Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

V 11. 5. 2023 na 6:07, wirer napsal:

Nechcem strasit, ale navigacna karta v slote SD2 myslim nefunguje. Hudba v SD1 by mala

Mapy mi fungují jak ze slotu SD1 tak z SD2, hudba také.

Co bohužel nefuguje je mít mp3 na karte s mapou. Mám 32GB kartu a je na ní spousta nevyužitelného místa.

@LukášCBR A když jsi přehodil karty byla změna i v té hlášce? Tedy hlásilo to aktualizaci na SD2?
Když nevložíš kartu s mapou hudba funguje?

Jaký filesystém máš na karte kde je hudba? - Vidí navigace cokoliv z této karty?

Editováno: , autor: Fox50
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem postoupil trochu dále…

 

Na infotainmentu jsem vyvolal servisní mód (cca 5sek. držet tlačítko MENU/SETUP) a dal aktualizovat SD kartu, kde mi bohužel vyskočila chyba - Metadata info nebyla nalezena. 

Následně jsem kartu nafórmátoval a nahrál nové POI ze stránek poi-radary.eu. Bohužel opět ta hláška s viz. výše s dostupnou aktualizací SW. 
 

Zkoušel jsem ještě v MENU-NASTAVENÍ- INFORMACE O SYSTÉMU aktualizovat SW, ale to mi jen vyskočí možnost nahrát znova nové POI, které už tam mám. Tlačítko “download online” píše, že je služba nedostupná (nutné mít zaplacený Škoda Connect?). 
 

IMG_4800.jpeg

 

Pak už mě jen napadá aktualizovat software celého infotainmentu, jelikož verze 0361 je zřejmě už dosti stará. Napadá mě buď @cosby (bude umět?)nebo ŠA servis, ale z toho nemám moc dobrý pocit :-))

 

IMG_4802.jpeg

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, LukášCBR napsal:

Následně jsem kartu nafórmátoval a nahrál nové POI ze stránek poi-radary.eu. Bohužel opět ta hláška s viz. výše s dostupnou aktualizací SW

Na tvojom mieste tento krok skusim vynechat. Teda zaloha map, format karty, nakopirovat mapy ale vynechat POI body/radary a vlozit kartu do radia, ci to bude stale blbnut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wirer BINGO. 

 

Nahrál jsem na zformátovanou SD kartu POI radary, nahrál do navigace a kartu znova naformátoval a hodil na ni hudbu a hotovo. Vše funguje!😉👍

 

Teď otázka, jestli má smysl aktualizovat SW, který již mám stalhnutý, z 0361T na 0369T. Myslím, že asi změny nezpozoruji a byli mi řečeno, že nelze udělat update na 0480T, že se při tomto přechodu z řady 03xx na 04xx musí patchnout jednotka, takže do toho nejdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všem. Vyskytla se mi zvláštní závada. Během pár dní mi přestaly hrát basy ve všech 4 repro ve dveřích. Mám FL, MIB 2 Amundsen. Reráky jsou živé, středy z nich hrají, ale basová složka nikoliv. Podle Rolbaře (děkuji) bude problém v zesilovači v Amundsenu. Nemáte někdo tip na někoho, ideálně okolo Prahy, ale není to podmínka, kdo tyhle mašinky umí opravovat? PS: diagnostiku mám čistou, žádný problém nevidí. 

 

Moc děkuju za pomoc.

PXL_20230606_115128487.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Já když jsem měnil infotaiment za Amundsen, tak jsem koupil na Ali neorigo GPS anténu a ta mi prostě blbla, a to i na zkoušku položená za čelní sklo na palubce, tedy v naprosto ideální pozici. Chvílemi ztrácela aktuální polohu.

 

Koupil jsem na bazoši origo Škoda anténu a žádný problém. I ty GPS antény, co doporučil wirer vypadají OK. Ti GPS od TME mi tuším doporučoval i Ferda25, co mi Amundsena zprovozňoval a ten ví oč jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak , trošku v tom plavu , prostě mi nejede navigace , stojí někde v německu a tam se motá dokola . protože satelity na navigaci jsou 0/0 , tudíž někde je chyba . Myslel jsem že žralok na střeše teda nedává signál ? Nevím 

Tak se zeptám , když budu mít satelitní anténu , nebo GPS anténu kam napojím její konektor ? Do Infotaimentu ? nebo jinam ?

Jinak ten článek je super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mike TT Ještě pozor na správné umístění připojené GPS antény. Měla by být tou lepicí plochou dolů a jakoby tou kopulí nahoru a nad ní by nemělo být nic kovového. Já jsem Amundsena dodělával a nalepil ji do palubky shora na její kovový nosník tak, aby nad ní byl jem plast horní plochy palubky. Předtím jsem ji tam měl nějak nasvislo nebo vzhůru nohama a to je špatně.

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...