Přejít na obsah

Pazvuky, drnčení v interiéru


michal9

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
já to vzdal kurník :-((( sundaný tapece + B sloupek a nikde nic....možná ty zámky, ovšem nevidím v tom kde to seřizovat a kdo ví co to vůbec dělá ....

Jak uz tady bylo receno ,nejlepsi by bylo ty dvere nejakym zpusobem izolovat ,neboli hnedka vytlumit..., ty draty,zeleza co jsou pod tapecem opravdu oblep nejakou paskou ,muzes pouzit treba ipu ,ktera se pouziva predevsim na izolace strech apod.,... Kolega to treba delal tak ,ze sbiral takove ty gumove polstarky co se davaji zespod na dřezy a lepil je na tapec z druhe strany.,, :D ...

Kazdopadne vsecko jde spravit,kamosovi jsem tlumil dvere a pak mi rikal ,ze to porad drnci ,,stacilo jen poupravit a poradne dotahnout repro lol ...,

hodne zdaru !-..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Aachh joo kuwa uz me ty pazvuky fest serou ...... pri prejezdu nerovnosi nebo pri pridani plynu nebo brzdeni .. mi lupe praska jakoby ze dveri snad to de ze zamku dveri nebo z b sloupku nevim. dvere sem mel rozdelane a jak na potvoru nic .... cep na zamku dveri omotany izolackou taky nic ... nema nekdo est enejaky navrh eso v rukavu? .. mam uplnou chut to prodat jak me to stve..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si pustím nahlas muziku tak mi občas drnčí asi zámky. Je to jako drnčení pružinek nebo co. Tak nevim, jestli s tím něco de udělat nebo to bude dělat pořád jak s tím třepe reprák. A taky mi vžou asi plasty oklolo sloupků kolem kufru. Nemáte s tím někdo zkušenost? Mám OI combi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodl jsem se že s těma pazvukma něco udělám tak jsem sundal stropnici a nalepil na ni mirelon a je to rozhodně znát a divím se, že se to ve škodovce neřešilo už od výroby. Dal jsem mirelon i do předních dveří místo igelitu když jsem dával MDF podložky a možná je to můj subjektivní pocit, ale řekl bych že je to taky znát. Mirelon jsem dal i na plast pátých dveří, protože na nerovnostech to taky dělalo bordel a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdarec pánové,

také sem řešil hrozné pazvuky v interiéru a po dlohodobém zkoušení všeho možného jsem našel příčinu- jsou to panty ve dveřích. Materiál čepů a pantů asi není až moc dobrej, optřebením vzniknou vůle a při akceleraci, brzdění nebo na nerovnostech plasty vržou. Vše se mi podařilo odstranit tím, že jsem prostříkal panty i zámky dveří tzv. bílou tuhnoucí vazelínou ve spreji. Stojí cca. 150Kč a funguje to tak 1/2 až 3/4 roku, potom je potřeba prostříkat znovu. Je potřeba tu vazelínu nastříkat přímo k uložení čepu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

zdravim panove muzete mi poradit mam nove tesneni okolo dvery a serizene dvere a i presto porad slysim fuceni jako by to bylo z B sloupku ,nemate stim nejake zkusenosti, a pokud projedu mokrou silnici tak mi to pripada jako kdyz mam otevrene dvere,dik moc vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli vam neco chrasti z B sloupku tak je to pas ten naviak co je dole tak ten zelezny kos dal sem mezi nej a kastli penovku a je ticho :palec2:

tyjo, to jsem presne potreboval:) tak dik... ale... nehodil by jsi sem treba fotku, jak jsi to udelal? jestli to teda neni problem... urcire by to vsem pomohlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto je tema o ktorej by sa dalo hovorit stale, lebo ked uz konecne odstranim nejakym zazrakom jedno hrkotanie, zacne nieco ine...cize...

naposledy som riesil (este stale som nevyriesil) zahadne zvuky niekde od zadnych sedadiel, ako keby zvazok kablok buchal o plech, tak som v kufri vsetko podlepil, aby sa nic ani nepohlo, ale neuspesne, stale to robi....a potom zopar zvukov z prednych spolujazdcovych dveri a potom z vonku ako keby z napravy take jemne piskanie pri prejazde nerovnostami....kiezby sa to dalo odstranit cele a jazdilo by potichucku ako novy mercedes :D...ze by si clovek m0ohol aj radio vypnut a nesiel by ho slak trafit :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Prosím o radu,při rychlosti asi 80km/h zečne drnčet (rezonovat) v zadní části vozu, za řidičem jako by pod nebo vedle sedačky.Přesněji když otevřu schránku v kufru, zdá se mi že se to ozývá odtud.Je to plechový zvuk,jako když drnčí plechy o sebe.Ležel jsem za jízdy v kufru a poslouchal. Když jsem se díval co by to mohlo být, nenašel jsem tam nic co by to mohlo dělat. Jedná se o Octavia combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdarec všem!!!

potřeboval bych poradit. koupil sem začátkem letošního roku octavii tour trumf 1,9 tdi

prakticky okamžitě jsem poznal že něco není v pořádku

při každém rozjezdu a udržování otáček cca kolem 2000 tam něco rezonuje

potřeboval bych poradit na co se zaměřit nebo pošoupnout někam dále protože sem z toho oopravd zklamanej.

v servisu mě řekli že to tak dělá v dnešním světě každé auto.

díky moc za každej názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všem!!!

potřeboval bych poradit. koupil sem začátkem letošního roku octavii tour trumf 1,9 tdi

prakticky okamžitě jsem poznal že něco není v pořádku

při každém rozjezdu a udržování otáček cca kolem 2000 tam něco rezonuje

potřeboval bych poradit na co se zaměřit nebo pošoupnout někam dále protože sem z toho oopravd zklamanej.

v servisu mě řekli že to tak dělá v dnešním světě každé auto.

díky moc za každej názor.

Jo abych dodal tu třešničku na dortě tak nějakej týpek od dané značky mě na to řekl že se s tím musí smířit.

Takže co na to dále říct.

Obrázek si o tom každej udělá snad sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všem!!!

potřeboval bych poradit. koupil sem začátkem letošního roku octavii tour trumf 1,9 tdi

prakticky okamžitě jsem poznal že něco není v pořádku

při každém rozjezdu a udržování otáček cca kolem 2000 tam něco rezonuje

potřeboval bych poradit na co se zaměřit nebo pošoupnout někam dále protože sem z toho oopravd zklamanej.

v servisu mě řekli že to tak dělá v dnešním světě každé auto.

díky moc za každej názor.

Nazdar Ludia.

Som vlastníkom Octavie II 1,9 TDI 77 KW takyto isty problem som mal aj ja a nevedel som si pomoct. Prisiel jeden mecanik na to, že ked otvoriš kapotu a klakneš pred auto je tam miesto, kde sa spaja chladič a predný ram. Miesto kde je vidiet chladič v rohoch mi dal do vnutra zlozený papier a na podiv to prestalo. Mne to robilo pri 1200 - 1400 otackach.

skus a daj vediet pekny vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsi nenapsal kde TAM Ti něco resonuje?

Zdarec!!!

Podle mě je to něco s výfukem nebo v převodovce.

Možná je to přepážka ve výfuku ale jak to zjistit na víc než 80% který po mě chce servis.

Jedna taková možná pravděpodobnáě vadná součást výfuku je VLNOVEC.

Při klepání do výfuku divně vrže nebo něco takovýho.

Připadá mě zvláštní že to dělá jenom v takovým spektru otáček cca 1500 - 2200

Podle mě sou to naprosto běžný provozní otáčky motoru když zrovna nikam člověk nepospíchá!!!

Fakt nevím na co už se zaměřit protože sem s tím už ztratil tolik času že sem už naprosto bezradnej.

Je to těžký definovat protože se to všechno přenáší do celýho auta že.

Podlě mě je ale toto u novýho auta záležitost reklamačního řizení a ne abych na to musel přijít sám.

Doufám že se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vyfuku to muze byt treba jen ochranej plech nad nim. Drzi pomoci kovovejch bazmeku a kdyz ureznou coz je hned :) dekl se uvolni a drnci. Drzaky stoji cca 20,- a me to pomohlo a ze jich bylo teda shnilejch na papir :kuk:

Zdravím!!!

Tady je jeden zásadní problém je to nové auto.

Je pradva že rezonance jsou daleko více slyšet za jízdy. Při zastavení a točení motoru to ani tak není slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...