Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Jindrous tady uz pul roku spamuje, pta se jak male dite na kazdou kravinu (napr.jestli muze mit rezervu v kufru,kdyz bude mit subwoofer v prostoru pro rezervu) a pri tom byl u prodejce objednavat a neumi se zeptat na tyhle veci osobne...

Ohledne informaci jsme ti taky nekolikrat psali, ze jisti clenove jsou primo od dealeru, takze informace jsou od nejpoverenejsiho zdroje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozny ze jsem se spletl, on Jindrous tady resil snad celou vybavu a vsemozne doplnky a hlavne se pta uz asi pul roku kdy bude auto v predprodeji,kdy bude spusteny konfigurator,kdy bude auto k videni u dealeru atd.atd. a stale dokola,takze mozna jsem mu priradil i ten subak nepravem. Nic to nemeni na tom, ze se pta jak maly kluk na veci,ktere muze a mel resit u dealera v okamzik kdy si auto konfiguroval a ne tu o tom takovou dobu spamovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Stringo napsal:

Jindrous tady uz pul roku spamuje, pta se jak male dite na kazdou kravinu (napr.jestli muze mit rezervu v kufru,kdyz bude mit subwoofer v prostoru pro rezervu) a pri tom byl u prodejce objednavat a neumi se zeptat na tyhle veci osobne...

Ohledne informaci jsme ti taky nekolikrat psali, ze jisti clenove jsou primo od dealeru, takze informace jsou od nejpoverenejsiho zdroje...

 

Ahoj, jsou tu někteří lidé, co vědí víc než prodejci v danou chvíli. Tak proto se ptám i tady, pokud ti to vadí tak to nečti, nebo pravda, mohu to psát do svého vlákna v rubrice Váš Kodiaq.

A že se ptám? Ano auto není levné a budeme ho mít na delší dobu, proč bych se nezeptal :-) Získal jsem tím i velmi cenné informace a dotyčným lidem za to velmi děkuju.

Je snad normální když někdo kupuje velkou věc že se o to zajímá.

Měj se hezky.

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu je tu taky spousta lidí, kteří, ať už vědomě nebo ne, vypouští polopravdy, domněnky a fámy. Jakožto člověk "od zdroje" občas až žasnu, co se tady občas dočtu. Na druhou stranu se tady poměrně často objevují věci, který jsou určený výhradně pro interní potřebu a na netu nemají co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Kane13 napsal:

Na druhou stranu je tu taky spousta lidí, kteří, ať už vědomě nebo ne, vypouští polopravdy, domněnky a fámy. Jakožto člověk "od zdroje" občas až žasnu, co se tady občas dočtu. Na druhou stranu se tady poměrně často objevují věci, který jsou určený výhradně pro interní potřebu a na netu nemají co dělat.

 

Párkrát jsem si tady záměrně zafámoval a musím říct, že hloupost některých kopírovačů je neuvěřitelná. Dokáží převzít bez kritické úvahy cokoli. A nejedná se jen o Mičku, je jich mnohem víc.

 

Displej místo budíků má podle mě budoucnost. Pokud nebude přeplácaný (jakože tak mně ten obrázek přijde), tak super.

 

Už zná někdo náběh 162kW benzinu a 176kW nafty?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej je fajn to bez debat, krasne se na nej kouka, kazdopadne zadne nastavovaci funkce zvlast aby si to mohl kazdy menit jak chce, jako je napriklad v Audi a dalsich uz neni, takze clovek se musi spokojit s tim co je. I tak si myslim ze je fajn a za priplatek co co je u Passatu B8 - 17 300 kc a u Tiguanu - 15 600 kc a u Kodiaqu to typuju tak okolo taky max.15 000 kc jako priplatek, si myslim ze je fajn si uz nejaky ten mesic pockat ;)   popripade pak se zeptat u dealera a zmenit konfiguraci, samozrejme s dostatecnou casovou rezervou ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznám sa že dig. pristrojovke nevidím žiadny pokrok, skôr taká tech. sranda.
 
Skor by som privítal HUD aby sa mi údaje z navigácie, rýchlosť atd. zobrazovali v zornom poli.

Jen bych tě ujistil, že např. v letadlech se tzv. "skleněné kokpity" již nějakou dobu také používají, a tam jsou setsakramenstke nároky na funkčnost a bezpečnost. Tedy žádná "sranda"!
Připadá mě to stejně hloupé, jako kdysi byly podobné nářky na klimatizaci, ABS či ESP... Dnes nikoho ani nenapadne, že by to do auta nechtěl...
A mimochodem HUD by Kodiaq měl mít jako priplatkovou výbavu, to se v předprodejnim marketingu mnohokrát zmiňovalo...

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...