Přejít na obsah

Spotřeba a zkušenosti z provozu


kapl

Doporučené příspěvky

Zdravím,dnes jsem absolvoval garančku.Yeti mám vyrobené v říjnu2010 a do provozu šel v lednu 2011 takže se mi garančka načetla po dvou letech(při ujetejch 15ti tisících) ikdyž mám zaplacenou prodlouženou záruku na 4roky/60tisíc. Udělali běžnou garanci a stálo mě to po všech slevách cca 5.400kč.Hned jsem technikovi hlásil ty studené starty kdy vyletí otáčky nahoru a postupně to po pár vteřinách a řehtání přestane.Pak servismen řekl že to na počítači nic nenačetlo a že prý jen přehráli soft...Budu to ted' víc sledovat a nahraju si to na telefon(video).Ty asi budeš mít novější,"vychytanější" řetěz. atd. Jinak by jsi už asi měl za sebou svolávačku a dávali by ti podložku pod turbo..... Domů jsem jel s pocitem že mi to tak nějak víc hučí....?Nevím, snad si to všechno sedne. V podstatě mám obavy z toho že se motůrek jednou po záruce položí a škodovka se mi nato vykašle a Kulance? Bůchví kde jí bude konec.Tohle auto jsem si kupoval s vědomím že ho chci mít dlouho.

Auto vyrobeno 2.5.2011 přesně :-) 2x reklamováno rachocení a 2x přehraný soft. Jo svolávačka podložka a znak škoda. No servis říká, že mám nový řetěz, ale co jsem se všude dočetl, tak mám starý typ. Tak při garančce jsem jim sdělil rachocení a prej jim to neudělalo a mám to sledovat , směšné co ? Do konce záruky mám půl roku a mám strach, že se potom nedoplatím, když mi na to servis doslova se*e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas to chce také prostudovat témata o stejném motoru v jiných sekcích,např. Fabia II a dozvěděl by ses zhruba toto:

"Technická produktová informace 2026741 - Kovové klepání po studeném startu

Datum zveřejnění: 10.10.2012

Prodloužený rozvodový řetěz.

K prodloužení řetězu může dojít pouze do data výroby motoru 17.6.2011. K modifikaci rozvodů došlo od data výroby motoru 18.6.2011 včetně. Od tohoto data výroby motoru neprovádějte žádné opravy, zaklepání po startu není závadou."

nebo toto:

"Technická produktová informácia zverejnená 24.9.2012

Kovové klepanie po studenom starte, kovové hluky z oblasti rozvodov:

Predlzeny rozvodovy retaz: K predlzeniu retazu moze dojst iba do datumu vyroby motoru 17.6.2011

K modifikácii rozvodov doslo od datumu vyroby motora 18.6.2011

Od tohoto datumu vyroby motora nevykonavajte ziadne opravy, zaklepanie po startu neni zavadou." ...

Takže teoreticky bys tam měl mít ještě starší verzi řetězu.

Děkuji za info :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se po delší době hlásím. Najeto je 155 tis km. A motor šlape bez problému, občas dojde k onomu zarachocení, ale jak sem už řekl posledně když je motor studený. Zatím sem to nějak neřešil. Nechám to na jaro. Spíš, se mě stalo asi 3 krát během 1tis km, kdy mi auto z ničeho nic spadlo do nouzového režimu za jízdy. Víc jak 60 km/h to nejede. Ale po zastavení a opětovném nastartování to bylo ok. No hledali jsme závadu a pokud se to vysloveně neobjevilo nic jsme nezjistili. Když se to stalo asi po 3 jel jsem rovnou do servisu a vyběhla závada čidla palivového čerpadla (sporadická chyba). Po vymazání vše ok??? Servis si neví rady. Řešil tu to někdo, opětovné spadnutí do nouzového režimu?? Ono když vás to potka na dálnici. Nic příjemného....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Dálniční" nouzáky a dva dokonce při předjíždění ve stoupání jsem prožíval s náhradní HTP Fábií a po cca třetím "pádu"(celkem asi 7 :kol-31: ) jsem měl naučený grif to stylem vypnout-nastartovat znovu aktivovat jak mazák za jízdy.

Ty Tvoje nouzáky oni nevyřeší jen pouhým mazáním a lepší bude, máš-li blízko servis zajet při nouzáku tam. Po restartu zdechnutím motoru to nahrubo smázneš a jednotka si závady nepamatuje a oni to přečtou jen když to nezdechneš.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se podívat na plastovou trubku sání,co vede od turba do mezichladiče stlačeného vzduchu - bývá tam samolepka,kde by ten datum výroby měl být. Jinak ale pochybuji,žy bys tam měl o půl roku starší motor,než zbytek vozu.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže já to mám na Fabii takto: motor dle štítku na sacím potrubí od turba vyroben 3.5.2010,auto je vyrobeno 5/2010. Na motoru směrem ke kabině jsem našel jen jeden štítek - samolepku - na mezichladiči stlačeného vzduchu a ten je čistě k němu - je tam číslo dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdraví,včera přijel zákazník-Golf 1.2Tsi,taky ho zlobjej studené starty a rachtání řetězu,taky se to snaží na servisu jako řešit a nic se neděje,také byl nedávno na garančce v 15ti tisících a stálo ho to všechno 2.800kč a mě u Yeti po všech slevách 5.400kč. Jezdím ted' průměr za 7,2l a to jsem si dával dost záležet ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Tak dříve zmíněná závada.... byla vyměněna podložka a přehrán software a je klídek. Jezdíme v klidu dále. Divím, že se to ozvalo až po 156tis :)

Jo,to jsou věci. Podložka vyměněna? Protože tam byla ta tenčí 1mm a teď tam máš tu s tloušťkou 2 mm? Nebo namontována,jelikož tam předtím žádná nebyla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Řešeno ne, jen myslím, že jsem sem psal, že mi říkal můj známý mechanik, že u 1,4 TSi už mění motory dost často, něco s ventily říkal určitě... zapékání ventilů? Nějak jsem to moc nevnímal, v tu dobu mě už zajímalo TDi. :D Ale třeba to bude něco podobného i u 1,2 TSi, ale on mluvil určitě o 1,4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, sakra, koukám že tebe se týká i ta 1,4 TSi. :D Ale tak třeba nevěděl co říká. Říkal že rozvody u 1,2 TSi jsou klasika, ale co teď mají ty 1,4 TSi tak že to je o dost horší. Ale je možné, že pořád v rámci Fábií - takže 1,4 TSi v RS. Říkal něco o moc velkém výkonu na malý motor... No ale nikde se o tom nepíše, tak třeba jen strašil, na druhou stanu neměl proč, já tam byl vybírat TDi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...