Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

S Rio tu budes prvni, hneda Topaz se mi taky libi a vybirat si podruhe, vahal bych mezi temito dvema. Seda Quartz, hmm, decentni... s cernou nevyniknou ty cerny ramecky zadnich svetel a cervena Corrida mi sedi vic u Rapida Spaceback nez k F3C. Bilou ma kazdej druhej, tmave modre si nikdo ani nevsimne. Modra Race nevypada taky zle, Denim mi prisla uz takova moc "vyblita", stejne jako Cappuccino. Zelena Rallye je hodne kriklava, ale pozornost pritahne. Stribrnou nic nezkazis, to auto bude mit smrnc. Zlutou uz asi nedas a vic tam toho uz neni, nebo jo? Nakonec to stejne bude na tobe... Ja chtel auto, ne barvu, takze jsem skoncil u te, kterou mi to dalo v zakladu bez priplatku. To bych pak jeste musel resit kola, spoilery, listy, led osvetleni a kdo vi co jeste... s radosti prenecham tyhle starosti jinym a s autem budu proste jenom jezdit...  :kol-28:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budu uvažovat pouze standardní metalízy, tak u mě je pořadí následující:

1. Rallye

2. Moon

3. Metal

Podle toho jak vidím FIII kolem sebe a s příhlédnutím k mé barvě (modrá Race), bych už volil Rally. Moc jich nejezdí, modrá Race je na každé druhé, a právě pro výraznost se mi líbí. Záležíí na prioritě každého jednotlivce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mňa akákoľvek farba okrem tmavých, tie auto zmenšujú, nevyniknú detaily a úplne sa utopia zadné svetlá, naopak neprimerane vystúpia predné veľké svetlá. Takže metaliza biela, strieborná, cappuccino, bledomodra (denim?), možno ešte zelená a červená..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo hnědá Amber taky není špatná a to přitom hnědou Topaz spolu s černou považuju za nejhorší barvy na Fabii.

 

To je dobrý nápad. Jestli jde o něco módního/zajímavého, tak fleetová lakovna má několik desítek odstínů. No a zelená Májová, to je přece barva století.. byť na Roomsteru mně nijak extra nepřišla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím taky sem to někde četl že se nešpiní, či není vidět tolik, mám i zástěrky ale nezdá se mi že bych ho musel mýt nějak méně než auto jiné barvy.Ostříknu ho vapku 2 týdně, neb je ta Cappuccino špinavá jak čuně, fakt nekecám :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím taky sem to někde četl že se nešpiní, či není vidět tolik, mám i zástěrky ale nezdá se mi že bych ho musel mýt nějak méně než auto jiné barvy.Ostříknu ho vapku 2 týdně, neb je ta Cappuccino špinavá jak čuně, fakt nekecám :kol-28:

 

Samozřejmě, že špína tam je, ale když se podívám ze 3 a více metrů na špinavý capuccino a na stejně špinavou bílou, tak tam rozdíl je. Navíc nemám čas auto hýčkat mytím až tak moc často, a pak to na té béžové není přeci jen tolik do očí bijící.

Jinak se chci zeptat, jak se ti osvědčily ty zástěrky. Taky už jsem o nich uvažoval, hlavně proto, že za mokra se špína tak nějak viditelně (jakoby v pruzích) nalepuje na boky zadního nárazníku.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elkanera: k zástěrkám asi tolik mně šlo hlavně o přední dával sem je kvůli odlétavajícímu bordelu od kol, ne jen vody ale i kamínků, no a zadní když stojí origo 3 kila sem nechal dát taky.Čili jsem vlastně bez zástěrek vlastně nejel tak nemohu porovnat jaké to je bez nich.Cena je zanedbatelná a být tebou jdu do nich a jestli někomu vadí že auto v nich nevypadá tak super jak sem někde četl tak já ho zabil ůplně ještě poklicema stáhnutýma plast. páskama.

Takže za mne koupt má to smysl je tam mít určitě i ty zadní pro ten případ o kterém si psal.

Sem rád že mám konečně auto kde oreginál doplnky stojí pár kaček, na druhé auto mne stály oboje zástěrky 2841 kč cena bez montáže a taky sem je tam nechal dát rovnou při koupi vozu a slouží dobře po roce žádné viditelné poškození od kamínků a ten zadek není tolik zaprasený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Škodovka je předražená a vždycky byla,za míň peněz chudá výbava.Jiné automobilky jsou na tom co se cen a výbav týče mnohem lépe,např IX 20 za 260tis komplet vybavená atd bych mohl pokračovat.

Rok se s rokem sešel, a máme tady údaje o prodejích v ČR za říjen 2015 http://www.autoforum.cz/zajimavosti/nejprodavanejsi-auta-v-cr-rijen-2015-100-modelu-46-znacek/obrazek/9 Fabia - 2.269 , Hnůjdé i20 - 208 , takže je jasné, když se Fabií prodá v ČR 11krát více než i20, že se musí Hnůjdé podbízet cenou a používat agresivní reklamní kampaně, naštěstí s opačným účinkem, zákazník ze sebe nenechá dělat hlupáka.

Editováno: , autor: dodge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...