Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

4 194 příspěvků k tomuto tématu

Ja si myslim, ze keby urobili rapida v combi, tak by octavka dost stratila... Inak liftback od rapida ma neskutocne velky kufor...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Asi by pár lidí O3 nekoupilo, ale pokud by vzali Rapida, furt by mohli být rádi, že lidi koupili Škodovku

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hosi jste blazni ? Rapid Combi ? :D:D ... vzdyt i ted Rapid Lift ma vetsi kufr nez FIII. combi. kdyby byl combi, tak bude mit kufr vetsi nez OIII. combi.

Jak typicke, vetsi vetsi vetsi a uplne k hovnu, jenom vozit vzduch ;) a to nemluvim o neumeni parkovat a pak jsou omrd*ny vse vsechny auta. Ste tak trend SUV.

Spadnete uz z ty svetsky a postavte se na zem :)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono dost lidí si koupí kombi třeba jen kvůli vzhledu. Nevím, přijde mi, že Ty taky vozíš jen vzduch k hovnu. Prostě liftu chybí ta střecha a navíc, mě se s kombi parkuje lépe jak třeba s Rapidem liftem. No a i kdyby měl větší kufr, tak nevidím důvod si nekoupit O3, která je přeci jen někde jinde.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak píše Losky. Nejde ani tak o velikost kufru (i když když už tak jako tak vozím kupu vzduchu v lifru, proč nemít pravidelnější tvar než limitující skloněné okno), jako o vzhled. Já osobně moc sedany a liftbacky nemusím, radši mám combi (proto už mám 4. firemní lift :help:). A o zmíněném parkování nemluvě, lift je nepřehledný, kdo není zvyklý, bez senzorů ani ránu a parkuje navíc nakřivo.

Pokud mluvíme o stejném půdorysu, nevidím důvod proč nekoupit kombi

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, mozna vozim vzduch, ale vetsinou na zadnich sedackach, nez v kufru ;) V kufru vzdycky neco taham, prevazim a dalsi veci, kdez to zadni sedacky jsou u me uplne zbytecnosti :D Combi mam z duvodu, kdy jsem mel HB a do kufru jsem skoro nic nedal :( Takze proto je u me duvod combi. Kdyz bych ho nevyuzil, tak ho nekupuju, protoze Monte v HB vypada lepe.

Nicmene, jsou to vsechno volby jedincu, ale to parkovani me obcas stve, co tak vidavam a slychavam, tak to by jeden blil..... u me nastesti zatim vse v pohode.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vidíš, já bych si krátkou nekoupil, protože jsem kombíkář. Každopádně lift je na parkování opruz, zvláště Rapid. O3 jsem v liftu měl a dalo se to, i když já raději couvám tak, že cumim dozadu. Prostě když bude F4 větší prostorově pro pasažéry, rád si ji pořídím. Občas vzadu musím vézt dva lidi s dětskou sedačkou a to je bída, ale kufr a prostor vepředu chválím a design F3 mi přijde po Supu druhý nejhezčí. Každopádně teď jsem objednal zase O3.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nalezeno na youtube

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No hlavně ty splodiny z motorového prostoru. Ta voňavka je teda bomba.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pobavilo :) nejvíc ale ten obmotaný volant :D 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zplodiny bych neřešil, ale že tam teče je fakt.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta kuzicka na volantu pobavila :D:D .... nicmene, od stredy mam dovcu, tak si udelam asi vlastni TPI ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Monte má teď zatmavený blinkry? 

E69B8C2E-3FA3-4AF2-8105-59A262B2DB36.thumb.png.0d17450690df70a5cfb05714d5c337e1.png

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

aj cez konfigurátor v notebooku to tak vyzerá

59cd43bc711b3_Snmkaobrazovky(174).thumb.png.36ab31c5ab40519a49f0b3c8cbf3b454.png

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U mě na PC to vypadá, že všechny výbavové verze mají zatmavené blinkry. Takže buď změnili světla nebo je to prostě chyba. Na obrázku výbava Trumf.

fabia.png

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Graficka chyba v konfigu. Nikde jsem se nedocetl v produktovce, ze dochazi k zatmaveni ;)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S ohledem na dalsi modely bych si tipl, ze k tomu driv, nebo pozdeji dojde.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se