mech.klima.Nemám s tím žádné zkušenosti. Snad to vychladí. Nevíte někdo jestli na O1 pasují kryty kol HERMES ,které jsou určeny pro R?

Tak to je sleva cca 3%, takže žádný terno..ale pokud k tomu daj i ty zimáky, tak je to na trumfa slušná nabídka..

Proč by to klima neuchladila? Akorát budeš muset často regulovat teplotu ručně..

Pokud je to stejný rozměr ráfků, tak kryty pasovat budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je sleva cca 3%, takže žádný terno..ale pokud k tomu daj i ty zimáky, tak je to na trumfa slušná nabídka..

Proč by to klima neuchladila? Akorát budeš muset často regulovat teplotu ručně..

Pokud je to stejný rozměr ráfků, tak kryty pasovat budou.

Máš pravdu,když na to ted koukám ,tak ta sleva opravdu není nic moc .Snad to vyjde s tema zimákama. Asi jsem to měl víc okecávat.Ale to moc neumím,tak jsem byl urvanej z toho co mi sami nabídli. Ty kryty HERMES prý na 02 nejdou,prý má jinej profil kola.Alespon podle diskuse tady na webu.Snad tedy na O1 půjdou,docela se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...