Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Ten sportpaket je supr, jesli dobře koukám, tak to má i černej strop jako mívaly RS?

Tak jak tu na to koukám, kdyby člověk věděl, když si jí šel objednat, to, co se teď klube v podobě fotek a krásných milášků, určitě bych změnil konfiguraci, alespoň s tím sportpaketem, je to opravdu supr. Když jsem byl v konfigurátoru škodovky, tak mě tam ten sportpaket nešel a pak jsem se už nezeptal, moje chyba. Jinak přeji všem mnoho šťastných kilometrů a ať se vám zloději vyhýbají obloukem.

P.S. zkuste někdo popsat vaše zabezpečení těchto krásných aut, co si tam všechno dáváte? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera! Tak at ti to jezdí!

Díky, auto má stále co nabídnout, ve srovnání s konstrukčně mladšími konkurenty (ceed, sx4, i30, bravo, megane atd.) dle mého názoru není nijak pozadu krom bezpečnosti. Auto je pohodlné a uvnitř je ticho, motor 1.6 jde pohotově za plynem a jeho pružnost je skvělá. Zlatý osmiventil. Pokud nejedete do vyloženě prudkého kopce, motor má dostatek tahu i kolem 2000 otáček. A to ještě není zajetý. Prodleva plynu je znát jen při přidání plynu na volnoběh, za jízdy vůbec....Převodovka má na dnešní poměry delší dráhy, ale jsou přesné. Odstupňování je na okresky ideální, na dálnici bych volil radši diesela. Jediná věc, co mě štve je záslepka místo zámku kastlíku, ale to je detail. Zkrátka za zy prachy je to stále poctivej kus auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak tu na to koukám, kdyby člověk věděl, když si jí šel objednat, to, co se teď klube v podobě fotek a krásných milášků, určitě bych změnil konfiguraci, alespoň s tím sportpaketem, je to opravdu supr. Když jsem byl v konfigurátoru škodovky, tak mě tam ten sportpaket nešel a pak jsem se už nezeptal, moje chyba. Jinak přeji všem mnoho šťastných kilometrů a ať se vám zloději vyhýbají obloukem.

P.S. zkuste někdo popsat vaše zabezpečení těchto krásných aut, co si tam všechno dáváte? Díky.

Tak ten sport paket jsem doobjednával cca před třema týdny a auto bylo vyrobeno v púvodním termínu ,zabezpečeni pouze zam.zpátečky a přibyde tajný vypínač zapalovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musim rict, ze schopnost Skody popsat nektere priplatkove polozky je casto hodne tragikomicka. A je myslim sama proti sobe. Chapu, ze si do Touru koupi Climatronic malokdo. Ale i tak nevim, proc je v konfiguratoru jeho cena 47 000. Chybijou tam treba i akcni modely, pripadne kdyz uz, neni tam napsany, co obsahujou navic apod.

Docela me prekvapuje, ze davaji se sportpaketem cernej strop, ale ten klakson je normalni. Zvlast, kdyz zacali dvoutonovej davat i do FII/R.

Do puvodniho sportpaketu se davala tonovana zpetna vnesji zrcatka - je to tak i s tema novejma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musim rict, ze schopnost Skody popsat nektere priplatkove polozky je casto hodne tragikomicka. A je myslim sama proti sobe. Chapu, ze si do Touru koupi Climatronic malokdo. Ale i tak nevim, proc je v konfiguratoru jeho cena 47 000. Chybijou tam treba i akcni modely, pripadne kdyz uz, neni tam napsany, co obsahujou navic apod.

Docela me prekvapuje, ze davaji se sportpaketem cernej strop, ale ten klakson je normalni. Zvlast, kdyz zacali dvoutonovej davat i do FII/R.

Do puvodniho sportpaketu se davala tonovana zpetna vnesji zrcatka - je to tak i s tema novejma?

...ano jsou tam tónovaná vnější zrcátka . jen mě trošku překvapilo že mají v nabídce výsuvné odstřiky předních světlometů a já mám "pevné" . musím se ještě stavi za dealerem, aby mi o tom něco řekl. . Uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten sport paket jsem doobjednával cca před třema týdny a auto bylo vyrobeno v púvodním termínu ,zabezpečeni pouze zam.zpátečky a přibyde tajný vypínač zapalovani

Moje chyba, že jsem se dodatečně nezeptal, ten konfigurátor si dělá co chce, neukazuje návaznosti a možnosti v celém rozsahu, teď už sport paket neobjednám-výroba 43.týden. Jinak zámek zpátečky je sice dobrý, ale prý lze zneškodnit vyšlápnutím spojky a celý auto je pryč. Přemýšlel jsem o http://www.zederlock.sk/index.php , je to ale trochu z ruky, snad o dovolené, všichni máte autí v garáži, tak tento problém řešit tolik nemusíte, mě bude zase stát před barákem na parkovišti a v tom vidím největší problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty výsuvné ostřikovače jsou u všech ostatních modelů, je to chyba v konfigurátoru. Těch zrcátek se tedy možná dočkáme i pro FII RS.

Je to hloupost Škody, když je jí jedno, jestli si člověk nacpe do auta paket za 23k nebo ne.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to asi zas taková hloupost nebude. Plánovači výroby jsou určitě radši, když na lince jede jedno auto jako druhý a lidi si neobjednávají sportpakety a jiný blbosti, který jim to plánování dělají těžší. :)

Jinak na tý jedný fotce se mi zdá, že sklo zrcátka je u sportpaketu modrý. Hodila by se detailnější fotka nebo názor majitele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty výsuvné ostřikovače jsou u všech ostatních modelů, je to chyba v konfigurátoru. Těch zrcátek se tedy možná dočkáme i pro FII RS.

Je to hloupost Škody, když je jí jedno, jestli si člověk nacpe do auta paket za 23k nebo ne.

to je třeba pravda, jenže já to mám i na faktuře cituji

pk 5 výsuvné integrované ostřikovače světlometů 1681,- Kč jsem zvědavý když dojdu za dealerem s reklamací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ten problém...prodejci spoustu věcí nevědí, nebo se mýlí a v konfigurátoru je hroznej bordel. Pak člověk něco objedná a buď už se o to moc nezajímá a dostane co si objednal, nebo dál pátrá, třeba tydy na foru a začne zjišťovat že jsou další možnosti a některé ceny v konfig. jsou nemysly atd..Někdo to nechá bejt, ale asi ho to mrzí, nebo jako třeba já 3x mění konfiguraci přímo ve Škodě a zase vzniká zmatek..měli by si v tom konfigurátoru udělat pořádek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. zkuste někdo popsat vaše zabezpečení těchto krásných aut, co si tam všechno dáváte? Díky.

Já si tam dal radši zámek řadičky i alarm, ještě budu dodělávat tajnej vypínač a nejradši bych v ní ještě spal :) ..octy jdou u čorek na dračku a o takovýhle nový fešandy budou mít velkej z zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tam dal radši zámek řadičky i alarm, ještě budu dodělávat tajnej vypínač a nejradši bych v ní ještě spal :) ..octy jdou u čorek na dračku a o takovýhle nový fešandy budou mít velkej z zájem.

já zatím nemám nic, protože tento rok dojíždím ještě s feldou, kvůli dálniční známce a do konce roku dám alerm a zamykání volantu, někde mám odkaz na nějakou slovenskou firmu co to dělá, středisko je v Bratislavě což mám cca 100km, a to mám auto v garáži a v práci parkuji pod kamerou.

Editováno: , autor: zdenislav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zatím nemám nic, protože tento rok dojíždím ještě s feldou, kvůli dálniční známce a do konce roku dám alerm a zamykání volantu, někde mám odkaz na nějakou slovenskou firmu co to dělá, středisko je v Bratislavě což mám cca 100km, a to mám auto v garáži a v práci parkuji pod kamerou.

Bacha na záruku..nevím přesně jak to je, ale pokud to nedělá oficiální Škoda servis tak by jsi o ni mohl přijít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zatím nemám nic, protože tento rok dojíždím ještě s feldou, kvůli dálniční známce a do konce roku dám alerm a zamykání volantu, někde mám odkaz na nějakou slovenskou firmu co to dělá, středisko je v Bratislavě což mám cca 100km

No, tak to já plánuju taky, mělo by být v noci asi 20stupňů, abych se tam moh vyspat, jinak jsem ještě uvažoval nad http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feM...dSelected=54556 je to systém polohy auta, nebo hlášení na tlf. adresu na zeder jsem dával v předchozím příspěvku.

Jinak zamykání zpátečky jsem měl u fabky, ale je překonaný, zvlášť když čorky jsou dvě. To zabezpečení mě dělá trochu starosti, tak jsem si ani nevzal FL, abych nemusel platit za něco, co nemám. U úvěru jsem majitelem já, kdežto u FL je majitelem lízingovka a ta si nechá vše zaplatit, i když ti auto ukradnou, a ty nedostaneš nic, nejsi majitel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na záruku..nevím přesně jak to je, ale pokud to nedělá oficiální Škoda servis tak by jsi o ni mohl přijít..

já si myslím, že to je jen a jen na domluvě. Ptal jsem se v salůnu a tam mi řekli, že si tam můžu nechat dát i jiný rádio, než mi nabízeli i zámek řadičky jinde, atd. Bude to výhoda místních autosalůnů, kde se lidi znají. Proto jsem ani kvůli slevě nikam nejezdil, abych měl tuto možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to asi zas taková hloupost nebude. Plánovači výroby jsou určitě radši, když na lince jede jedno auto jako druhý a lidi si neobjednávají sportpakety a jiný blbosti, který jim to plánování dělají těžší. :)

Jinak na tý jedný fotce se mi zdá, že sklo zrcátka je u sportpaketu modrý. Hodila by se detailnější fotka nebo názor majitele...

U sport paketu jsou skla zrcátek zbarvený do modra a je v nich dobře vidět i za deště,motor 1.9tdi je ze spodu ceý zakrytý plastovým krytem a nejsou předni mlhovky a páté dveře se nedají odemykat klíčkem pouze centralem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusím se s prodejcem domluvit, moc rád bych se konce záruky dočkal, pokud možno i s autem :)

Taky jsem se v servisu ptal na dodělání denního svícení u kamaráda, je to i lacinější-práce, není problém-

http://www.dennisviceni.cz/dennisviceni/es...iceni-SJ294typ3 ,co si myslíte ostatní o tomto způsobu osvětlení auta, je to dostačující? U nás s tím jezdí i sanitky, pravda mají ještě něco modrýho na střeše a něco jim tam houká, asi dvoutónová.

Já to chci volit i z toho důvodu, že krátký trasy denně značně vyčerpávají akumulátor, neustálý svícení a startování- co si o tom myslíte?icon5.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...