Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

Takže venku začíná být ráno zima, cca 12ˇC a to očividně vadí řidičovým dveřím. Loupání, loupání a loupání. Při zkřivění karoserie lehce vryne, to jsem ochoten přežít, neboť to mám jen před garáží, ale to loupání je každých 100m. Takhle citělně jen pokud je venku zima, když bylo 20ˇC tak to bylo jednou za 1km. Tapec to ale asi nebude. Dveře v pantech jsou uloženy dobře, nic se nehýbe nad rámec normy. Zkoušel jsem odtáhnout dveře nahoře ve špičce u okna, nepomohlo, takže nevím kde jinde dochází ke kontaktu. Jinak je auto naprosto tiché. Přejezd kostek je samozřejmě utrpení jako pro 98% aut. Takže to zas neřeším. jen to loupání. Podotýkám, že pokud jsem namazal těsnění dveří, začalo to velice nepříjemně vrzat. Muselo se vše zpět umýt. Díky P

 

EDIT: tak jsem zkusil stáhnout trošku okno, a je po lupání. Ještě zkusim ráno jak bude zima, a alespoň bychom měli jeden problem odhalen. Dále když se na plně vytažené okno v rohu zatlačí, vrzne stejně, jakk když se kroutí kastle. Čili záhada č.2 odhalena také. Ještě to nějak opravit

Editováno: , autor: PatrikU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to okno, ani tapec ani B sloupek. vše jsem dneska za chladného rána držel, přitlačoval, prostě se snažil zamezit lupání, a bylo to tam pořád... Když je teplo, udělá to jednou za 10min. Ok to se dáí přežít, ale ted je to třeba každej hrbol, a to je nesnesitelný. Ve škodě v Boleslavi, mi řekli, že to musím řešit se svým autorizovaným servisem. Jasně, ale to aby rozebrali půlku auta, když ani ve fabrice nedokázali říct co by to mohlo být. Stačilo by říct 5 variant, co hodně měněj nebo opravujou a já bych si to už vyřešil. Zkontrolováno uchycení a pant dveří, oko pro zámek, zámek samotný, lišty u oken-ty maximálně vržou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechaj si pootvorene dvere, ze ci to vrzga aj tak, aspon zuzis moznosti...ja som este vymedzoval dosadanie dveri, neviem ako na skodovke, ale na honde je taky gumovy doraz v rame dveri, ktory sa da srobovat a menit teda hlbka dorazu. este tiez moze vrzgat naboj hlavoveho airbagu. ale to je pocut, ze to ide od stropu.

tiez co som skusal a pomohlo, bolo nechat niekoho soferovat a ja som behal uchom po aute a pocuval, co kde vrzga, lebo napriklad vrzganie spatneho zrkadla sa vodicovi javi, ako keby bolo nieco zle v spolujazdcovych dverach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výše, měl jsem pootevřená, i otevřená okna, spíš ten hluk z venku mě zmátl, a nebylo nic slyšet. Každopádně, když jsem jel v noci s pootevřeným oknem tak to dělalo stejně, jak bylo venku ticho tak to bylo krásně slyšet. Dnes jsem se ještě stavil v autorizáku, kde jsem byl na garančce, a pán je velice ochotný to řešit. Takže když na to do té doby nepříjdu sám, tak to s ním zkusím vyřešit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

trochu OT, ale treba vas to pobavi...

mel jsem nedavno na vikend pujceny MB E220d Combi (auto zhruba za 2 miliony).

samozrejme svezeni nadherny - podvozek super (i bez air-maticu a na R20 275/30 velice pohodlny), ridi to temer samo (pribrzdi pred obci na 50, zrychli na konci obce na 90; lane-assist drzi asi pul minuty), parkuje to uplne samo (netreba rucne prepinat D a R) a i ten dvoulitr s 9-st. automatem celkem jede, na to, jak je to tezky auto.

akorat pri rychlosti cca 70 km/h se tam rozdrncela cela palubovka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo, já věděl proč se sem registruju. Mám O3 combi 1.6TDI 4x4 (8/2013). Jsem maximálně spokojenej s haldexem i s podvozkem. Ale TY PLASTY! Jak to tak čtu, tak je to asi všude stejný. Včera jsem jsi si byl vyzvednout auto ze servisu Autonova Brno, kde mi rozdělali prý celou přihrádku, našli něco uvolněného a znovu složili a už je to prý ok. Zaplatil jsem litr a šťastnej nasedal do auta. Nastartoval jsem , ujel 5 metrů a okamžitě jsem byl nasranej! Začlo to rezonovat úplně stejně jak předtím! Za litr! Auto prodávám, protože chci koupit něco většího. Respektive sem chtěl prodat... a ač to mám jak nový, v super výbavě a málo najeto, už druhý zájemce mě poslal do háje, protože si vypl rádio a zjistitli, že ted když je chladno (ano má to vliv) je jízda podobná žebřiňáku. Takže to dnes zkusím podlepit a uvidíme. Má někdo zkušenosti kde a jak moc? Když si vypnete rádio tak je to fakt otravný... Oktávka u mě asi skončila... auto za 780.000 po 4 letech vrže jak felicia z devadesátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...